1BX AAA
27.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na klasické trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 230)525 920655 OPENS 1BX Sikorová Michaela 50.00 = 10:50:00
3AC NER - Novakovi
27.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na klasické trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 40) 52054 OPENS 3AC 5500 Novák Miroslav 38.00 = 10:38:00
4LC Neregistrovaná - Punčochářová
27.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na klasické trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 317) 51314 OPENL 4LC 0050 Punčochářová Simona 62.00 = 11:02:00
53S KOB Sokol Pezinok
27.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na klasické trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 152)23 7204500 M21E 53S 8300 Pilka Matej 33.00 = 10:33:00
( 211)827 332288 M40 53S 4701 Fraňo Michal 81.00 = 11:21:00
( 151)780 406936 M14 53S 0301 Fraňo Jakub 104.00 = 11:44:00
( 150)806 406965 M40 53S 7100 Fraňo Peter 117.00 = 11:57:00
54D SV Sachsen 90 Werdau
27.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na klasické trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 29)17 897324 M21E 54D 7700 Huster Mark 27.00 = 10:27:00
6YC Neregistrovaní
27.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na klasické trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 339)930 416082 M50 6YC 6100 Dvorský Ilja 109.00 = 11:49:00
72D Ghost-Racing-Team
27.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na klasické trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 2)807 895138 M40 72D 6800 Sturm Michael 24.00 = 10:24:00
9CC Šrot Team Kunžak
27.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na klasické trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 309) ? OPENL 9CC 0003 Zeman Radim 56.00 = 10:56:00
( 310) ? OPENL 9CC 0004 Karpisek Dušan 68.00 = 11:08:00
( 308) ? OPENL 9CC 0002 Anderl Miroslav 80.00 = 11:20:00
( 307) ? OPENL 9CC 0001 Winkler Karel 92.00 = 11:32:00
ABR A-team NOVO Bruntál
27.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na klasické trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 313)201 7202579 M21A ABR 7001 Kratochvíl Karel 10.00 = 10:10:00
( 190) 51889 OPENS ABR 8100 Láner Roman 32.00 = 10:32:00
( 214)521 7205021 W21B ABR 8888 Večeřová Marcela 34.00 = 10:34:00
( 188)504 886811 W21B ABR 7751 Jašková Šárka 42.00 = 10:42:00
( 194)16 888642 M21E ABR 8501 Peths Matěj 45.00 = 10:45:00
( 186)914 51914 M50 ABR 6102 Vrábel Jaromír 46.00 = 10:46:00
( 185)215 920687 M21A ABR 6301 Kolář Rudolf 48.00 = 10:48:00
( 182)25 7003007 M21E ABR 7601 Jašek Petr 51.00 = 10:51:00
( 184)204 7201199 M21A ABR 7501 Hruška Miloš 52.00 = 10:52:00
( 189)515 9101702 W21B ABR 7752 Lánerová Leona 52.00 = 10:52:00
( 193)917 889285 M50 ABR 5801 Peths Pavel 61.00 = 11:01:00
( 192)69 7201773 W21E ABR 8951 Veličková Monika 73.00 = 11:13:00
( 187)906 ? M50 ABR 6201 Němec Lubomír 76.00 = 11:16:00
( 191)330 1436949 W21A ABR 9499 Haltof Ewa 83.00 = 11:23:00
( 213)27 9005228 M21E ABR 8401 Vala Radek * 120.00 = 12:00:00
( 183)106 7204492 M17 ABR 0001 Hruška Tomáš 122.00 = 12:02:00
BBM BETA URSUS Orienteering
27.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na klasické trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 82) 416035 OPENS BBM 9801 Kunz Jiří 35.00 = 10:35:00
BLI MTBO Bludný kořen
27.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na klasické trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 300)418 2019239 M21B BLI 7803 Ohera Karel 17.00 = 10:17:00
( 301)512 2019214 W21B BLI 8051 Trubáková Zuzana 26.00 = 10:26:00
( 299)407 2019222 M21B BLI 8001 Ištok Martin 83.00 = 11:23:00
BOR OK Jiskra Nový Bor
27.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na klasické trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 295)165 2051481 W17 BOR 9850 Kohoutová Barbora 13.00 = 10:13:00
( 285)183 2051536 W20 BOR 9751 Kameníková Andrea 25.00 = 10:25:00
( 288)4 886300 M21E BOR 9402 Bogar Kryštof 30.00 = 10:30:00
( 296)863 2051490 W40 BOR 6951 Rejholcová Andrea 37.00 = 10:37:00
( 291)818 8518 M40 BOR 7412 Rejholec Michal 45.00 = 10:45:00
( 293) 8441 OPENS BOR 7758 Kameníková Kateřina 47.00 = 10:47:00
( 286)104 8442 OPENS BOR 0003 Kameník David 59.00 = 10:59:00
( 294)693 4372 W14 BOR 0253 Tymešová Anna 68.00 = 11:08:00
( 292)916 1111255 M50 BOR 5501 Maennel Harald 91.00 = 11:31:00
( 290)828 515014 M40 BOR 6603 Bogar Leoš 96.00 = 11:36:00
( 287)134 8425 M20 BOR 9705 Nemet Michal 104.00 = 11:44:00
( 297)970 1965216 W50 BOR 6551 Kroeber Andrea 106.00 = 11:46:00
( 289)29 897369 M21E BOR 8904 Bogar František * 114.00 = 11:54:00
CHC K.O.B. Choceň
27.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na klasické trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 201)503 2011852 W21B CHC 8552 Pavlová Petra 18.00 = 10:18:00
( 200)209 2011854 M21A CHC 7502 Švadlena Pavel 28.00 = 10:28:00
( 202)773 9990101 M14 CHC 0101 Švadlena Michal 108.00 = 11:48:00
CHT OOB SK Chrast
27.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na klasické trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 123)915 888637 M50 CHT 6001 Janda Luboš 49.00 = 10:49:00
DMS Dynamo Malá Skála
27.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na klasické trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 228)339 301317 W21A DMS 8350 Haničáková Denisa 53.00 = 10:53:00
( 227)8 438621 M21E DMS 7900 Urban Miroslav 54.00 = 10:54:00
( 226)211 7201752 M21A DMS 7601 Bezouška Tomáš 64.00 = 11:04:00
DOB KOB Dobruška
27.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na klasické trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 1)212 920696 M21A DOB 8002 Janda Martin 8.00 = 10:08:00
( 95)609 7248 M21C DOB 8600 Ďoubal Jan 23.00 = 10:23:00
( 94)507 682690 W21B DOB 8751 Peterová Věra 58.00 = 10:58:00
EKP VŠTJ Ekonom Praha
27.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na klasické trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 65)613 2078484 M21C EKP 8806 Domín Nikolas 13.00 = 10:13:00
( 241)422 886253 M21B EKP 8431 Smrt Martin 23.00 = 10:23:00
( 33)219 1984420 M21A EKP 8401 Merenus Štěpán 26.00 = 10:26:00
( 66)835 886298 M40 EKP 6912 Kabát Jan 27.00 = 10:27:00
( 251)514 515125 W21B EKP 8454 Vítová Markéta 40.00 = 10:40:00
( 262)313 2061773 W21A EKP 8461 Mikanová Kateřina 43.00 = 10:43:00
( 36)234 7201206 M21A EKP 8211 Kalina Miroslav 44.00 = 10:44:00
( 85)67 9944499 W21E EKP 8853 Karochová Simona 46.00 = 10:46:00
( 242)864 725724 W40 EKP 7257 Konečná Marcela 46.00 = 10:46:00
( 37)331 515409 W21A EKP 8259 Kalinová Markéta 49.00 = 10:49:00
( 243)526 438648 W21B EKP 8851 Štembergová Lucie 50.00 = 10:50:00
( 254)502 2067255 W21B EKP 8758 Zamrzlová Eva 54.00 = 10:54:00
( 263)213 2031357 M21A EKP 8606 Mikan Albert 54.00 = 10:54:00
( 244)414 2067963 M21B EKP 8608 Štemberg Milan 56.00 = 10:56:00
( 223)83 434824 W21E EKP 8653 Tučková Dagmar 58.00 = 10:58:00
( 75)831 7003028 M40 EKP 7510 Čermák Daniel 60.00 = 11:00:00
( 181)510 ? W21B EKP 8756 Trčková Helena 60.00 = 11:00:00
( 11)910 51581 M50 EKP 5601 Bochenek Milan 64.00 = 11:04:00
( 67)778 232189 M14 EKP 0412 Kabát Martin 64.00 = 11:04:00
( 62)335 9200521 W21A EKP 8151 Ouhrabková Radka 65.00 = 11:05:00
( 59)15 9005230 M21E EKP 7803 Sajal Martin 66.00 = 11:06:00
( 63)428 9200528 M21B EKP 8003 Ouhrabka Jakub 74.00 = 11:14:00
( 20)912 8627106 M50 EKP 5600 Adrián Petr 79.00 = 11:19:00
( 86)411 7766677 M21B EKP 9009 Šebl Ondřej 80.00 = 11:20:00
( 45)328 2053578 W21A EKP 8452 Hanzlíčková Martina 93.00 = 11:33:00
( 60)30 7003036 M21E EKP 7608 Štěňha Martin * 99.00 = 11:39:00
( 10)972 232174 W50 EKP 6150 Bochenková Jana 100.00 = 11:40:00
( 250)833 7204503 M40 EKP 7200 Vít David 111.00 = 11:51:00
FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha
27.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na klasické trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 9)933 49606 M60 FSP 5300 Wald František 13.00 = 10:13:00
HOR TJ Jiskra Hořice
27.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na klasické trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 54)904 2059759 M50 HOR 6302 Vávra Martin 88.00 = 11:28:00
( 55)138 2078473 M20 HOR 9700 Vávra Martin 101.00 = 11:41:00
JEP Jehlanka Team
27.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na klasické trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 220)935 361995 M60 JEP 4800 Müller Petr 19.00 = 10:19:00
KCK KOB Český Krumlov
27.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na klasické trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 93)923 2080933 M50 KCK 5701 Flašar Jan 43.00 = 10:43:00
( 92)965 49615 W50 KCK 5756 Flašarová Marie 88.00 = 11:28:00
KNC OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l.
27.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na klasické trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 17)164 232895 W17 KNC 9950 Čiháková Barbora 10.00 = 10:10:00
( 15)216 52257 M21A KNC 8700 Havlíček Tomáš 24.00 = 10:24:00
( 51)519 2075634 W21B KNC 9350 Hejnová Aneta 28.00 = 10:28:00
( 14)415 52264 M21B KNC 8803 Bitter Aleš 32.00 = 10:32:00
( 53)927 899180 M50 KNC 6200 Hejna Jiří 52.00 = 10:52:00
( 327)871 253103 W40 KNC 6754 Švarcbachová Jaroslava 64.00 = 11:04:00
( 16)873 51387 W40 KNC 6750 Čiháková Lenka 70.00 = 11:10:00
( 18)918 51400 M50 KNC 5800 Havlíček Ivo 85.00 = 11:25:00
( 8)971 52259 W50 KNC 6150 Havlíčková Jindra 94.00 = 11:34:00
( 324)811 51395 M40 KNC 7001 Švarcbach Michal 120.00 = 12:00:00
LDC KOB Děčín
27.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na klasické trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 52)614 7204485 M21C LDC 7701 Dvořák František 7.00 = 10:07:00
( 264)435 222651 M21B LDC 8200 Zít Jan 41.00 = 10:41:00
( 265)528 347881 W21B LDC 8151 Zítová Pavla 48.00 = 10:48:00
( 74)74 2020701 W21E LDC 8850 Tyszová Natália 61.00 = 11:01:00
( 48)695 997929 W14 LDC 0351 Horáková Kateřina 74.00 = 11:14:00
( 47)137 7404404 M20 LDC 9800 Horák Jan 89.00 = 11:29:00
( 46)834 7000004 M40 LDC 7100 Horák Martin 108.00 = 11:48:00
LPM OK Lokomotiva Plzeň
27.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na klasické trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 22)413 446347 M21B LPM 8104 Hegner Lukáš 20.00 = 10:20:00
( 23)509 1400405 W21B LPM 7954 Fremrová Jaroslava 44.00 = 10:44:00
MFP VŠSK MFF UK Praha
27.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na klasické trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 207)235 2081364 M21A MFP 9300 Štochel Miroslav 42.00 = 10:42:00
OKP SK OK 24 Praha
27.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na klasické trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 156)808 981848 M40 OKP 6605 Mach Radovan 42.00 = 10:42:00
( 232)64 253129 W21E OKP 7750 Vanková Jana 64.00 = 11:04:00
( 231)6 887947 M21E OKP 6801 Vanka Petr 90.00 = 11:30:00
( 282)824 682084 M40 OKP 6504 Novák Libor 90.00 = 11:30:00
PFP VŠSK PedF UK Praha
27.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na klasické trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 311)919 49808 M50 PFP 5900 Přibyl Ivan 58.00 = 10:58:00
( 321)866 411773 W40 PFP 6950 Přibylová Eva 67.00 = 11:07:00
PGP SK Praga
27.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na klasické trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 154)869 51676 W40 PGP 6652 Tichovská Hana 49.00 = 10:49:00
( 153)922 51682 M50 PGP 6100 Tichovský Martin 82.00 = 11:22:00
RBA TJ Rapid Bratislava
27.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na klasické trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 318)911 307364 M50 RBA 5902 Jánoška Jozef 70.00 = 11:10:00
( 319)967 307440 W50 RBA 6051 Jánošková Taťjana 112.00 = 11:52:00
RCP RC&P TEAM Bratislava
27.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na klasické trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 248)920 2051944 M50 RCP 6041 Autrata Vlastimil 40.00 = 10:40:00
SBK KOB Start Blansko
27.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na klasické trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 351)616 9000002 M21C SBK 8001 König Lukáš 5.00 = 10:05:00
( 109)207 7905090 M21A SBK 8014 Stachoň Zdeněk 6.00 = 10:06:00
( 132)225 609906 M21A SBK 7539 Humlíček Aleš 12.00 = 10:12:00
( 143)615 410339 M21C SBK 7549 Jágr Jaroslav 25.00 = 10:25:00
( 43)604 520540 M21C SBK 8242 Brabec Jaroslav 33.00 = 10:33:00
( 125)303 1985526 W21A SBK 8554 Beržinská Soňa 35.00 = 10:35:00
( 142)529 53205 W21B SBK 7789 Jágrová Vlasta 36.00 = 10:36:00
( 195)907 500884 M50 SBK 6301 Buřt Vladimír 37.00 = 10:37:00
( 352) 1234321 OPENS SBK 8661 Königová Jana 44.00 = 10:44:00
( 134)338 1011011 W21A SBK 7664 Humlíčková Kateřina 47.00 = 10:47:00
( 131)322 219251 W21A SBK 8151 Daňková Veronika 51.00 = 10:51:00
( 320)425 811213 M21B SBK 7541 Daněk Roman 53.00 = 10:53:00
( 110)336 7906090 W21A SBK 8451 Stachoňová Barbara 59.00 = 10:59:00
( 147)214 7851220 M21A SBK 8501 Jiráček Josef 62.00 = 11:02:00
( 127)311 7700077 W21A SBK 8485 Uhnavá Markéta 63.00 = 11:03:00
( 126) ? OPENL SBK 8000 Chaloupka Ondřej 74.00 = 11:14:00
( 124)236 1919191 M21A SBK 7537 Urban Jan 78.00 = 11:18:00
( 103)333 920679 W21A SBK 8383 Csakvaryová Lenka 79.00 = 11:19:00
( 128)416 53206 M21B SBK 7621 Šafek Jiří 86.00 = 11:26:00
( 133)779 9900099 M14 SBK 0101 Humlíček Tomáš 92.00 = 11:32:00
( 196)409 1007541 M21B SBK 6922 Sochor Jan 92.00 = 11:32:00
( 30)436 2034000 M21B SBK 7609 Pátek Richard 101.00 = 11:41:00
( 215)838 ? M40 SBK 7301 Kasal Jiří 102.00 = 11:42:00
( 89)305 52865 W21A SBK 8379 Křístková Veronika 103.00 = 11:43:00
SCP OK Sparta Praha
27.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na klasické trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 26)222 7201777 M21A SCP 8103 Kovář Miroslav 40.00 = 10:40:00
( 32)434 51773 M21B SCP 7417 Boudný Jan 47.00 = 10:47:00
SJC TJ Sportcentrum Jičín
27.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na klasické trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 338)508 981842 W21B SJC 8451 Tomešová Daniela 20.00 = 10:20:00
( 332)426 896967 M21B SJC 7531 Tomeš Petr 35.00 = 10:35:00
( 330)777 2056295 M14 SJC 0202 Tuma Matěj 76.00 = 11:16:00
( 336)691 2056290 W14 SJC 0251 Kuchařová Rozálie 80.00 = 11:20:00
( 333)20 9978 M21E SJC 7801 Ticháček Radek 87.00 = 11:27:00
( 331)423 9893 M21B SJC 7700 Šmíd Ivo 95.00 = 11:35:00
( 335)804 2085566 M40 SJC 7305 Tuma Jaroslav 99.00 = 11:39:00
( 337)314 9940 W21A SJC 7962 Ticháčková Magdalena 99.00 = 11:39:00
( 329)784 2056263 M14 SJC 0102 Břeň Daniel 100.00 = 11:40:00
( 334)830 436966 M40 SJC 6602 Antoš Svatopluk 123.00 = 12:03:00
SJH SJH Jindřichův Hradec
27.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na klasické trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 312)527 2035147 W21B SJH 7851 Beranová Jana 32.00 = 10:32:00
( 179)406 2061793 M21B SJH 7801 Beran Pavel 71.00 = 11:11:00
SJI OK Jihlava
27.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na klasické trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 172)239 897347 M21A SJI 8101 Moravec Štěpán 14.00 = 10:14:00
( 238)405 52334 M21B SJI 8504 Kafka Tomáš 44.00 = 10:44:00
( 239)814 52152 M40 SJI 7415 Prášil Aleš 48.00 = 10:48:00
( 170)424 8709 M21B SJI 7613 Izdný Pavel 50.00 = 10:50:00
( 173)230 1700080 M21A SJI 8509 Plíhal Tomáš 58.00 = 10:58:00
( 174)421 301278 M21B SJI 9201 Suchý Jiří 65.00 = 11:05:00
( 171)81 995896 W21E SJI 8057 Paulíčková Renata * 88.00 = 11:28:00
( 169)31 886813 M21E SJI 7419 Lauerman Jan * 108.00 = 11:48:00
SKL SMS Team Kladno
27.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na klasické trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 73)612 7205029 M21C SKL 7500 Geisler Michal 19.00 = 10:19:00
( 72)513 7204522 W21B SKL 7150 Mědílková Iva 22.00 = 10:22:00
( 70)203 236502 M21A SKL 7401 Štáfek Pavel 36.00 = 10:36:00
( 71)776 236517 M14 SKL 0401 Štáfek Ondřej 88.00 = 11:28:00
SKV TJ Slovan Karlovy Vary
27.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na klasické trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 130)870 331089 W40 SKV 6751 Kubínová Jana 52.00 = 10:52:00
( 283)72 7003008 W21E SKV 9752 Kubínová Veronika 70.00 = 11:10:00
( 284)310 331098 W21A SKV 9452 Kubínová Romana 89.00 = 11:29:00
SLA SKOB Slaný
27.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na klasické trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 108)836 682335 M40 SLA 6800 Vacek Petr 18.00 = 10:18:00
( 203)867 425546 W40 SLA 7450 Zemková Helena 43.00 = 10:43:00
( 204)101 428278 M17 SLA 9900 Zemko Zdeněk 107.00 = 11:47:00
( 107)107 681881 M17 SLA 0004 Vacek Jan 113.00 = 11:53:00
( 325)829 515495 M40 SLA 7200 Kouřimský Jan 114.00 = 11:54:00
( 219)103 336766 M17 SLA 9800 Kašpar František 119.00 = 11:59:00
( 326)105 438033 M17 SLA 0100 Wohanka Richard 125.00 = 12:05:00
SMR SK SNS Smržovka
27.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na klasické trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 104)162 7202862 W17 SMR 0150 Mišoňová Magdalena 7.00 = 10:07:00
( 277)617 416844 M21C SMR 8400 Kurka Vojtěch 27.00 = 10:27:00
( 97)501 2011824 OPENS SMR 9350 Pařízková Anežka 29.00 = 10:29:00
( 105)522 8269 W21B SMR 7451 Mišoňová Ivana 46.00 = 10:46:00
( 13)73 7201202 W21E SMR 8754 Lukavcová Ivana 52.00 = 10:52:00
( 136) ? OPENS SMR Mišoň Pavel 53.00 = 10:53:00
( 229)319 7203329 W21A SMR 7750 Honsová Lenka 55.00 = 10:55:00
( 212)321 428294 W21A SMR 8451 Hanajová Káťa 61.00 = 11:01:00
( 56)71 416834 W21E SMR 8850 Fólová Martina 67.00 = 11:07:00
( 49)817 8253 M40 SMR 7001 Pařízek Petr 69.00 = 11:09:00
( 199)22 896962 M21E SMR 7000 Obuškevič Jan 69.00 = 11:09:00
( 50)329 7205014 W21A SMR 7151 Pařízková Věrka 75.00 = 11:15:00
( 233)327 7203339 W21A SMR 6950 Rychterová Dana 81.00 = 11:21:00
( 106)139 7201762 M20 SMR 9801 Mišoň Matěj 92.00 = 11:32:00
( 12)12 887930 M21E SMR 7800 Lukavec Petr 93.00 = 11:33:00
( 247)35 7410123 M21E SMR 7401 Pucherna Eduard * 102.00 = 11:42:00
( 249)316 981824 W21A SMR 8950 Kalošová TerKa 105.00 = 11:45:00
( 19)33 995876 M21E SMR 7901 Svoboda Honza * 126.00 = 12:06:00
STB TJ Stadion Nový Bor
27.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na klasické trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 4)865 682366 W40 STB 6798 Abelová Ivana 40.00 = 10:40:00
( 5)921 682361 M50 STB 5701 Ludvík Petr 100.00 = 11:40:00
( 7)136 7204494 M20 STB 9801 Ludvík Matyáš 107.00 = 11:47:00
( 6)36 9005136 M21E STB 9301 Ludvík Vojtěch * 117.00 = 11:57:00
SVR TJ Švýcárna
27.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na klasické trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 83)430 9200522 M21B SVR 7700 Maňásek Josef 62.00 = 11:02:00
( 84)420 1403430 M21B SVR 7600 Nedopílek David 68.00 = 11:08:00
TBM KOS TJ Tesla Brno
27.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na klasické trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 323)605 2081389 M21C TBM 7339 Ambrož Pavel 15.00 = 10:15:00
( 21)163 9988889 W17 TBM 9859 Grycová Veronika 22.00 = 10:22:00
( 316) 2067207 OPENS TBM 7260 Fuchsová Marcela 56.00 = 10:56:00
( 314) 2067208 OPENS TBM 7101 Fuchs Jan 62.00 = 11:02:00
( 155)694 410323 W14 TBM 0460 Miková Lenka 77.00 = 11:17:00
( 149)782 410340 M14 TBM 0404 Ehl Ondřej 80.00 = 11:20:00
( 77)692 232032 W14 TBM 0360 Králová Jolana 83.00 = 11:23:00
( 137)928 2073714 M50 TBM 6213 Argaláš Jaroslav 103.00 = 11:43:00
TCB SK Technik České Budějovice
27.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na klasické trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 303)229 2032165 M21A TCB 8101 Urválek Jan 56.00 = 10:56:00
( 305)926 52193 M50 TCB 6301 Pšenička Jiří 73.00 = 11:13:00
( 302)815 515069 M40 TCB 6901 Princ David 87.00 = 11:27:00
( 304)924 2073741 M50 TCB 6101 Pšenička Miloslav 94.00 = 11:34:00
TSU LKT 80 Šumperk
27.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na klasické trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 164)610 52514 M21C TSU 8604 Reif Jan 9.00 = 10:09:00
( 166)523 426350 W21B TSU 8894 Coufalová Markéta 14.00 = 10:14:00
( 163)224 52567 M21A TSU 8246 Medlík Jan 20.00 = 10:20:00
( 157)909 7203459 M50 TSU 5941 Král Jiří 34.00 = 10:34:00
( 162)10 336751 M21E TSU 8109 Sedláček Petr 48.00 = 10:48:00
( 165)75 1400406 W21E TSU 8889 Skácelová Naděžda * 79.00 = 11:19:00
( 161)968 887151 W50 TSU 6550 Maliňáková Eva 85.00 = 11:25:00
( 167)77 920678 W21E TSU 8992 Staňková Štěpánka * 85.00 = 11:25:00
( 159)964 52540 W50 TSU 5896 Králová Dana 91.00 = 11:31:00
( 160)966 8906 W50 TSU 6183 Skácelová Naděžda 97.00 = 11:37:00
( 168)80 888629 W21E TSU 9191 Březinová Marie * 100.00 = 11:40:00
( 158)976 52699 W50 TSU 5850 Perůtková Ivana 109.00 = 11:49:00
TZL SKOB Zlín
27.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na klasické trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 58)934 416045 M60 TZL 5101 Nejedlý Petr 16.00 = 10:16:00
( 237)168 2042547 W17 TZL 9952 Králová Vilma 19.00 = 10:19:00
( 68)932 9007900 M60 TZL 5418 Dravetz Walter 22.00 = 10:22:00
( 129)325 7200376 W21A TZL 8853 Hančíková Barbora 41.00 = 10:41:00
( 205)810 2045204 M40 TZL 6601 Novotný Petr 51.00 = 10:51:00
( 315)875 331259 W40 TZL 7400 Vavrysová Lenka 58.00 = 10:58:00
( 41)7 7204504 M21E TZL 9548 Šňupárek Václav 81.00 = 11:21:00
( 57)28 7201770 M21E TZL 8604 Hradil Jiří * 105.00 = 11:45:00
( 64)32 1400430 M21E TZL 8236 Graubner Jan * 123.00 = 12:03:00
VAM OOB Vamberk
27.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na klasické trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 343) ? OPENS VAM Knitlová Eva 41.00 = 10:41:00
( 342) 7203452 OPENL VAM 6101 Doležal Josef 50.00 = 10:50:00
VBA ŠK VAZKA Bratislava
27.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na klasické trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 217)432 2051950 M21B VBA 8101 Ančic Ĺuboš 11.00 = 10:11:00
( 269)228 2045151 M21A VBA 8001 Šenk Petr 22.00 = 10:22:00
( 268)832 740212 M40 VBA 7401 Malátek Rastislav 36.00 = 10:36:00
( 270)324 307370 W21A VBA 8554 Šenková Natalia 45.00 = 10:45:00
( 272)205 307368 M21A VBA 9341 Jánoška Tomáš 46.00 = 10:46:00
( 216)78 2008512 W21E VBA 8454 Fajtová Stanislava * 94.00 = 11:34:00
( 271)135 9999903 M20 VBA 9501 Čully Andrej 98.00 = 11:38:00
( 218)963 2051947 W50 VBA 4751 Kralova Eva 103.00 = 11:43:00
VIP SK VIPrahlo
27.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na klasické trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 344)429 51628 M21B VIP 7504 Hýbl Lukáš 2.00 = 10:02:00
( 345)506 2053563 W21B VIP 7855 Skobová Tereza 30.00 = 10:30:00
VIV GIGANT Orienteering
27.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na klasické trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 39)530 52690 W21B VIV 7750 Linhartová Martina 16.00 = 10:16:00
( 38)837 682358 M40 VIV 7200 Linhart Aleš 21.00 = 10:21:00
( 267)518 433090 W21B VIV 8050 Karlíková Zuzana 24.00 = 10:24:00
( 91)813 1007549 M40 VIV 7001 Skoupý Jan 33.00 = 10:33:00
( 81)803 553435 M40 VIV 7100 Kunz Martin 66.00 = 11:06:00
( 266)233 2025358 M21A VIV 8000 Karlík Michal 66.00 = 11:06:00
( 176)774 53377 M14 VIV 0100 Kroc Kryštof 84.00 = 11:24:00
( 221)805 1398988 M40 VIV 7118 Zrník Tomáš 84.00 = 11:24:00
( 175)822 53355 M40 VIV 7400 Kroc Dalibor 93.00 = 11:33:00
VLI Slavia Liberec orienteering
27.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na klasické trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 225)417 8292 M21B VLI 7002 Urbaník Robert 8.00 = 10:08:00
( 148)217 920698 M21A VLI 8300 Tománek Otakar 16.00 = 10:16:00
( 224)317 1413714 W21A VLI 8655 Foglarová Kamila 67.00 = 11:07:00
( 273)206 2042525 M21A VLI 8101 Buchtík Ondřej 70.00 = 11:10:00
( 96)427 7003010 M21B VLI 7301 Meier Milan 89.00 = 11:29:00
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
27.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na klasické trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 280)408 52429 M21B VPM 7905 Jirka Jakub 5.00 = 10:05:00
( 340)608 434819 M21C VPM 8203 Tesař Daniel 21.00 = 10:21:00
( 80)227 2042527 M21A VPM 8807 Kamaryt Tomáš 30.00 = 10:30:00
( 78)11 7200317 M21E VPM 7906 Les Martin 42.00 = 10:42:00
( 276)65 995858 W21E VPM 8787 Bouchalová Vendula 55.00 = 10:55:00
( 209)520 7205019 W21B VPM 9251 Kratochvílová Lucie 56.00 = 10:56:00
( 87)820 995835 M40 VPM 6902 Hašek Ondřej 63.00 = 11:03:00
( 279)332 416122 W21A VPM 8450 Jirková Petra 71.00 = 11:11:00
( 88)775 887604 M14 VPM 0101 Hašek Adam 72.00 = 11:12:00
( 236)208 887623 M21A VPM 8001 Anděl Robert 72.00 = 11:12:00
( 208)13 515439 M21E VPM 9001 Fajtl Jaroslav 75.00 = 11:15:00
( 79)308 886266 W21A VPM 8494 Lesová Markéta 97.00 = 11:37:00
VRB Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s.
27.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na klasické trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 178)826 436946 M40 VRB 7201 Klech Richard 39.00 = 10:39:00
VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí
27.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na klasické trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 141)166 426376 W17 VRL 0052 Pilná Bára 4.00 = 10:04:00
( 145)24 2300842 M21E VRL 7501 Wohanka Pavel 57.00 = 10:57:00
( 140)868 232639 W40 VRL 7153 Pilná Libuše 61.00 = 11:01:00
( 222)696 438036 W14 VRL 0351 Pilná Natálie 71.00 = 11:11:00
( 90)819 8974 M40 VRL 7406 Štregl Tomáš 75.00 = 11:15:00
( 341) ? OPENL VRL Pilný Jiří 86.00 = 11:26:00
( 139)133 2085616 M20 VRL 9701 Hrdinka Daniel 95.00 = 11:35:00
( 240)783 2017678 M14 VRL 0301 Štregl Matyáš 96.00 = 11:36:00
( 146)334 2042537 W21A VRL 7652 Wohanková Gabriela 101.00 = 11:41:00
VSP USK Praha
27.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na klasické trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 261)167 246899 W17 VSP 0050 Lacigová Marie 16.00 = 10:16:00
( 112)606 9200529 M21C VSP 8308 Havlůj František 29.00 = 10:29:00
( 256)431 981850 M21B VSP 7200 Horák Pavel 29.00 = 10:29:00
( 258)516 887910 W21B VSP 7799 Košíková Jitka 38.00 = 10:38:00
( 118)5 49385 M21E VSP 7800 Kopecký Pavel 39.00 = 10:39:00
( 260)908 7003050 M50 VSP 5200 Laciga Zdeněk 55.00 = 10:55:00
( 115)823 51747 M40 VSP 7403 Jirásek Milan 57.00 = 10:57:00
( 113)9 1006283 M21E VSP 8301 Hora Vojtěch 60.00 = 11:00:00
( 117)337 51642 W21A VSP 8150 Kopecká Anežka 69.00 = 11:09:00
( 116)66 9101188 W21E VSP 7653 Jirásková Markéta 76.00 = 11:16:00
( 111)404 887933 M21B VSP 8201 Bartoš Marián 77.00 = 11:17:00
( 121)79 920677 W21E VSP 8650 Tichovská Martina * 82.00 = 11:22:00
( 114)323 51659 W21A VSP 8455 Horová Klára 87.00 = 11:27:00
( 120)82 887608 W21E VSP 8152 Lacigová Michaela * 91.00 = 11:31:00
( 255)905 9101187 M50 VSP 5601 Bartoš Marián 97.00 = 11:37:00
( 257)76 897376 W21E VSP 7852 Hrdinová Marie * 97.00 = 11:37:00
( 259)34 7003030 M21E VSP 8200 Laciga Radek * 111.00 = 11:51:00
( 119)969 7003023 W50 VSP 5950 Lacigová Ivana 115.00 = 11:55:00
XBM PELLŽS ABND RACING TEAM
27.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na klasické trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 206)412 897352 M21B XBM 7601 Jiran Václav 14.00 = 10:14:00
( 274)232 8627115 M21A XBM 8201 Buchtík Aleš 38.00 = 10:38:00
( 76)821 7200328 M40 XBM 6903 Král Jan 72.00 = 11:12:00
( 278)816 7205008 M40 XBM 7107 Šňupárek Martin 78.00 = 11:18:00
( 275)839 416109 M40 XBM 6834 Michalík Ivan 105.00 = 11:45:00
XCR MTB Chrudim
27.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na klasické trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 281)202 ? M21A XCR 7300 Karkoš Petr 34.00 = 10:34:00
XHK GHOST RUBENA racing team
27.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na klasické trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 122)231 780722 M21A XHK 7804 Kříž Libor 18.00 = 10:18:00
( 98)812 682359 M40 XHK 7103 Chaloupský David 30.00 = 10:30:00
( 234)306 888650 W21A XHK 8350 Jiranová Kateřina 37.00 = 10:37:00
( 24)70 888619 W21E XHK 9150 Lamichová Martina 43.00 = 10:43:00
( 100)872 682334 W40 XHK 7051 Chaloupská Pavlína 55.00 = 10:55:00
( 25)18 2035731 M21E XHK 7600 Vaněk Petr 63.00 = 11:03:00
( 350)226 1007527 M21A XHK 7702 Husák Václav 68.00 = 11:08:00
( 235)238 681855 M21A XHK 7701 Jiran Jan 76.00 = 11:16:00
( 328)419 1700078 M21B XHK 7700 Šafář Jan 98.00 = 11:38:00
( 99)781 682336 M14 XHK 0302 Chaloupský Jakub 116.00 = 11:56:00
XPU PARDUBICE BIKERS
27.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na klasické trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 135)237 828384 M21A XPU 8206 Odvody Zdeněk 32.00 = 10:32:00
( 347)14 9267 M21E XPU 7725 Faltejsek Lukáš 36.00 = 10:36:00
( 144)925 51127 M50 XPU 6305 Kiac Jiří 67.00 = 11:07:00
( 346)307 9268 W21A XPU 7652 Faltejsková Jana 91.00 = 11:31:00
ZPV KOB ZPV Prostějov
27.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na klasické trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 31)929 52581 M50 ZPV 6213 Křeček Miroslav 106.00 = 11:46:00
ZUP MTBO ČZU Praha
27.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na klasické trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 35)433 2069047 M21B ZUP 8003 Vaněček Jan 38.00 = 10:38:00
( 28)309 416221 W21A ZUP 7452 Folprechtová Kateřina 39.00 = 10:39:00
( 3)68 899160 W21E ZUP 8151 Ryšavá Vendula 49.00 = 10:49:00
( 69)221 7202900 M21A ZUP 8201 Goder Josef 50.00 = 10:50:00
( 27)809 9056 M40 ZUP 7300 Folprecht Eduard 54.00 = 10:54:00
( 102)320 886276 W21A ZUP 8759 Puchernová Radka 57.00 = 10:57:00
( 44)218 711577 M21A ZUP 7404 Pucher Filip 60.00 = 11:00:00
( 197)3 7151177 M21E ZUP 7702 Pucherna Jan 72.00 = 11:12:00
( 177)318 51841 W21A ZUP 8250 Berglová Lucie 73.00 = 11:13:00
( 61)223 9760324 M21A ZUP 7604 Šebesta Petr 74.00 = 11:14:00
( 34)315 515411 W21A ZUP 7950 Vaněčková Petra 77.00 = 11:17:00
( 138)26 7200339 M21E ZUP 8200 Černý Ladislav 78.00 = 11:18:00
( 42)21 889286 M21E ZUP 8500 Johanovský Tomáš 84.00 = 11:24:00
( 198)326 7518567 W21A ZUP 8451 Puchernová Zuzana 85.00 = 11:25:00
( 180)312 9398 W21A ZUP 7750 Salingerová Anna 95.00 = 11:35:00
( 101)19 886278 M21E ZUP 8002 Pucherna Petr 96.00 = 11:36:00