11C Atleti v akci

20.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati JMO - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 390) 232001 H21D 11C8200 Touš Michal 84.00 160.00 Kč
Půjčovné čipy 0.00 Kč Startovné 160.00 Kč

ABM KOB Moira Brno

20.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati JMO - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 321) ? P ABM0000 Šeda Viktor 0.00 40.00 Kč ( 332) 420410 HDR ABM0552 Šnyrchová Kateřina 0.00 40.00 Kč ( 333) 332969 HDR ABM0656 Bendíková Veronika 0.00 40.00 Kč ( 334) 337648 HDR ABM0657 Kurečková Klára 0.00 40.00 Kč ( 349) 438044 P ABM7452 Šeďová Klára 0.00 40.00 Kč ( 352) 682351 P ABM8201 Otrusina David 0.00 40.00 Kč ( 353) 682349 P ABM8651 Otrusinová Olga 0.00 40.00 Kč ( 329) 420418 H10 ABM0404 Rada Štěpán 8.00 40.00 Kč ( 335) 52521 H55 ABM4902 Šnyrch František 13.00 80.00 Kč ( 326) 332962 H10 ABM0307 Palát Tomáš 16.00 40.00 Kč ( 345) 438042 H35 ABM7100 Polouček Pavel 27.00 80.00 Kč ( 330) 52522 H10N ABM0405 Šnyrch Azíz 30.00 40.00 Kč ( 340) 4783 H35 ABM6801 Mokrý Pavel 31.00 80.00 Kč ( 339) 52008 H21 ABM6708 Přikryl Petr 32.00 80.00 Kč ( 348) 8010 D35 ABM7451 Radová Martina 32.00 80.00 Kč ( 336) 232736 H35 ABM6611 Mokrý Jan 35.00 80.00 Kč ( 350) 52041 D35 ABM7469 Mulíčková Eva 36.00 80.00 Kč ( 351) 434829 D21D ABM8051 Šichová Radka 37.00 80.00 Kč ( 357) 886814 H21 ABM9410 Mokrý Ondřej 38.00 80.00 Kč ( 355) 416014 D21 ABM9256 Volná Jitka 43.00 80.00 Kč ( 346) 8004 H21 ABM7401 Rada Pavel 44.00 80.00 Kč ( 337) 219257 D35 ABM6654 Obrátilová Naďa 46.00 80.00 Kč ( 344) 52057 D21D ABM7054 Otrusinová Helena 47.00 80.00 Kč ( 328) 361987 D10 ABM0362 Mulíčková Markéta 52.00 40.00 Kč ( 338) 438049 H45 ABM6701 Smutný Radek 54.00 80.00 Kč ( 342) 232879 H35 ABM6909 Odehnal Roman 55.00 80.00 Kč ( 331) 361952 D10 ABM0451 Šeďová Kateřina 56.00 40.00 Kč ( 358) 438043 H14 ABM9901 Florián Vojtěch 56.00 40.00 Kč ( 327) 438041 D10N ABM0350 Poloučková Hana 60.00 40.00 Kč ( 341) 232740 D35 ABM6854 Mokrá Regina 62.00 80.00 Kč ( 343) 332950 D35 ABM7052 Odehnalová Kamila 66.00 80.00 Kč ( 360) 438045 H14 ABM9907 Ingršt Matěj 70.00 40.00 Kč ( 324) 332970 D12 ABM0157 Mulíčková Zuzana 77.00 40.00 Kč ( 362) 438047 D16 ABM9956 Odehnalová Klára 77.00 80.00 Kč ( 325) 232876 D12 ABM0199 Radová Kateřina 81.00 40.00 Kč ( 361) 332963 H14 ABM9919 Šnyrch Tomáš 90.00 40.00 Kč ( 322) 332964 H14 ABM0009 Šeďa Šimon 94.00 40.00 Kč ( 354) 232872 H21D ABM9210 Otrusina Jan 96.00 80.00 Kč ( 323) 332948 D14 ABM0052 Krejčířová Lucie 97.00 40.00 Kč ( 347) 52056 H21 ABM7415 Palát Petr 100.00 80.00 Kč ( 359) 332946 H14 ABM9906 Šnyrch Jakub 106.00 40.00 Kč ( 356) 886825 H21 ABM9409 Obrátil Štěpán 130.00 80.00 Kč
Půjčovné čipy 0.00 Kč Startovné 2520.00 Kč

ADA OOB TJ Spartak Adamov

20.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati JMO - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 364) 49864 P ADA7512 Procházka Jiří 0.00 40.00 Kč ( 366) 981840 HDR ADA0651 Procházková Doubravka 0.00 40.00 Kč ( 371) 2053552 HDR ADA0500 Odehnal Tomáš 0.00 40.00 Kč ( 372) 2053553 HDR ADA1199 Odehnalová Tereza 0.00 40.00 Kč ( 392) ? P ADA Strýčková Monika 0.00 40.00 Kč ( 393) ? HDR ADA Strýček Jan 0.00 40.00 Kč ( 394) ? HDR ADA Žáček Lukáš 0.00 40.00 Kč ( 46) 52712 H55 ADA5505 Věžník Antonín 7.00 80.00 Kč ( 456) 52715 D35 ADA7451 Richterová Nataša 24.00 160.00 Kč ( 450) 4781 D21 ADA8880 Matulová Lucie 47.00 80.00 Kč ( 47) 2032151 H45 ADA5111 Truhlář Karel 56.00 80.00 Kč ( 365) 352314 D35 ADA7651 Procházková Lucie 56.00 80.00 Kč ( 374) 2053551 H35 ADA7400 Odehnal Luděk 69.00 80.00 Kč ( 49) 49862 D18 ADA9652 Čížková Markéta 76.00 80.00 Kč ( 50) 49863 D14 ADA0051 Čížková Eliška 91.00 40.00 Kč ( 48) 336714 H21 ADA7101 Čížek Petr 108.00 80.00 Kč ( 373) 49869 H21 ADA8701 Schmid Vladimír 120.00 80.00 Kč
Půjčovné čipy 0.00 Kč Startovné 1120.00 Kč

BBM BETA URSUS Orienteering

20.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati JMO - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 28) 410398 H55 BBM5100 Denemarek Oldřich 15.00 80.00 Kč ( 14) 553436 H45 BBM6300 Patočka Petr 16.00 80.00 Kč ( 16) 515468 H35 BBM7205 Fiala Jan 51.00 80.00 Kč ( 26) 331554 H18 BBM9602 Kadlec Michal 86.00 80.00 Kč ( 271) 2056262 D14 BBM0050 Opálková Martina 89.00 40.00 Kč ( 27) 980371 H21 BBM9500 Záděra Pavel 98.00 80.00 Kč ( 15) 2035707 H16 BBM9802 Kún Josef 103.00 80.00 Kč ( 29) 331257 D45 BBM6550 Peřinková Irena 109.00 80.00 Kč
Půjčovné čipy 0.00 Kč Startovné 600.00 Kč

CEL TJ Sokol Čelechovice na Hané

20.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati JMO - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 313) 52410 H21 CEL8039 Špičák František 12.00 80.00 Kč
Půjčovné čipy 0.00 Kč Startovné 80.00 Kč

CHT OOB SK Chrast

20.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati JMO - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 290) 336789 P CHT7202 Dvořák Petr 0.00 40.00 Kč ( 292) 51953 H55 CHT5301 Matras Jaroslav 9.00 80.00 Kč ( 294) 51949 H65 CHT4801 Starka František 11.00 80.00 Kč ( 295) 51948 H65 CHT4802 Vítek Josef 15.00 80.00 Kč ( 298) 515504 D21 CHT8053 Korecká Lenka 17.00 80.00 Kč ( 389) 410357 H21 CHT8510 Kopáček Jan 18.00 160.00 Kč ( 296) 52323 H65 CHT4701 Vodrážka Oldřich 19.00 80.00 Kč ( 293) 51955 H55 CHT5501 Žemlička Zbyněk 21.00 80.00 Kč ( 284) 336711 H10 CHT0401 Hybeš Michal 22.00 40.00 Kč ( 97) 1007553 H21 CHT8402 Jansa Jiří 30.00 80.00 Kč ( 279) 52161 H21 CHT9001 Krejsa Martin 34.00 80.00 Kč ( 66) 232029 H12 CHT0202 Mareček Šimon 39.00 40.00 Kč ( 291) 52337 H45 CHT5901 Zeman Jaroslav 44.00 80.00 Kč ( 151) 51899 H45 CHT6049 Kopáček Miroslav 48.00 80.00 Kč ( 152) 53452 D21D CHT6051 Řezníčková Hana 51.00 80.00 Kč ( 144) 52158 H21 CHT9202 Krejsa Vladimír 60.00 80.00 Kč ( 287) 53175 H14 CHT9901 Švec Petr 60.00 40.00 Kč ( 65) 2011896 D10N CHT0451 Marečková Ema 64.00 40.00 Kč ( 380) 49857 D35 CHT6460 Kučerová Vladimíra 70.00 80.00 Kč ( 281) 52311 D12 CHT0251 Starková Tereza 75.00 40.00 Kč ( 300) 4537 D21 CHT8751 Šmídová Stanislava 75.00 80.00 Kč ( 280) 52175 H21 CHT8701 Krejsa Jan 78.00 80.00 Kč ( 297) 52315 D21 CHT8851 Kopáčková Iva 79.00 80.00 Kč ( 285) 53168 H14 CHT9903 Hybeš David 82.00 40.00 Kč ( 305) 52333 H21 CHT7301 Chaloupka Martin 82.00 80.00 Kč ( 302) 8700 D21 CHT6655 Bulvová Hana 83.00 80.00 Kč ( 286) 53199 H14 CHT9902 Švec Martin 86.00 40.00 Kč ( 282) 52145 D45 CHT6654 Wurzelová Dana 87.00 80.00 Kč ( 299) 232877 D21 CHT8451 Šmídová Kateřina 87.00 80.00 Kč ( 288) 336708 H18 CHT9603 Dvořák Martin 88.00 80.00 Kč ( 289) 53141 H18 CHT9501 Hledík Jakub 92.00 80.00 Kč ( 301) 53167 D21 CHT7151 Švecová Iva 95.00 80.00 Kč ( 283) 51957 D45 CHT5751 Žemličková Jindra 97.00 80.00 Kč ( 379) 336713 H21 CHT8601 Kysilko Zdeněk 112.00 80.00 Kč ( 304) 52303 H21 CHT8505 Kuban Michal 124.00 80.00 Kč ( 303) 301360 H21 CHT7901 Korecký Miroslav 140.00 80.00 Kč
Půjčovné čipy 0.00 Kč Startovné 2640.00 Kč

CTB SK OB Chotěboř

20.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati JMO - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 141) 301334 HDR CTB0751 Gregorová Alice 0.00 40.00 Kč ( 163) 51830 H21 CTB7901 Šťastný Karel 8.00 80.00 Kč ( 96) 51836 H45 CTB6601 Voborník Petr 12.00 80.00 Kč ( 20) 51663 H21 CTB7701 Gregor Martin 40.00 80.00 Kč ( 98) 899166 H35 CTB7702 Jelínek Jaromír 47.00 80.00 Kč ( 99) 899173 D21D CTB8152 Jelínková Hana 57.00 80.00 Kč ( 19) 887165 D21 CTB8151 Gregorová Kamila 59.00 80.00 Kč ( 164) 339559 H14 CTB9902 Sabol Josef 62.00 40.00 Kč ( 165) 53200 H14 CTB9901 Žanda Jan 84.00 40.00 Kč ( 268) 51833 H21 CTB7902 Hübner Jan 90.00 80.00 Kč ( 167) 51138 H14 CTB9903 Čermák Jiří 98.00 40.00 Kč ( 95) 51837 D45 CTB6851 Voborníková Eva 101.00 80.00 Kč ( 162) 51838 D21 CTB8351 Šťastná Lenka 101.00 80.00 Kč
Půjčovné čipy 0.00 Kč Startovné 880.00 Kč

DKP Oddíl OB Kotlářka

20.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati JMO - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 5) 416025 H21 DKP8109 Tomeš Jaroslav 66.00 80.00 Kč
Půjčovné čipy 0.00 Kč Startovné 80.00 Kč

DOB KOB Dobruška

20.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati JMO - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 309) 920696 H21 DOB8002 Janda Martin 28.00 80.00 Kč ( 179) 7202 D21 DOB8756 Staňková Lucie 35.00 80.00 Kč ( 178) 7210 H21 DOB8304 Khýn Vítězslav 94.00 80.00 Kč
Půjčovné čipy 0.00 Kč Startovné 240.00 Kč

FJI SK FREE Jihlava

20.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati JMO - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 25) 232900 D55 FJI5252 Podhorská Věra 3.00 80.00 Kč ( 24) 51989 H55 FJI5106 Blecha Ladislav 19.00 80.00 Kč
Půjčovné čipy 0.00 Kč Startovné 160.00 Kč

HLV KČT - OB Holešov

20.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati JMO - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 166) 52670 D21 HLV8153 Smětáková Ivana 29.00 80.00 Kč
Půjčovné čipy 0.00 Kč Startovné 80.00 Kč

JET

20.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati JMO - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 432) 232049 HDR JET6104 Bláhová Lucie 0.00 40.00 Kč
Půjčovné čipy 10.00 Kč Startovné 40.00 Kč

JHB TJ Jiskra Havlíčkův Brod

20.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati JMO - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 190) 53622 H45 JHB6002 Čejka Miloslav 6.00 80.00 Kč ( 44) 49820 D21 JHB9160 Fencíková Lucie 31.00 80.00 Kč ( 64) 4674 D35 JHB6851 Melounová Miroslava 44.00 80.00 Kč ( 2) 53614 D21 JHB6553 Fencíková Vladislava 45.00 80.00 Kč ( 143) 4676 D35 JHB7351 Švecová Marcela 52.00 80.00 Kč ( 12) 4772 D21 JHB9159 Hercigová Anna 55.00 80.00 Kč ( 138) 53615 D21 JHB8952 Králová Iveta 67.00 80.00 Kč ( 142) 4679 D14 JHB9952 Švecová Veronika 83.00 40.00 Kč ( 191) 53621 D45 JHB6152 Čejková Jana 111.00 80.00 Kč
Půjčovné čipy 0.00 Kč Startovné 680.00 Kč

JPV Oddíl OS SK Prostějov

20.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati JMO - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 310) 52592 H21 JPV7713 Skřivanek Marcel 16.00 80.00 Kč
Půjčovné čipy 0.00 Kč Startovné 80.00 Kč

KON KOB Konice

20.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati JMO - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 157) 515153 D21 KON8787 Dittrichová Petra 37.00 80.00 Kč
Půjčovné čipy 0.00 Kč Startovné 80.00 Kč

KSU Klub vytrvalostních sportů Šumperk

20.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati JMO - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 230) 2020744 D21 KSU7797 Růžičková Jana 19.00 80.00 Kč ( 232) 52602 H21 KSU7849 Růžička Lukáš 138.00 80.00 Kč
Půjčovné čipy 0.00 Kč Startovné 160.00 Kč

LBM TJ Lokomotiva Ingstav Brno

20.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati JMO - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 189) 52058 D55 LBM5558 Salajková Věra 13.00 80.00 Kč ( 311) 52055 D55 LBM4955 Tomanová Jana 17.00 80.00 Kč ( 186) 52017 H35 LBM7517 Toman Ondřej 29.00 80.00 Kč ( 54) 52080 H45 LBM6110 Matyáš Petr 30.00 80.00 Kč ( 51) 52063 H45 LBM6113 Korpas Jaroslav 52.00 80.00 Kč ( 52) 52062 D16 LBM9898 Korpasová Tereza 65.00 80.00 Kč ( 53) 52093 D45 LBM6460 Matyášová Lenka 93.00 80.00 Kč ( 10) 219280 D45 LBM5795 Janská Iva 105.00 80.00 Kč
Půjčovné čipy 0.00 Kč Startovné 640.00 Kč

LPU OK Lokomotiva Pardubice

20.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati JMO - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 274) 4536 D21 LPU9458 Voborníková Alena 39.00 80.00 Kč ( 398) 995792 D21 LPU9261 Petráčková Klára 51.00 80.00 Kč ( 402) 9250 D21 LPU8951 Weisbauerová Dagmar 61.00 80.00 Kč ( 401) 9249 D21 LPU8953 Nádvorníková Tereza 81.00 80.00 Kč
Půjčovné čipy 0.00 Kč Startovné 320.00 Kč

MBM O-mikron

20.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati JMO - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 6) 232019 H21 MBM8740 Zelinka Jiří 4.00 80.00 Kč ( 9) 897372 H21 MBM8500 Pavelka Jan 10.00 80.00 Kč ( 22) 232070 H21 MBM8606 Šrubař Michal 14.00 80.00 Kč ( 21) 232063 D21 MBM8282 Mesiarkinová Kamila 15.00 80.00 Kč ( 7) 49687 H21 MBM8448 Suchomel Vít 62.00 80.00 Kč
Půjčovné čipy 20.00 Kč Startovné 400.00 Kč

NER

20.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati JMO - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 395) 232060 P NER Macků Jaromír 0.00 40.00 Kč ( 403) 9248 P NER Holecy Lukáš 0.00 40.00 Kč ( 404) 232059 P NER Kriš Jakub 0.00 40.00 Kč ( 413) 232056 P NER Burdilák Radek 0.00 40.00 Kč ( 433) 232048 P NER Bláha Luděk 0.00 40.00 Kč ( 434) 515009 P NER Bulgurovská Anička 0.00 40.00 Kč ( 435) 232055 P NER Bulgurovská Maruška 0.00 40.00 Kč ( 436) 232054 P NER Bulgurovská Kristýnka 0.00 40.00 Kč ( 538) 232044 P NER Auermullerová Lenka 0.00 80.00 Kč ( 540) 232061 P NER Madronová Marta 0.00 80.00 Kč ( 410) 515160 D35 NER Odstrčilová Hana 26.00 80.00 Kč ( 482) 232043 H45 NER Auermuller Vít 26.00 160.00 Kč ( 407) 232355 D21D NER Pavlína Šulerová 43.00 80.00 Kč ( 408) 410378 D21D NER Hana Šulerová 49.00 80.00 Kč ( 400) 219244 D21D NER Tesařová Eva 55.00 80.00 Kč ( 409) 446416 H21D NER Dan Autrata 86.00 80.00 Kč
Půjčovné čipy 90.00 Kč Startovné 1040.00 Kč

OLG

20.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati JMO - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 412) 7700000 H35 OLG Michael Pölzelbauer 49.00 80.00 Kč ( 411) 442577 D35 OLG Martina Pölzelbauer 68.00 80.00 Kč
Půjčovné čipy 0.00 Kč Startovné 160.00 Kč

ORI

20.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati JMO - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad

Půjčovné čipy 0.00 Kč Startovné 0.00 Kč

OSN SK OS Nové Město n. M.

20.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati JMO - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 40) 51990 HDR OSN0888 Kamenická Tereza Ester 0.00 40.00 Kč ( 41) 51969 D35 OSN6955 Kamenická Lenka 28.00 80.00 Kč ( 43) 51993 H21 OSN9339 Kamenický Tobiáš 36.00 80.00 Kč ( 4) 52146 H45 OSN6005 Wurzel Břetislav 40.00 80.00 Kč ( 91) 51972 H35 OSN7209 Nechanický Pavel 45.00 80.00 Kč ( 93) 436433 H12 OSN0200 Nechanický Jan 51.00 40.00 Kč ( 39) 51960 H45 OSN6004 Kamenický Radan 58.00 80.00 Kč ( 94) 51975 D35 OSN7557 Nechanická Daniela 58.00 80.00 Kč ( 278) 887911 H21 OSN7601 Novák Lubomír 68.00 80.00 Kč ( 145) 981804 D21 OSN9696 Vališová Martina 69.00 80.00 Kč ( 42) 551995 H21 OSN9549 Kamenický Jeroným 80.00 80.00 Kč ( 277) 51979 D21 OSN7960 Nováková Eva 93.00 80.00 Kč ( 92) 52000 D14 OSN0050 Nechanická Klára 99.00 40.00 Kč
Půjčovné čipy 0.00 Kč Startovné 920.00 Kč

PBM TJ Spartak 1. Brněnská

20.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati JMO - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 58) 52027 H21 PBM5303 Robotka Libor 86.00 80.00 Kč ( 57) 52061 H21 PBM7301 Kheil Radim 126.00 80.00 Kč
Půjčovné čipy 0.00 Kč Startovné 160.00 Kč

PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou

20.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati JMO - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 539) ? P PZR Kříž Pavel abs 40.00 Kč ( 140) 52970 HDR PZR0651 Doleželová Anna 0.00 40.00 Kč ( 185) 220398 P PZR9669 Mašková Michaela 0.00 40.00 Kč ( 139) 51994 H55 PZR4417 Pospíšil Jaromír 3.00 80.00 Kč ( 34) 49821 D55 PZR5051 Křížová Zdenka 11.00 80.00 Kč ( 33) 2023807 H65 PZR4800 Kříž Pavel 13.00 80.00 Kč ( 8) 53700 H21 PZR8903 Novohradský Petr 20.00 80.00 Kč ( 149) 219332 H35 PZR6106 Skryja Bořivoj 25.00 80.00 Kč ( 69) 410394 H45 PZR6701 Suk Marek 34.00 80.00 Kč ( 148) 51511 D35 PZR6969 Nechutová Alena 34.00 80.00 Kč ( 172) 232496 D21 PZR9251 Urbanová Johana 41.00 80.00 Kč ( 177) 330693 H21 PZR9505 Málek Jan 42.00 80.00 Kč ( 70) 410374 D21D PZR7352 Suková Renata 45.00 80.00 Kč ( 182) 127 H12 PZR0102 Poláček Tomáš 47.00 40.00 Kč ( 55) 126 D10 PZR0351 Sobotková Klára 54.00 40.00 Kč ( 56) 8705 H12 PZR0103 Liška Michal 59.00 40.00 Kč ( 146) 49811 H35 PZR7007 Nechuta Milan 61.00 80.00 Kč ( 180) 438608 D35 PZR7070 Poláčková Bohuslava 64.00 80.00 Kč ( 59) 49824 H21 PZR8814 Hladílek Jan 70.00 80.00 Kč ( 71) 52608 D12 PZR0252 Suková Hana 71.00 40.00 Kč ( 184) 8699 D12 PZR0151 Lédlová Natálie 79.00 40.00 Kč ( 150) 232483 H21D PZR9502 Skryja Ondřej 80.00 80.00 Kč ( 147) 232891 H16 PZR9701 Nechuta David 101.00 80.00 Kč
Půjčovné čipy 0.00 Kč Startovné 1520.00 Kč

RAD TJ Sokol Radslavice

20.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati JMO - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 378) 8086 H21 RAD7401 Hrazdil Roman 144.00 80.00 Kč
Půjčovné čipy 0.00 Kč Startovné 80.00 Kč

RBK SK Radioklub Blansko

20.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati JMO - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 192) 232053 P RBK7451 Broschová Lucie 0.00 40.00 Kč ( 193) 232051 HDR RBK0606 Brosch Ondřej 0.00 40.00 Kč ( 399) 232052 HDR RBK0000 Broschová Alžběta 0.00 40.00 Kč ( 45) 52092 D55 RBK5454 Henková Svatava 9.00 80.00 Kč ( 3) 52078 H55 RBK5307 Henek Milan 17.00 80.00 Kč ( 368) 219245 D21 RBK9355 Hegerová Petra 33.00 80.00 Kč ( 11) 416103 D35 RBK6451 Tesařová Jitka 40.00 80.00 Kč ( 13) 52163 H35 RBK6120 Jalový Vlastimil 43.00 80.00 Kč ( 370) 2020737 D21 RBK9452 Tužilová Magdaléna 63.00 80.00 Kč ( 367) 2015806 D21 RBK9257 Moučková Andrea 85.00 80.00 Kč ( 68) 37735 H21D RBK8101 Watson Kevin 94.00 80.00 Kč ( 388) 49856 D21 RBK8556 Rábová Zuzana 99.00 160.00 Kč ( 363) 52059 H21 RBK8307 Ráb Martin 132.00 80.00 Kč
Půjčovné čipy 30.00 Kč Startovné 1000.00 Kč

SBK KOB Start Blansko

20.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati JMO - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 269) 49685 D55 SBK5251 Kolaříková Věra 7.00 80.00 Kč ( 270) 49683 H45 SBK5406 Kolařík Zdeněk 20.00 80.00 Kč ( 375) 889688 H21 SBK7540 Kasal Vít 64.00 80.00 Kč ( 272) 330612 H21D SBK7911 Dressler Jan 88.00 80.00 Kč ( 23) 1985526 D21 SBK8554 Beržinská Soňa 97.00 80.00 Kč ( 273) 811213 H21 SBK7541 Daněk Roman 118.00 80.00 Kč
Půjčovné čipy 0.00 Kč Startovné 480.00 Kč

SJH SJH Jindřichův Hradec

20.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati JMO - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 169) 553451 HDR SJH0651 Benešová Michaela 0.00 40.00 Kč ( 154) 301345 H65 SJH4201 Gřunděl Ivan 17.00 80.00 Kč ( 175) 442873 H45 SJH5901 Nosek Vladimír 24.00 80.00 Kč ( 159) 443062 H12 SJH0301 Hojný Jáchym 37.00 40.00 Kč ( 275) 51141 H35 SJH6901 Kubičko Petr 37.00 80.00 Kč ( 32) 442866 D10 SJH0352 Veselá Aneta 48.00 40.00 Kč ( 170) 109 D35 SJH7051 Benešová Iva 48.00 80.00 Kč ( 188) 443074 H12 SJH0101 Voráček Vít 53.00 40.00 Kč ( 266) 1007526 H35 SJH7201 Kubičko Pavel 53.00 80.00 Kč ( 160) 995874 D35 SJH6951 Hojná Tereza 54.00 80.00 Kč ( 30) 442847 H35 SJH7101 Veselý Oldřich 57.00 80.00 Kč ( 187) 443104 H14 SJH9904 Voráček Vojtěch 66.00 40.00 Kč ( 168) 336767 H35 SJH7001 Beneš Jan 67.00 80.00 Kč ( 183) 331783 D16 SJH9752 Peňázová Veronika 69.00 80.00 Kč ( 171) 920682 D21 SJH9451 Benešová Jana 73.00 80.00 Kč ( 161) 331328 D16 SJH9852 Hojná Dominika 75.00 80.00 Kč ( 176) 331357 H14 SJH0002 Nosek Jakub 80.00 40.00 Kč ( 276) 331719 D18 SJH9551 Kubičková Bára 80.00 80.00 Kč ( 181) 331244 D16 SJH9751 Parkanová Veronika 81.00 80.00 Kč ( 155) 436434 H14 SJH0003 Koudelka Tomáš 100.00 40.00 Kč ( 158) 442882 D14 SJH0052 Hojná Eliška 103.00 40.00 Kč ( 31) 442888 H14 SJH0001 Veselý Vojtěch 104.00 40.00 Kč
Půjčovné čipy 0.00 Kč Startovné 1400.00 Kč

SJI OK Jihlava

20.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati JMO - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 173) 111 HDR SJI0801 Venhoda Lukáš 0.00 40.00 Kč ( 243) 301207 P SJI8751 Kaňáková Petra 0.00 40.00 Kč ( 255) 125 HDR SJI0701 Srb Vladimír 0.00 40.00 Kč ( 257) 141 HDR SJI0551 Srbová Michaela 0.00 40.00 Kč ( 253) 53455 H45 SJI6301 Petráček Aleš 14.00 80.00 Kč ( 262) 51770 H10 SJI0301 Venhoda Matěj 14.00 40.00 Kč ( 264) 110 H10 SJI0101 Záboj Petr 20.00 40.00 Kč ( 18) 301273 H21 SJI8309 Jirků Roman 24.00 80.00 Kč ( 247) 52360 H45 SJI6002 Kopecký Zdeněk 28.00 80.00 Kč ( 252) 52173 H55 SJI4911 Paulíček Jiří 29.00 80.00 Kč ( 244) 2019241 H12 SJI0102 Kašpárek Ladislav 31.00 40.00 Kč ( 242) 7003047 H45 SJI6115 Kaňák Petr 32.00 80.00 Kč ( 259) 219243 H35 SJI6901 Vacek Milan 33.00 80.00 Kč ( 250) 124 H10N SJI0401 Orany Vojtěch 34.00 40.00 Kč ( 240) 301295 H45 SJI6001 Kafka Václav 36.00 80.00 Kč ( 245) 336764 H10N SJI0402 Kašpárek Vít 40.00 40.00 Kč ( 251) 52192 H35 SJI7311 Orany Tomáš 41.00 80.00 Kč ( 260) 336769 H21 SJI9602 Vacek Vojtěch 54.00 80.00 Kč ( 254) 336763 D16 SJI9851 Petráčková Kristýna 71.00 80.00 Kč ( 312) 2045309 H14 SJI9902 Šenkýř Matěj 74.00 40.00 Kč ( 249) 995877 H21 SJI8304 Kratochvíl Martin 76.00 80.00 Kč ( 236) 232329 D18 SJI9852 Čechová Tereza 78.00 80.00 Kč ( 261) 336765 D16 SJI9854 Vacková Anna 79.00 80.00 Kč ( 235) 7003044 H21 SJI9601 Čech Jan 84.00 80.00 Kč ( 239) 52968 D45 SJI6355 Jahodová Marie 89.00 80.00 Kč ( 248) 682090 H18 SJI9501 Koumar František 90.00 80.00 Kč ( 246) 2019230 H21D SJI7301 Kašpárek Ladislav 92.00 80.00 Kč ( 237) 52966 D14 SJI0051 Foltýnová Eva 95.00 40.00 Kč ( 241) 52969 H14 SJI9903 Kafka Matěj 96.00 40.00 Kč ( 234) 336770 H14 SJI0001 Čech Petr 102.00 40.00 Kč ( 258) 142 D21 SJI7951 Srbová Alena 103.00 80.00 Kč ( 238) 253124 H21 SJI9702 Frýba Dominik 104.00 80.00 Kč ( 265) 336768 H16 SJI9703 Zacha Jiří 107.00 80.00 Kč ( 256) 140 H21 SJI7801 Srb Vladimír 134.00 80.00 Kč ( 263) 681888 H21 SJI7104 Venhoda Milan 148.00 80.00 Kč
Půjčovné čipy 0.00 Kč Startovné 2280.00 Kč

SKM KOB Směr Kroměříž

20.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati JMO - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 153) 52204 H21 SKM8014 Stachoň Zdeněk 46.00 80.00 Kč
Půjčovné čipy 0.00 Kč Startovné 80.00 Kč

TAP KOB TRETRA Praha

20.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati JMO - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 36) 232047 HDR TAP0999 Benc Štěpán 0.00 40.00 Kč ( 38) 232068 HDR TAP0998 Polívková Nikol 0.00 40.00 Kč ( 35) 232046 H21D TAP8199 Benc Radek 78.00 80.00 Kč ( 37) 232065 H21D TAP8198 Polívka Martin 90.00 80.00 Kč ( 17) 886822 H21 TAP8002 Benc Jiří 106.00 80.00 Kč
Půjčovné čipy 40.00 Kč Startovné 320.00 Kč

TBM KOS TJ Tesla Brno

20.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati JMO - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 119) 410323 HDR TBM0460 Miková Lenka 0.00 40.00 Kč ( 120) 446328 HDR TBM0604 Eliáš Vojtěch 0.00 40.00 Kč ( 121) 53275 HDR TBM0611 Čech Radan 0.00 40.00 Kč ( 122) 446444 HDR TBM0621 Vedra Tobiáš 0.00 40.00 Kč ( 123) 446326 HDR TBM0655 Ehlová Martina 0.00 40.00 Kč ( 124) 232742 HDR TBM0660 Hlaváčová Lucie 0.00 40.00 Kč ( 125) 53234 HDR TBM0710 Schwab Filip 0.00 40.00 Kč ( 126) 230671 HDR TBM0756 Kubáňová Tereza 0.00 40.00 Kč ( 127) ? HDR TBM0804 Hájek Štěpán 0.00 40.00 Kč ( 128) 49555 HDR TBM0888 Čechová Johana 0.00 40.00 Kč ( 118) 888640 H10 TBM0411 Milán Jakub 4.00 40.00 Kč ( 117) 888648 H10 TBM0406 Gryc Ondřej 10.00 40.00 Kč ( 130) 49660 D55 TBM4451 Liščinská Eva 15.00 80.00 Kč ( 129) 53230 H55 TBM4231 Dufek Jan 23.00 80.00 Kč ( 113) 446361 H10N TBM0301 Jirgl Pavel 28.00 40.00 Kč ( 111) 416020 H12 TBM0222 Lukáš Martin 29.00 40.00 Kč ( 132) 446329 D35 TBM7152 Zajíčková Lenka 30.00 80.00 Kč ( 116) 410340 H10N TBM0404 Ehl Ondřej 32.00 40.00 Kč ( 107) 886829 H12 TBM0107 Pelánek Ondřej 35.00 40.00 Kč ( 108) 443078 H12 TBM0111 Milán Tomáš 41.00 40.00 Kč ( 105) 2042517 H12 TBM0103 Kligl Radim 45.00 40.00 Kč ( 106) 995867 H12 TBM0106 Gryc Vojtěch 49.00 40.00 Kč ( 115) 446369 D10 TBM0359 Sedlářová Jolana 50.00 40.00 Kč ( 110) 53171 H12 TBM0202 Špringl Petr 55.00 40.00 Kč ( 134) 232732 H14 TBM9901 Hlaváč Ondřej 58.00 40.00 Kč ( 114) 438603 D10N TBM0357 Vedrová Ela 62.00 40.00 Kč ( 131) 49659 H35 TBM6747 Horký Tomáš 63.00 80.00 Kč ( 133) 410196 D16 TBM9853 Kliglová Tereza 67.00 80.00 Kč ( 135) 331083 H14 TBM9902 Jirgl Karel 68.00 40.00 Kč ( 112) 232064 D12 TBM0260 Nováková Tereza Anna 69.00 40.00 Kč ( 136) 331350 H14 TBM9903 Špringl Tomáš 72.00 40.00 Kč ( 109) 53247 D12 TBM0199 Hlaváčová Anežka 73.00 40.00 Kč ( 137) 331599 H14 TBM9905 Starčuk Zenon 78.00 40.00 Kč ( 103) 331291 D14 TBM0050 Špriglová Kamila 81.00 40.00 Kč ( 104) 232865 D14 TBM0058 Grycová Kateřina 85.00 40.00 Kč ( 102) 410254 H14 TBM0010 Sedlář Jan 88.00 40.00 Kč
Půjčovné čipy 0.00 Kč Startovné 0.00 Kč

TTR OOB Třebíč

20.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati JMO - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 430) ? HDR TTR1001 Kroupa Vít 0.00 40.00 Kč ( 431) ? HDR TTR0853 Kroupová Hana 0.00 40.00 Kč ( 428) 52253 D55 TTR5351 Orálková Libuše 5.00 80.00 Kč ( 422) 52238 H45 TTR6202 Sysel Svatobor 10.00 80.00 Kč ( 414) 51771 H10 TTR0501 Prášil Tomáš 12.00 40.00 Kč ( 424) 515158 D21 TTR8551 Křížová Lenka 13.00 80.00 Kč ( 420) 52251 H45 TTR5401 Koudelný Jiří 22.00 80.00 Kč ( 425) ? D21 TTR8156 Kroupa Diana 25.00 80.00 Kč ( 423) 52252 H55 TTR5201 Orálek Miroslav 27.00 80.00 Kč ( 429) 4673 D21D TTR7551 Palátová Lenka 39.00 80.00 Kč ( 421) 232856 H45 TTR6102 Fiala Petr 50.00 80.00 Kč ( 415) 4538 H12 TTR0201 Palát Bohuslav 61.00 40.00 Kč ( 419) 500580 H21 TTR7301 Prášil Marek 72.00 80.00 Kč ( 416) 118 H18 TTR9601 Scheubrein Martin 84.00 80.00 Kč ( 426) 220397 D45 TTR6153 Fialová Dana 99.00 80.00 Kč ( 427) 52237 D45 TTR6151 Syslová Iva 103.00 80.00 Kč ( 418) 52246 H21 TTR7901 Věžník Roman 136.00 80.00 Kč ( 417) 515159 H21 TTR8201 Kříž Lukáš 142.00 80.00 Kč
Půjčovné čipy 0.00 Kč Startovné 1280.00 Kč

UBM UBM orienteering Brno

20.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati JMO - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 384) 361966 HDR UBM0503 Račanský Jakub 0.00 40.00 Kč ( 386) 515452 P UBM7104 Rajnoha Miroslav 0.00 40.00 Kč ( 385) 49264 H55 UBM4401 Novotný Jan 11.00 80.00 Kč ( 383) 2049608 H10 UBM0303 Rajnoha Tomáš 18.00 40.00 Kč ( 382) 361937 H10N UBM0302 Račanský Jan 36.00 40.00 Kč ( 381) 2049609 H14 UBM0003 Rajnoha David 76.00 40.00 Kč ( 387) 361980 H21D UBM7903 Račanský Jan 82.00 80.00 Kč
Půjčovné čipy 0.00 Kč Startovné 360.00 Kč

VBM VSK Mendelu Brno

20.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati JMO - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 88) 515010 P VBM9306 Pintera Jan 0.00 40.00 Kč ( 89) 515032 P VBM6651 Pinterová Kateřina 0.00 40.00 Kč ( 90) 515088 P VBM0001 Pulec Matěj 0.00 40.00 Kč ( 85) 53217 H45 VBM4732 Chmelík Aleš 4.00 80.00 Kč ( 307) 53305 H55 VBM4806 Dokoupil Vladimír 5.00 80.00 Kč ( 87) 515090 H45 VBM6201 Pulec Pavel 8.00 80.00 Kč ( 86) 53221 H45 VBM6000 Hirš Libor 18.00 80.00 Kč ( 73) 8008 D21 VBM7751 Fučíková Hana 23.00 80.00 Kč ( 233) 49651 H55 VBM4410 Bauer Emil 25.00 80.00 Kč ( 156) 410321 H45 VBM6501 Jordanov Nikolaj 38.00 80.00 Kč ( 84) 416029 H21 VBM9801 Hirš Otakar 48.00 80.00 Kč ( 72) 209751 D21 VBM8353 Čechová Jitka 53.00 80.00 Kč ( 75) 361990 D21D VBM9353 Chmelíková Zuzana 53.00 80.00 Kč ( 78) 53485 H21 VBM8001 Čech Viktor 56.00 80.00 Kč ( 76) 53222 D35 VBM7079 Hiršová Marcela 60.00 80.00 Kč ( 81) 889316 H21 VBM7401 Kořan Pavel 74.00 80.00 Kč ( 74) 53223 D21 VBM6555 Jemelíková Lada 89.00 80.00 Kč ( 306) 53306 D45 VBM5754 Dokoupilová Zuzana 91.00 80.00 Kč ( 77) 682079 D45 VBM6155 Bravená Alexandra 107.00 80.00 Kč ( 82) 49841 H21 VBM8403 Kozumplík Aleš 110.00 80.00 Kč ( 80) 2011839 H21 VBM8002 Henek Vladan 116.00 80.00 Kč ( 308) 53311 H21 VBM8305 Sychra Tomáš 122.00 80.00 Kč ( 83) 553285 H21 VBM8103 Mazal Zdeněk 128.00 80.00 Kč ( 79) 720921 H21 VBM7246 Fučík Karel 150.00 80.00 Kč
Půjčovné čipy 0.00 Kč Startovné 1800.00 Kč

XCO

20.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati JMO - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 405) 232057 HDR XCO0900 Coufalová Rea 0.00 40.00 Kč ( 406) 232058 HDR XCO1000 Coufalová Thea 0.00 40.00 Kč
Půjčovné čipy 20.00 Kč Startovné 80.00 Kč

YBM Klub turistů a lyžařů Brno

20.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati JMO - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 60) 53162 P YBM6800 Špringl Lumír 0.00 40.00 Kč ( 61) 410188 P YBM6550 Špringlová Kateřina 0.00 40.00 Kč ( 67) 253127 D35 YBM6666 Tomanová Elena 38.00 80.00 Kč ( 63) 49398 D35 YBM6251 Hrušková Lenka 42.00 80.00 Kč ( 62) 49393 H45 YBM6401 Hruška Tomáš 46.00 80.00 Kč ( 174) 49673 D35 YBM6664 Suchá Helena 50.00 80.00 Kč ( 100) 410187 H35 YBM6202 Starčuk Zenon 59.00 80.00 Kč ( 101) 232516 D45 YBM6451 Starčuková Jana 95.00 80.00 Kč
Půjčovné čipy 0.00 Kč Startovné 560.00 Kč

ZBM SK Žabovřesky Brno

20.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati JMO - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 199) 103 HDR ZBM0451 Humlíčková Pavla 0.00 40.00 Kč ( 200) 887946 HDR ZBM0453 Sadílková Anna 0.00 40.00 Kč ( 201) ? HDR ZBM0550 Mácalová Soňa 0.00 40.00 Kč ( 202) ? HDR ZBM0551 Nimrichterová Natália 0.00 40.00 Kč ( 203) ? HDR ZBM0602 Koča Vojtěch 0.00 40.00 Kč ( 204) 410345 HDR ZBM0751 Stašková Sára 0.00 40.00 Kč ( 314) 232003 HDR ZBM0859 Sadílek Josef 0.00 40.00 Kč ( 315) ? HDR ZBM0899 Kočová Klára 0.00 40.00 Kč ( 316) 53201 HDR ZBM0898 Veselá Veronika 0.00 40.00 Kč ( 317) ? HDR ZBM0951 Finstrlová Denisa 0.00 40.00 Kč ( 318) ? HDR ZBM0651 Finstrlová Lucie 0.00 40.00 Kč ( 319) ? HDR ZBM0702 Finstrle Filip 0.00 40.00 Kč ( 320) ? HDR ZBM0552 Finstrlová Julie 0.00 40.00 Kč ( 376) ? HDR ZBM0000 Dvořáčková Martina 0.00 40.00 Kč ( 377) ? HDR ZBM0001 Bublan Vojtěch 0.00 40.00 Kč ( 397) ? HDR ZBM0801 Cicvárek Martin 0.00 40.00 Kč ( 196) 2042526 H10 ZBM0302 Urbánek Adam 6.00 40.00 Kč ( 207) 751114 H21 ZBM7502 Veselý Martin 6.00 80.00 Kč ( 210) 815422 D21 ZBM8160 Kočová Lenka 21.00 80.00 Kč ( 473) ? H21 ZBM8844 Arthur Jarmijev 22.00 160.00 Kč ( 218) 49690 H21 ZBM8511 Drábek Jan 26.00 80.00 Kč ( 213) 52865 D21 ZBM8379 Křístková Veronika 27.00 80.00 Kč ( 197) 434833 H12 ZBM0211 Soška Petr 33.00 40.00 Kč ( 396) ? H10N ZBM0601 Cicvárek Radim 38.00 40.00 Kč ( 206) 1396843 H45 ZBM6700 Coufal Svatoš 42.00 80.00 Kč ( 194) 410349 H12 ZBM0101 Humlíček Tomáš 43.00 40.00 Kč ( 219) 52165 D21 ZBM8676 Kočová Hana 49.00 80.00 Kč ( 221) 995802 H21 ZBM9103 Švirák Ondřej 50.00 80.00 Kč ( 198) 410329 H12 ZBM0200 Coufal Jáchym 57.00 40.00 Kč ( 369) 703370 D21 ZBM7951 Gebauerová Jana 57.00 80.00 Kč ( 214) 232334 H21 ZBM8411 Liščinský Tomáš 58.00 80.00 Kč ( 195) 119 H12 ZBM0103 Svoboda Marek 63.00 40.00 Kč ( 226) 888627 H14 ZBM9902 Komenda Jan 64.00 40.00 Kč ( 208) 416076 H35 ZBM7506 Štolfa Jaromír 65.00 80.00 Kč ( 267) 515488 D21 ZBM8989 Hlavová Jindra 65.00 80.00 Kč ( 216) 609060 D21 ZBM8451 Stachoňová Barbara 71.00 80.00 Kč ( 224) 53721 D16 ZBM9753 Koporová Lenka 73.00 80.00 Kč ( 220) 995814 D21 ZBM8951 Mádlová Věra 77.00 80.00 Kč ( 229) 122 D14 ZBM9952 Malivánková Eva 87.00 40.00 Kč ( 222) 410320 H21 ZBM9503 Jordanov Alexandr 88.00 80.00 Kč ( 217) 51765 D21 ZBM8459 Tvarůžková Petra 91.00 80.00 Kč ( 209) 609906 H21 ZBM7539 Humlíček Aleš 92.00 80.00 Kč ( 227) 410331 H14 ZBM9903 Říčný Vojta 92.00 40.00 Kč ( 231) 114 D14 ZBM9954 Kratochvílová Anežka 93.00 40.00 Kč ( 212) 348120 H21 ZBM8309 Chvátal Lukáš 96.00 80.00 Kč ( 228) 897355 D14 ZBM9951 Firešová Markéta 101.00 40.00 Kč ( 215) 52011 H21 ZBM8425 Dvořák Martin 102.00 80.00 Kč ( 223) 2042511 H16 ZBM9710 Šplíchal Marek 105.00 80.00 Kč ( 225) 339553 H16 ZBM9807 Soška Marek 109.00 80.00 Kč ( 472) 995883 H21 ZBM8707 Bialožyt Michal 114.00 160.00 Kč ( 205) 232005 D45 ZBM5582 Kabáthová Jitka 117.00 80.00 Kč ( 211) 301217 H21 ZBM8206 Koča Jaroslav 146.00 80.00 Kč
Půjčovné čipy 0.00 Kč Startovné 3240.00 Kč