Úspěšná olympiáda dětí a mládeže

byla včera zakončena v Karlovarském kraji. Jihomoravská lobařská výprava si odvezla 5 cenných kovů:
Kuba Milán: 1.místo sprint, 2. místo krátká trať
Lucka Hlaváčová: 3. místo krátká trať, 2. místo štafety
Jonáš Ptáček: 2. místo štafety
Ani ostatní se rozhodně neztratili a přispěli mnoha body k celkovému třetímu místu Jihomoravského kraje, gratulujeme 🙂
V LOB obsadili kluci celkově druhé místo a holky pátou příčku, což je určitě velká motivace do dalších let.
Foto na FB

Rubriky: Novinky | 1 komentář

Kosův týden 20. 1. – 26. 1. 2020

Pondělí:
dorost + další 17.45-18.45 protahování a Power Yoga, ZŠ Vedlejší vede Jindřiška
Úterý:
žáčci (skupina Marcel) 16.00-17.30 tělocvična Pastviny, vede Marcel
žáci mladší 16.00 – 17.30 tělocvična Sirotkova, vede Janča + Hajousek
skupina Janča (sraz 15.50!) 16.00–17.00 tělocvična, 17.00 – 17.30 mapová teorie
skupina Hajousek (sraz 15.40!) 15.50–17.30 běhání + tělocvična
žáci starší 16.45–18.30 běhání + tělocvična Plovdivská, vede Jirka, Dvoři, Kaška, David
dorost 17.15 – (sraz 17.00) – běhání Kupkova 65 + 18.00 ZŠ Blažkova, vede Jana
Středa:
dorost 17.15-19.15, NOB Vrstevnicovka Lipůvka, vede Adam
Čtvrtek:
žáci mladší + starší 16.00-18.00 běhání + mapová teorie Lesná, vede Dvoři, Plech, Hajousek
dorost 17.00-18.45 Jundrov, mapové kopce, vede Adam
Sobota:
BZL Hromniční, info a přihlášky zde
Neděle:
dorost 10.00 – 12.00, vytrvalost, Přístaviště

Rubriky: Novinky | Napsat komentář

Hry IX. zimní olympiády dětí a mládeže 2020

v Karlovarském kraji (19. – 24.1.) jsou zahájeny a náš oddíl má nemalé zastoupení. V lyžařském orientačním běhu bude Jihomoravský kraj reprezentovat Marťa Ehlová, Lucka Hlaváčová, Lenka Miková, Jonáš Ptáček, Filip Schwab a Ondra Gryc. Lobařský tým doplní Julie Finstrlová a Kuba Milán z SK Žabovřesky. Závody jsou v plánu v pondělí (sprint), ve středu (hromadný závod – vysílá čt sport) a ve čtvrtek (štafety).
V běžeckém lyžování uvidíme Honzu Štěpánka (závody v úterý – vysílá čt sport, ve středu a ve čtvrtek).
Stránky ODM můžete sledovat zde nebo na FB.
Foto tady
Všem přejeme hodně úspěchů, sportovních i jiných zážitků 🙂

Rubriky: Novinky | Napsat komentář

Kosův týden 13. – 19. 1. 2020

Pondělí:
dorost + další 17.45-18.45 protahování a Power Yoga, ZŠ Vedlejší vede Jindřiška
Úterý:
žáčci (skupina Marcel) 16.00-17.30 tělocvična Pastviny, vede Marcel
žáci mladší 16.00 – 17.30 tělocvična Sirotkova, vede Janča + Hajousek
skupina Janča (sraz 15.50!) 16.00–17.00 tělocvična, 17.00 – 17.30 mapová teorie
skupina Hajousek (sraz 15.40!) 15.50–17.30 běhání + tělocvična
žáci starší 16.45–18.30 běhání + tělocvična Plovdivská, vede Jirka, Dvoři, Kaška, David
dorost 17.15 – (sraz 17.00) – běhání Kupkova 65 + 18.00 ZŠ Blažkova, vede Jana
Středa:
dorost 17.00-19.00, NOB Koridory, Mariánské údolí, vede Jára
Čtvrtek:
žáci mladší + starší 16.00-18.00 běhání + mapová teorie Lesná, vede Dvoři, Plech, Hajousek
dorost 17.00-18.45 Jundrov, mapové kopce, vede Adam
Sobota:
BBP Radostice, info zde
BZL Radostice, info a přihlášky zde
Neděle:
Paměťový scorelauf Útěchov 13.30 – 15.30 hod, info a přihlášky zde

Rubriky: Novinky | Napsat komentář

Kosův týden 6.1. – 12.1.2020

Pondělí:
dorost + další 17.45-18.45 protahování a Power Yoga, ZŠ Vedlejší vede Jindřiška – zrušeno
Úterý:
žáčci (skupina Marcel) 16.00-17.30 tělocvična Pastviny, vede Marcel
žáci mladší 16.00 – 17.30 tělocvična Sirotkova, vede Janča + Hajousek
skupina Janča (sraz 15.50!) 16.00–17.00 tělocvična, 17.00 – 17.30 mapová teorie
skupina Hajousek (sraz 15.40!) 15.50–17.30 běhání + tělocvična
žáci starší 16.45–18.30 běhání + tělocvična Plovdivská, vede Jirka, Dvoři, Kaška, David
dorost 17.15 – (sraz 17.00) – běhání Kupkova 65 + 18.00 ZŠ Blažkova, vede Jana
Středa:
dorost 17.00-19.00, NOB Had, Útěchov-U Buku, vede
Čtvrtek:
žáci mladší + starší 16.00-18.00 běhání + mapová teorie Lesná, vede Dvoři, Plech, Hajousek
dorost 17.00-18.45 Jundrov, mapové kopce, vede Adam
Sobota:
Neděle:
BZL Onos Cup, info a přihlášky zde

Rubriky: Novinky | Napsat komentář

Kosův silvestrovský týden 30.12.2019 – 5.1.2020

Pondělí:
Úterý – Silvestr:
Středa:
Čtvrtek:
dorost 17.00-18.45 Jundrov, mapové kopce, vede Adam
Pátek:
Sobota:
BBP Kuřimský kros, info zde
Neděle:
BZL Návrat ke kořenům, info zde

Rubriky: Novinky | Napsat komentář

Kosův vánoční týden 23.12.2019 – 29.12.2019

Pondělí:
Úterý – štědrý den:
všichni, Skalka 9.30 hod, tradiční setkání brněnských orienťáků a běh na Babu a zpět
Středa:
Čtvrtek:
BBP4, Štěpánský běh Syrovice, info zde
Pátek:
Sobota:
Neděle:

Rubriky: Novinky | Napsat komentář

Kosův týden 16.12. – 22.12.

Pondělí:
dorost + další 17.45-18.45 protahování a Power Yoga, ZŠ Vedlejší vede Jindřiška – zrušeno
Úterý:
žáčci (skupina Marcel) 16.00-17.30 tělocvična Pastviny, vede Marcel
žáci mladší 16.00 – 17.30 tělocvična Sirotkova, vede Janča + Hajousek
skupina Janča (sraz 15.50!) 16.00–17.00 tělocvična, 17.00 – 17.30 mapová teorie
skupina Hajousek (sraz 15.40!) 15.50–17.30 běhání + tělocvična
žáci starší 16.45–18.30 běhání + tělocvična Plovdivská, vede Jirka, Dvoři, Kaška, David – jen tělocvična!!
dorost 17.15 – (sraz 17.00) – běhání Kupkova 65 + 18.00 ZŠ Blažkova, vede Jana
Středa:
dorost 17.00-19.00, NOB Night Sprint, Lesná, vede Jára
Čtvrtek:
žáci mladší + starší 16.00-18.00 běhání + mapová teorie Lesná, vede Dvoři, Plech, Hajousek
dorost 17.00-18.45 Jundrov, mapové kopce, vede Adam
Sobota:
Magnus cup, info zde
Neděle:

Rubriky: Novinky | Napsat komentář

Objednávka klubového oblečení

Pokud máte zájem o klubové oblečky, objednávejte v KosMapu do pondělí 6.1.2020.
KosMap – Klub – Objednávky klubového oblečení

Rubriky: Novinky | Napsat komentář

Kosův týden 9.12. – 15.12.

Pondělí:
dorost + další 17.45-18.45 protahování a Power Yoga, ZŠ Vedlejší vede Jindřiška
Úterý:
žáčci (skupina Marcel) 16.00-17.30 tělocvična Pastviny, vede Marcel
žáci mladší 16.00 – 17.30 tělocvična Sirotkova, vede Janča + Hajousek
skupina Janča (sraz 15.50!) 16.00–17.00 tělocvična, 17.00 – 17.30 mapová teorie
skupina Hajousek (sraz 15.40!) 15.50–17.30 běhání + tělocvična
žáci starší 16.45–18.30 běhání + tělocvična Plovdivská, vede Jirka, Dvoři, Kaška, David
dorost 17.15 – (sraz 17.00) – běhání Kupkova 65 + 18.00 ZŠ Blažkova, vede Jana
Středa:
dorost 17.00-19.00, NOB Cirkulár, Malý lesík, vede Adam
Čtvrtek:
žáci mladší + starší 16.00-18.00 běhání + mapová teorie Lesná, vede Dvoři, Plech, Hajousek
dorost 17.00-18.45 Jundrov, mapové kopce, vede Adam
Sobota:
BBP3, Vranovský žleb, info zde
Neděle:
Měřený mapový trénink Hády, sraz ve 14 hod tady, auto možno zaparkovat zde
Náplň: 3 kategorie: 1. krátké postupy “downhill”, 2. okruhy, 3. hvězdice pro úplně nejmenší, čip s sebou
Přihlášky v KosMap do úterý 10.12.!!…poté do středy 11.12. na matula.p@centrum.cz

Rubriky: Novinky | Napsat komentář