Kosovy dva týdny 21.10. – 3.11.

Pondělí:
žáci starší, dorost 17.45-18.45 protahování a Power Yoga, ZŠ Vedlejší vede Jindřiška – NENÍ!!
Úterý:
všechny skupiny – všichni čip, buzolu + hodinky
žáčci 16.30-18.00 běhání loděnice Komín, vede Marcel, Janča
žáci mladší 16.30-18.00 běhání loděnice Komín, vede Hajousek, Ondra, Marmi
žáci starší 16.30-18.00 běhání loděnice Komín, vede Jirka, Dvoři, David
Čtvrtek:
žáci mladší + starší 16.30-18.00 dráha Pastviny, vede Dvoři, Kaška, Hajousek
Sobota:
Oblastní žebříček, Březinky, info zde, vede
Pondělí:
svátek
Úterý – středa:
podzimní prázdniny
Čtvrtek:
žáci starší dráha NENÍ, je přebor Brna v NOB
Pátek – neděle:
Vrchol sezóny – oddílový přebor Zubří, info v týdnu před přeborem – na závod se přihlašte přes ORIS!!

Rubriky: Novinky | Napsat komentář

Mistrovství Brna v nočním parkovém OB – 17. ročník

Letošní MB v NOPB se koná 31.10. od 17:30 na Lesné. Informace a přihlášky zde
Přijďte se proběhnout tak trochu netradičně – v setmělém Brně bez čelovek. Nestačí tedy jen volit nejkratší postupy, ale je nutné přemýšlet, kde jsou a kde nejsou lampy …

Rubriky: Novinky | Napsat komentář

Kosův týden 14. – 20.10.

Pondělí:
žáci starší, dorost + další 17.45-18.45 protahování a Power Yoga, ZŠ Vedlejší vede Jindřiška
Úterý:
žáčci 16.30-18.00 běhání loděnice Komín, vede Marcel, Janča
žáci mladší 16.30-18.00 běhání loděnice Komín, vede Hajousek, Ondra, Marmi
žáci starší 16.30-18.00 běhání loděnice Komín, vede Jirka, Dvoři, David
Středa:
Čtvrtek:
žáci mladší + starší 16.30-18.00 dráha Pastviny, vede Dvoři, Kaška, Hajousek
Sobota:
Oblastní žebříček, Uhřice, info zde, vede Cvrček
Neděle:

Rubriky: Novinky | Napsat komentář

MČR oblastních výběrů žactva

Společně, možná již naposled, s Mistrovstvím ČR štafet a klubů proběhlo i Mistrovství oblastních výběrů žactva DH12 a DH14. V nabité konkurenci se mladí KOSové neztratili. Jihomoravská oblast získala 31 z 60 žákovských medailí a mladí KOSata získala 17 z těch 31. Obrovský úspěch a gratulace všem včetně těch, co se nedostali do medailových štafet a družstev, ale i přesto podali skvělé výkony. O úspěchu rozhodly neuvěřitelně vyspělé a vyrovnané výkony. Foto zde a na FB.

Rubriky: Novinky | Napsat komentář

Kosův týden 7.10. – 13.10.

Pondělí:
žáci starší, dorost + další 17.45-18.45 protahování a Power Yoga, ZŠ Vedlejší vede Jindřiška
Úterý:
žáčci 16.30-18.00 běhání loděnice Komín, vede Marcel, Janča
žáci mladší 16.30-18.00 běhání loděnice Komín, vede Hajousek, Ondra, Marmi
žáci starší 16.30-18.00 běhání loděnice Komín, vede Jirka, Dvoři, David
dorost 16.30 – 17.30 běhání dráha Pastviny, vede Jana, Lahvin, Pavel
Středa:
Čtvrtek:
žáci mladší + starší 16.30-18.00 dráha Pastviny, vede Dvoři, Kaška, Hajousek
Sobota:
Oblastní žebříček, Březina, info zde, vede
Český pohár MTBO – 20. kolo, Zvůle, info zde, pořádáme!!
Český pohár MTBO – 20. kolo, Zvůle
Neděle:
Mistrovství ČR v MTBO družstev, Zvůle
Čertova stezka – přespolní běh, Kohoutovice, info zde

Rubriky: Novinky | Napsat komentář

Kosův mistrovský týden 30.9. – 6.10.

Pondělí:
žáci starší, dorost + další 17.45-18.45 protahování a Power Yoga, ZŠ Vedlejší vede Jindřiška
Úterý:
žáčci 16.30-18.00 běhání loděnice Komín, vede Marcel, Janča
žáci mladší 16.30-18.00 běhání loděnice Komín, vede Hajousek, Ondra, Marmi
žáci starší 16.30-18.00 běhání loděnice Komín, vede Jirka, Dvoři, David
dorost 16.30 běhání loděnice Komín + mapová teorie, vede Jana, Lahvin, Pavel
Středa:
žáci mladší + starší 16.15 mapový trénink Žebětín, start tady
dorost 16.30 – 19.00 štaf. situace Borotín, Kuřim, sraz tady, vede Adam
Čtvrtek:
žáci mladší + starší 16.30-18.00 dráha Pastviny, vede Dvoři, Kaška, Hajousek
Brněnský pohár MTBO, Bílovice nad Svitavou, info zde
Sobota:
Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet, Tis u Blatna, info zde, vede Jana Grycová
Neděle:
Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva, Tis u Blatna, info zde

Rubriky: Novinky | Napsat komentář

Kosův týden 23. 9. – 29. 9.

Pondělí:
žáci starší, dorost + další 17.45-18.45 protahování a Power Yoga, ZŠ Vedlejší vede Jindřiška
Úterý:
žáčci 16.30-18.00 běhání loděnice Komín, vede Marcel, Janča
žáci mladší 16.30-18.00 běhání loděnice Komín, vede Hajousek, Ondra, Marmi
žáci starší 16.30-18.00 běhání loděnice Komín, vede Jirka, Dvoři, David
dorost 16.30 dráha Pastviny, vede Jana, Lahvin, Pavel
Středa:
žáci mladší + starší 16.15 mapový trénink Soběšice, Útěchovská (změna oproti původnímu rozpisu) – start tady
dorost 16.30 – 18.00 , 17.00 – 19.00 Rybstole, na Jima, sraz tady
Čtvrtek:
žáci mladší + starší 16.30-18.00 dráha Pastviny, vede Dvoři, Kaška, Hajousek
Brněnský pohár MTBO Bystrc, info zde
Sobota:
Oblastní žebříček, Ořešín, restaurace Na ranči, info zde, pořádají dorostenci, vede Katka Schwabová
Český pohár MTBO – 18. kolo, Bavorov, info zde, vede Alice Malá
Neděle:
Český pohár MTBO – 19. kolo, Bavorov, info zde

Rubriky: Novinky | Napsat komentář

Kosův mistrovský týden 16.9. – 22.9.

Pondělí:
žáci starší, dorost + další 17.45-18.45 protahování a Power Yoga, ZŠ Vedlejší vede Jindřiška
Úterý:
žáčci 16.30-18.00 běhání loděnice Komín, vede Marcel, Janča
žáci mladší 16.30-18.00 běhání loděnice Komín, vede Hajousek, Ondra, Marmi
žáci starší 16.30-18.00 běhání loděnice Komín, vede Jirka, Dvoři, David
dorost 16.30 běhání loděnice Komín, vede Jana, Lahvin, Pavel
Středa:
žáci mladší + starší 16.15 mapový trénink Kohoutovice – Pavlovská, start tady
dorost 16.00 – 17.00 mapové rozbory Kuřim, 17.00 – 19.00 kratší long, sraz tady, vede Adam
Čtvrtek:
žáci mladší + starší 16.30-18.00 dráha Pastviny, vede Dvoři, Kaška, Hajousek
Sobota:
Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace), Janov nad Nisou, info zde, vede
Neděle:
Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), Janov nad Nisou, info zde

Rubriky: Novinky | Napsat komentář

Klubový přebor 2019

Termín: 1.-3. 11. 2019 (Pá-Ne)
Místo: KOVO Žďas Zubří (tábor “za rybníkem”)
Ubytování: postele s povlečením ve vytápěných chatkách
Stravování: plná penze
Doprava: společná vlakem, resp. auty
Přihlášky (POZOR, hlásí se zvlášť na ubytko a zvlášť vlastní závod):
KosMap – ubytování (do 6. 10. 2019!) + doprava (bude se řešit v týdnu před akcí)
ORIS (v kalendáři zadejte “všechny závody”) – závod jednotlivců (do 28. 10. 2019)
Přihlásit se mohou i členové nejmenší skupiny “Marcel+Ela”, podmínkou ovšem je účast alespoň jednoho rodiče (ubytování má dostatečnou kapacitu, není nutné běžet závod :-))
Předběžný program:
sobota – závod jednotlivců, výlet, zakončení sezóny
neděle – štafetky
Informace a dotazy: Zdenča Kozáková

Rubriky: Novinky | Napsat komentář

Kosův týden 9.9. – 15.9.

Pondělí:
žáci starší, dorost + další 17.45-18.45 protahování a Power Yoga, ZŠ Vedlejší vede Jindřiška – začne v týdnu od 16.9.
Úterý:
žáčci 16.30-18.00 běhání loděnice Komín, vede Marcel, Janča
žáci mladší 16.30-18.00 běhání loděnice Komín, vede Hajousek, Ondra, Marmi
žáci starší 16.30-18.00 běhání loděnice Komín, vede Jirka, Dvoři, David
žáci mladší + starší čip a busolu, bude běhání v kukuřici!
dorost 16.30 dráha Pastviny, vede Jana, Lahvin, Pavel
Středa:
žáci mladší + starší 16.15 mapový trénink Kohoutovice – Myslivna, start zde
dorost 17.00 – 18.30 Babí lom, start tady, vede Adam
Brněnský pohár MTBO, Velká Klajdovka, info zde
Čtvrtek:
žáci mladší + starší 16.30-18.00 dráha Pastviny, vede Dvoři, Kaška, Hajousek
Sobota:
Oblastní žebříček, Kuničky, info zde, vede Verča Ptáčková
Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP – žebříček A, , WRE, Český Dub, info zde, vede
Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), Kořenov, info zde
Český pohár MTBO – 15. kolo middle, Lužany, info zde, vede King
Český pohár MTBO – 16. kolo sprint, Lužany
Neděle:
Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), Český Dub, info zde
Mistrovství ČR v MTBO na klasické trati, Český pohár MTBO – 17. kolo, Lužany

Rubriky: Novinky | Napsat komentář