Kosův týden 21.5. – 27.5.

Pondělí:
žáci starší, dorost + další 17.45-18.45 protahování a Power Yoga, ZŠ Vedlejší vede Jindřiška – zrušeno
Úterý:
žáčci 16.30-18.00 běhání loděnice Komín, vede Hajousek, Peťula, Dana
žáci mladší 16.30-18.00 běhání loděnice Komín, vede Jirka, Dvoři, David
žáci starší 16.30-18.00 běhání loděnice Komín, vede Pavlis
dorost 16.30-18.00 dráha, vede Lahvin, Jana
Středa:
žáci mladší 16.15 – mapový trénink Útěchov, místo startu zde
žáci starší + dorost 17.00 – 19.00 mapový trénink Kohoutovice, místo startu zde
Čtvrtek:
žáci mladší 17.00-18.00 dráha Pastviny, vede Dvoři
žáci starší 16.30 běhání Komín, vede Pavel??
Brněnský pohár MTBO, Žebětín, info zde
Pátek:
dorost – dráha, nominační závod Plzeň
Sobota:
Oblastní žebříček Kohoutovice, info zde, vede Míša Mudráková
Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), Třemošná, info zde, vede Jana Grycová
Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP – žebříček A, Plzeň, info zde
Neděle:
Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), Třemošná, info zde

Rubriky: Novinky | Napsat komentář

Nález dresu

Na oblastním žebříčku 28.4. ve Žďáru zůstal pánský dres Noname, k vyzvednutí u Jany Grycové.

Rubriky: Novinky | Napsat komentář

Kosův týden 14.5. – 20.5.

Pondělí:
žáci starší, dorost + další 17.45-18.45 protahování a Power Yoga, ZŠ Vedlejší vede Jindřiška
Úterý:
žáčci 16.30-18.00 běhání loděnice Komín, vede Hajousek, Peťula, Dana
žáci mladší 16.30-18.00 běhání loděnice Komín, vede Jirka, Dvoři, David
žáci starší 16.30-18.00 běhání loděnice Komín, vede Pavlis a Pavel
dorost 16.30-18.00 dráha Palačák, vede Lahvin, Jana
muži, ženy, veteráni, veteránky 16.30-18.00 brigáda na loděnici, vede Plech
Středa:
žáci mladší 16.15 – mapový trénink Žebětín, místo startu zde
dorost 17.10 – 19.15 mapový trénink Špilberk, vede Jára Zimmermann
Čtvrtek:
žáci mladší 17.00-18.00 dráha Pastviny, vede Dvoři
žáci starší, 16.30-18.00 běžecký trénink loděnice Komín, vede Pavel
Pátek:
Sobota:
Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, Tábor, info zde, vede Jana Grycová
Český pohár MTBO – 3. kolo, Pozlovice, info zde, vede Alice a Martin
Neděle:
Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP – žebříček A, Tábor, info zde
Český pohár MTBO – 4. kolo, Pozlovice

Rubriky: Novinky | Napsat komentář

Kosův týden 9.5. (středa) – 13.5. (neděle)

Středa:
žáci mladší 16.15 – mapový trénink Žebětín, místo startu zde
žáci starší + dorost 17.00–19.00 mapový trénink Réna, vede Adam
Čtvrtek:
žáci mladší 17.00-18.00 dráha Pastviny, vede Dvoři
žáci starší 17.00 běžecký trénink, loděnice Komín, vede Pavlis?
dorost 16.30-18.00 běžecký trénink Bystrc, vede Ada
Pátek:
dorost 16.00 dráha Palačák
Sobota:
Mistrovství oblasti na krátké trati, Kanice, info zde, vede Katka Schwabová
Český pohár MTBO – 1. kolo, Limbach, Slovensko, info zde, vede Miry
Neděle:
Český pohár MTBO – 2. kolo, Limbach, Slovensko

Rubriky: Novinky | Napsat komentář

Přihlášky na štafety do 9.5.!

Pro přihlašování na štafetové závody se nově používá KosMap (namísto původního KPS). Kdo tedy chcete jet na závody ČPŠ v Plzni 26.-27.5., přihlaste se prosím v KosMapu nejpozději do středy do 18:00 hod.

Dělá se to v: KosMap -> “Závody” -> “26.5.2018 ČPŠ + Áčka” -> “Banka běžců”. Na základě počtu zájemců o štafetové závodění pak ve středu večer přihlásíme příslušný počet štafet. Díky!

Rubriky: Novinky | Napsat komentář

Brigáda na Loděnici

V úterý 15.5. uděláme na Loděnici brigádu. Prosím dospělé, ať se dostaví v hojném počtu jako vždy, ale ať počítají namísto proběhnutí s činností v areálu. Budeme řešit:
-zařízení nového skladu (vede Plech)
-úklid prostoru areálu (vede ???)
-úklid šaten (vede ???)
Nahlaste se mi prosím vedoucí na šatny a areál, vysvětlím záměr.
Díky. Přijďte.

Rubriky: Novinky | Napsat komentář

Kosův týden 2.5. (středa) – 8.5. (úterý)

Středa:
žáci mladší 16.15 – mapový trénink Ivanovice, místo startu zde
žáci starší + dorost 17.15 – 19.15 mapový trénink Kramolín, vede Adam
Čtvrtek:
žáci mladší 17.00-18.00 dráha Pastviny, vede Dvoři
žáci starší běžecký trénink, loděnice Komín, vede Pavlis
Pátek:
Sobota:
Žebříček B-Morava, Janovice u Rýmařova, info zde vede Iva Miková
INOV-8 CUP – žebříček A, Hostomice-Lštěň, info zde, vede Jana Grycová
Neděle:
Žebříček B-Morava, Janovice u Rýmařova, info zde
INOV-8 CUP – žebříček A, Hostomice-Lštěň, info zde
Pondělí:
Úterý:
svátek

Rubriky: Novinky | Napsat komentář

Kosův týden 23.4. – 1.5. 2018 (úterý)

starší žáci soustředění Švédsko
Pondělí:
žáci starší, dorost + další 17.45-18.45 protahování a Power Yoga, ZŠ Vedlejší vede Jindřiška – zrušeno
Úterý:
žáčci 16.30-18.00 běhání loděnice Komín, vede Hajousek, Peťula, Dana
žáci mladší 16.30-18.00 běhání loděnice Komín, vede Jirka, Dvoři, David
dorost 16.30-18.00 dráha, vede Lahvin, Jana
Středa:
žáci mladší 16.15 – mapový trénink Soběšice, lesní školka, místo startu zde
dorost 17.10 – 19.15 mapový trénink Karolín, vede Adam
Čtvrtek:
žáci mladší 17.00-18.00 dráha Pastviny, vede Dvoři
dorost 16.30-18.00 běžecký trénink CEITEC, vede Adam
bikeři Brněnská pohár MTBO Soběšice, info zde
Pátek:
Sobota:
Oblastní žebříček, Žďár u Petrovic, info zde, vede Katka Schwabová
odpopledne – dorost mapový trénink, Žďár u Petrovic, vede Adam
Neděle:
dorost vytrvalost na kole
Neděle – úterý:
žáci mladší horská turistika Ramzová, vede Hajousek

Rubriky: Novinky | Napsat komentář

Kosův týden 16.4. – 22.4.

Pondělí:
žáci starší, dorost + další 17.45-18.45 protahování a Power Yoga, ZŠ Vedlejší vede Jindřiška
Úterý:
žáčci 16.30-18.00 běhání loděnice Komín, vede Hajousek, Peťula, Dana
žáci mladší 16.30-18.00 běhání loděnice Komín, vede Jirka, Dvoři, David
žáci starší 16.30-18.00 běhání loděnice Komín, vede Pavlis
dorost 16.30-18.00 běhání loděnice + mapová teorie, vede Jana
Středa:
žáci mladší 16.15 – mapový trénink, Mariánské údolí
žáci starší + dorost 17.00 mapový trénink Sentice, vede Adam
Čtvrtek:
žáci mladší 17.00-18.00 dráha Pastviny, vede Dvoři
žáci starší 16.30 běhání Komín, vede Pavel – zrušeno
dorost 16.30 výběh Kohoutovice, vede Adam
Pátek – neděle 29.4.
starší žáci soustředění Švédsko
Sobota:
Žebříček B-Morava, Luhačovice, info zde, vede Jirka Ehl
Neděle:
Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C), Petrůvka, info zde

Rubriky: Novinky | Napsat komentář

Společné ubytování Žebříček B Morava 5.5.-6.5.

Kdo má zájem o ubytování na žebříčku Morava 5.5.-6.5. ať se přihlásí v KosMapu v sekci závody do 22.4.

Rubriky: Novinky | Napsat komentář