Kosův týden 21.1. – 27.1.2019

Pondělí:
dorost + další 17.45-18.45 protahování a Power Yoga, ZŠ Vedlejší vede Jindřiška
Úterý:
žáčci 16.00-17.30 tělocvična Pastviny, vede Peťula, Dana
žáci mladší 16.30 – 18.00 tělocvična Sirotkova, vede Hajousek
žáci starší 16.45 – 18.30 běhání + tělocvična Plovdivská, vede Jirka, Dvoři, Kaška
dorost 17.00 – 19.00 běhání Kupkova a tělocvična Blažkova, vede Jana, Lahvin
Středa:
dorost 17.00 – 18.30 mapové kopce Jundrov, vede Adam
Čtvrtek:
žáci mladší 16.00 – 18.00 běhání + mapová teorie Lesná, vede Hajousek
žáci starší 16.00-18.00 běhání + mapová teorie Lesná, vede Dvoři, Plech
dorost NOB Downhill middle, Řícmanice, vede Jára
dospělí 19.00-20.15 košíková, Gymnázium Křenová – zájemci vítáni
Pátek:
Sobota:
LOB Český pohár, ŽA, ŽB, Cínovec, info zde vede
BZL Hromniční trápení, Blansko, info zde
BBP Rájec-Jestřebí, info zde
Neděle:
LOB Český pohár, ŽA, ŽB, Cínovec
dorost vytrvalost

Rubriky: Novinky | Napsat komentář

Kosův týden 14.1. – 20.1.2019

Pondělí:
dorost + další 17.45-18.45 protahování a Power Yoga, ZŠ Vedlejší vede Jindřiška
Úterý:
žáčci 16.00-17.30 tělocvična Pastviny, vede Peťula, Dana
žáci mladší 16.30 – 18.00 tělocvična Sirotkova, vede Hajousek
žáci starší 16.45 – 18.30 běhání + tělocvična Plovdivská, vede Jirka, Dvoři, Kaška
dorost 17.00 – 19.00 běhání Kupkova a tělocvična Blažkova, vede Jana, Lahvin
Středa:
dorost 17.00 – 18.30 mapové kopce Jundrov, vede Adam
Čtvrtek:
žáci mladší 16.00 – 18.00 běhání + mapová teorie Lesná, vede Hajousek
žáci starší 16.00-18.00 běhání + mapová teorie Lesná, vede Dvoři, Plech
dospělí 19.00-20.15 košíková, Gymnázium Křenová – zájemci vítáni
Pátek:
Sobota:
LOB – Český pohár, ŽA, ŽB – sprint, Ramsau am Dachstein, vede King
BBP – Radostická nerezová desítka, Radostice, info zde
Neděle:
LOB – Mistrovství ČR na krátké trati, Ramsau am Dachstein

Rubriky: Novinky | Napsat komentář

Kosův týden 7.1. – 13.1.2019

Pondělí:
dorost + další 17.45-18.45 protahování a Power Yoga, ZŠ Vedlejší vede Jindřiška
Úterý:
žáčci 16.00-17.30 tělocvična Pastviny, vede Peťula, Dana
žáci mladší 16.30 – 18.00 tělocvična Sirotkova, vede Hajousek
žáci starší 16.45 – 18.30 běhání + tělocvična Plovdivská, vede Jirka, Dvoři, Kaška
dorost 17.00 – 19.00 běhání Kupkova a tělocvična Blažkova, vede Jana, Lahvin
Středa:
dorost 17.00 – 18.30 mapové kopce Jundrov, vede Adam
Čtvrtek:
žáci mladší 16.00 – 18.00 běhání + mapová teorie Lesná, vede Hajousek
žáci starší 16.00-18.00 běhání + mapová teorie Lesná, vede Dvoři, Plech
dorost NOB 17.30 – 19.00, vede Adam
dospělí 19.00-20.15 košíková, Gymnázium Křenová – zájemci vítáni
Pátek:
Sobota:
LOB – MČR sprint, NMNM Vysočina aréna, info zde, vede Jindřiška Milánová
Neděle:
LOB – ČP krátká trať, NMNM Vysočina aréna, info zde
Sprintové štafety ZŠ Herčíkova, info zde

Rubriky: Novinky | Napsat komentář

Novoroční kosův týden 1.1. – 6.1.2019

Pondělí:
Nový rok.
Úterý:
Prázdniny.
Středa:
dorost 17.00 – 18.30 mapové kopce Jundrov, vede Adam
Čtvrtek:
žáci mladší 16.00 – 18.00 běhání + mapová teorie Lesná, vede Hajousek
žáci starší 16.00-18.00 běhání + mapová teorie Lesná, vede Dvoři, Plech
dospělí 19.00-20.15 košíková, Gymnázium Křenová – zájemci vítáni
Pátek – neděle:
dorost TSM Vracov
Sobota:
Neděle:

Rubriky: Novinky | Napsat komentář

Kosův předvánoční týden 17.12. – 23.12. 2018

Pondělí:
dorost + další 17.45-18.45 protahování a Power Yoga, ZŠ Vedlejší vede Jindřiška
Úterý:
žáčci 16.00-17.30 tělocvična Pastviny, vede Peťula, Dana
žáci mladší 16.30 – 18.00 tělocvična Sirotkova, vede Hajousek
žáci starší 16.45 – 18.30 běhání + tělocvična Plovdivská, vede Jirka, Dvoři, Kaška
dorost 17.00 – 19.00 běhání Kupkova a tělocvična Blažkova, vede Jana, Lahvin
Středa:
dorost 17.00 – 18.30 mapové kopce Jundrov, vede Adam
Čtvrtek:
žáci mladší 16.00 – 18.00 běhání + mapová teorie Lesná, vede Hajousek
žáci starší 16.00-18.00 běhání + mapová teorie Lesná, vede Dvoři, Plech
dorost NOB 17.30 – 19.00, Kohoutovice, vede Adam
dospělí 19.00-20.15 košíková, Gymnázium Křenová – zájemci vítáni
Pátek:
Sobota:
Vánoční Magnus Cup, ZŠ Cacovická, info zde
Neděle:

Rubriky: Novinky | Napsat komentář

Valná hromada klubu 2018

Program
Valné hromady Klubu orientačních sportů TJ Tesla Brno
konané dne 12. 12. 2018 v 17.30 hod, v klubovně areálu na Lesné

1. Zahájení a seznámení s programem
2. Informace o počtu přítomných
3. Zpráva o činnosti klubu v roce 2018
• Zpráva o práci s mládeží
4. Zpráva o hospodaření
• Seznámení s financováním klubu a výší členských příspěvků v roce 2019
• Návrh rozpočtu 2019
5. Informace o TJ Tesla a činnosti SR a DR
6. Volby do rady klubu
7. Plán činnosti klubu na rok 2019
8. Diskuse k výše uvedeným bodům
9. Různé
10. Usnesení a schválení
• zprávy o činnosti
• zprávy o hospodaření
• návrhu financování v roce 2019 a výše členských příspěvků
• návrhu rozpočtu

V Brně 10. 12. 2018

Rubriky: Novinky | Napsat komentář

Kosův týden 10.12. – 16.12.

Pondělí:
dorost + další 17.45-18.45 protahování a Power Yoga, ZŠ Vedlejší vede Jindřiška
Úterý:
žáčci 16.00-17.30 tělocvična Pastviny, vede Peťula, Dana
žáci mladší 16.30 – 18.00 tělocvična Sirotkova, vede Hajousek
žáci starší 16.45 – 18.30 běhání + tělocvična Plovdivská, vede Jirka, Dvoři, Kaška
dorost 17.00 – 19.00 běhání Kupkova a tělocvična Blažkova, vede Jana, Lahvin
Středa:
Valná hromada – 17.30 TJ TESLA BRNO, Halasovo nám.
Čtvrtek:
žáci mladší 16.00 – 18.00 běhání + mapová teorie Lesná, vede Hajousek
žáci starší 16.00-18.00 běhání + mapová teorie Lesná, vede Dvoři, Plech
dospělí 19.00-20.15 košíková, Gymnázium Křenová – zájemci vítáni
Čtvrtek – neděle:
dorost soustředění Jiříkovice
Pátek:
Sobota:
BBP – Vranovský žleb, info zde
Neděle:

Rubriky: Novinky | Napsat komentář

Nálezy z neděle

Info u Jirky E.

Rubriky: Novinky | Napsat komentář

Kosův týden 3.12. – 9.12.

Pondělí:
dorost + další 17.45-18.45 protahování a Power Yoga, ZŠ Vedlejší vede Jindřiška
Úterý:
žáčci 16.00-17.30 tělocvična Pastviny, vede Peťula, Dana
žáci mladší 16.30 – 18.00 tělocvična Sirotkova, vede Hajousek
žáci starší 16.45 – 18.30 běhání + tělocvična Plovdivská, vede Jirka, Dvoři, Kaška
dorost 17.00 – 19.00 běhání Kupkova a tělocvična Blažkova, vede Jana, Lahvin
Středa:
dorost 17.00 – 18.30 mapové kopce Jundrov, vede Adam
Čtvrtek:
žáci mladší 16.00 – 18.00 běhání + mapová teorie Lesná, vede Hajousek
žáci starší 16.00-18.00 běhání + mapová teorie Lesná, vede Dvoři, Plech
dorost NOB Onemanrelay 17.30 – 19.00, Kremlovsko, vede Adam
Pátek:
Sobota:
dorost 10.00 – 12.30 vytrvalost, Moravské Knínice
Neděle:
BZL, Nový Lískovec, info zde

Rubriky: Novinky | Napsat komentář

Objednávka dresů

Termín na objednání dresů je prodloužen do neděle 2.12. Potom už nebude možné nic doobjednat, jarní doobjednávka nebude. Objednávky v KPS.

Rubriky: Novinky | Napsat komentář