1BX AAA
26.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na krátké trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 240)525 920655 W21B 1BX Sikorová Michaela 47.00 = 13:47:00
3AC NER - Novakovi
26.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na krátké trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 40) 52054 OPENS 3AC 5500 Novák Miroslav 88.00 = 14:28:00
4LC Neregistrovaná - Punčochářová
26.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na krátké trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 318) 51314 OPENS 4LC 0050 Punčochářová Simona 98.00 = 14:38:00
53S KOB Sokol Pezinok
26.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na krátké trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 157)806 406965 M40 53S 7100 Fraňo Peter 29.00 = 13:29:00
( 159)780 406936 M14 53S 0301 Fraňo Jakub 30.00 = 13:30:00
( 158)23 7204500 M21E 53S 8300 Pilka Matej 77.00 = 14:17:00
( 221)827 332288 M40 53S 4701 Fraňo Michal 89.00 = 14:29:00
54D SV Sachsen 90 Werdau
26.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na krátké trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 29)17 897324 M21E 54D 7700 Huster Mark 65.00 = 14:05:00
72D Ghost-Racing-Team
26.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na krátké trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 4)807 895138 M40 72D 6800 Sturm Michael 32.00 = 13:32:00
9XC Neregistr
26.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na krátké trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 370) ? OPENL 9XC 76 Coufalík Martin 16.00 = 13:16:00
( 373) ? OPENL 9XC 79 Pokorný Jan 20.00 = 13:20:00
ABR A-team NOVO Bruntál
26.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na krátké trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 197)201 7202579 M21A ABR 7001 Kratochvíl Karel 2.00 = 13:02:00
( 194)504 886811 W21B ABR 7751 Jašková Šárka 7.00 = 13:07:00
( 190)204 7201199 M21A ABR 7501 Hruška Miloš 8.00 = 13:08:00
( 189)106 7204492 M17 ABR 0001 Hruška Tomáš 16.00 = 13:16:00
( 195)515 9101702 W21B ABR 7752 Lánerová Leona 27.00 = 13:27:00
( 191)215 920687 M21A ABR 6301 Kolář Rudolf 30.00 = 13:30:00
( 193)906 ? M50 ABR 6201 Němec Lubomír 37.00 = 13:37:00
( 224)521 7205021 W21B ABR 8888 Večeřová Marcela 39.00 = 13:39:00
( 199)69 7201773 W21E ABR 8951 Veličková Monika 57.00 = 13:57:00
( 192)914 51914 M50 ABR 6102 Vrábel Jaromír 58.00 = 13:58:00
( 201)16 888642 M21E ABR 8501 Peths Matěj 63.00 = 14:03:00
( 200)917 889285 M50 ABR 5801 Peths Pavel 67.00 = 14:07:00
( 188)25 7003007 M21E ABR 7601 Jašek Petr 81.00 = 14:21:00
( 198)330 1436949 W21A ABR 9499 Haltof Ewa 83.00 = 14:23:00
( 223)27 9005228 M21E ABR 8401 Vala Radek * 85.00 = 14:25:00
( 196) 51889 OPENS ABR 8100 Láner Roman 96.00 = 14:36:00
BBM BETA URSUS Orienteering
26.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na krátké trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 85) 416035 OPENS BBM 9801 Kunz Jiří 86.00 = 14:26:00
BLI MTBO Bludný kořen
26.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na krátké trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 310)512 2019214 W21B BLI 8051 Trubáková Zuzana 21.00 = 13:21:00
( 308)407 2019222 M21B BLI 8001 Ištok Martin 44.00 = 13:44:00
( 309)418 2019239 M21B BLI 7803 Ohera Karel 66.00 = 14:06:00
BOR OK Jiskra Nový Bor
26.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na krátké trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 295)104 8442 M17 BOR 0003 Kameník David 10.00 = 13:10:00
( 294)183 2051536 W20 BOR 9751 Kameníková Andrea 19.00 = 13:19:00
( 304)165 2051481 W17 BOR 9850 Kohoutová Barbora 19.00 = 13:19:00
( 297)4 886300 M21E BOR 9402 Bogar Kryštof 39.00 = 13:39:00
( 303)693 4372 W14 BOR 0253 Tymešová Anna 57.00 = 13:57:00
( 306)970 1965216 W50 BOR 6551 Kroeber Andrea 61.00 = 14:01:00
( 301)916 1111255 M50 BOR 5501 Maennel Harald 64.00 = 14:04:00
( 300)818 8518 M40 BOR 7412 Rejholec Michal 65.00 = 14:05:00
( 296)134 8425 M20 BOR 9705 Nemet Michal 69.00 = 14:09:00
( 305)863 2051490 W40 BOR 6951 Rejholcová Andrea 82.00 = 14:22:00
( 298)29 897369 M21E BOR 8904 Bogar František * 89.00 = 14:29:00
( 299)828 515014 M40 BOR 6603 Bogar Leoš 92.00 = 14:32:00
( 302) 8441 OPENS BOR 7758 Kameníková Kateřina 102.00 = 14:42:00
CHC K.O.B. Choceň
26.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na krátké trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 210)503 2011852 W21B CHC 8552 Pavlová Petra 5.00 = 13:05:00
( 211)773 9990101 M14 CHC 0101 Švadlena Michal 9.00 = 13:09:00
( 209)209 2011854 M21A CHC 7502 Švadlena Pavel 18.00 = 13:18:00
CHT OOB SK Chrast
26.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na krátké trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 128)915 888637 M50 CHT 6001 Janda Luboš 61.00 = 14:01:00
DMS Dynamo Malá Skála
26.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na krátké trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 236)211 7201752 M21A DMS 7601 Bezouška Tomáš 22.00 = 13:22:00
( 237)8 438621 M21E DMS 7900 Urban Miroslav 47.00 = 13:47:00
( 238)339 301317 W21A DMS 8350 Haničáková Denisa 101.00 = 14:41:00
DOB KOB Dobruška
26.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na krátké trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 97)507 682690 W21B DOB 8751 Peterová Věra 11.00 = 13:11:00
( 3)212 920696 M21A DOB 8002 Janda Martin 24.00 = 13:24:00
( 98)609 7248 M21C DOB 8600 Ďoubal Jan 100.00 = 14:40:00
EKP VŠTJ Ekonom Praha
26.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na krátké trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 272)502 2067255 W21B EKP 8758 Zamrzlová Eva 3.00 = 13:03:00
( 66)835 886298 M40 EKP 6912 Kabát Jan 14.00 = 13:14:00
( 187)510 ? W21B EKP 8756 Trčková Helena 17.00 = 13:17:00
( 67)778 232189 M14 EKP 0412 Kabát Martin 24.00 = 13:24:00
( 262)514 515125 W21B EKP 8454 Vítová Markéta 25.00 = 13:25:00
( 274)213 2031357 M21A EKP 8606 Mikan Albert 26.00 = 13:26:00
( 33)219 1984420 M21A EKP 8401 Merenus Štěpán 38.00 = 13:38:00
( 13)910 51581 M50 EKP 5601 Bochenek Milan 49.00 = 13:49:00
( 253)526 438648 W21B EKP 8851 Štembergová Lucie 49.00 = 13:49:00
( 273)313 2061773 W21A EKP 8461 Mikanová Kateřina 49.00 = 13:49:00
( 89)411 7766677 M21B EKP 9009 Šebl Ondřej 52.00 = 13:52:00
( 88)67 9944499 W21E EKP 8853 Karochová Simona 53.00 = 13:53:00
( 20)912 8627106 M50 EKP 5600 Adrián Petr 55.00 = 13:55:00
( 252)414 2067963 M21B EKP 8608 Štemberg Milan 58.00 = 13:58:00
( 60)15 9005230 M21E EKP 7803 Sajal Martin 61.00 = 14:01:00
( 12)972 232174 W50 EKP 6150 Bochenková Jana 67.00 = 14:07:00
( 36)234 7201206 M21A EKP 8211 Kalina Miroslav 68.00 = 14:08:00
( 251)422 886253 M21B EKP 8431 Smrt Martin 74.00 = 14:14:00
( 45)328 2053578 W21A EKP 8452 Hanzlíčková Martina 79.00 = 14:19:00
( 2)864 725724 W40 EKP 7257 Konečná Marcela 85.00 = 14:25:00
( 37)331 515409 W21A EKP 8259 Kalinová Markéta 85.00 = 14:25:00
( 64)428 9200528 M21B EKP 8003 Ouhrabka Jakub 86.00 = 14:26:00
( 61)30 7003036 M21E EKP 7608 Štěňha Martin * 91.00 = 14:31:00
( 63)335 9200521 W21A EKP 8151 Ouhrabková Radka 93.00 = 14:33:00
( 76)831 7003028 M40 EKP 7510 Čermák Daniel 101.00 = 14:41:00
( 261)833 7204503 M40 EKP 7200 Vít David 107.00 = 14:47:00
( 290)613 2078484 M21C EKP 8806 Domín Nikolas 108.00 = 14:48:00
FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha
26.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na krátké trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 347)903 1403434 M50 FSP 6304 Šimek Tomáš 28.00 = 13:28:00
( 11)933 49606 M60 FSP 5300 Wald František 114.00 = 14:54:00
HOR TJ Jiskra Hořice
26.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na krátké trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 54)904 2059759 M50 HOR 6302 Vávra Martin 31.00 = 13:31:00
( 55)138 2078473 M20 HOR 9700 Vávra Martin 81.00 = 14:21:00
JEP Jehlanka Team
26.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na krátké trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 231)935 361995 M60 JEP 4800 Müller Petr 120.00 = 15:00:00
KCK KOB Český Krumlov
26.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na krátké trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 95)965 49615 W50 KCK 5756 Flašarová Marie 46.00 = 13:46:00
( 96)923 2080933 M50 KCK 5701 Flašar Jan 85.00 = 14:25:00
KNC OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l.
26.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na krátké trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 78)164 232895 W17 KNC 9950 Čiháková Barbora 16.00 = 13:16:00
( 17)216 52257 M21A KNC 8700 Havlíček Tomáš 32.00 = 13:32:00
( 51)519 2075634 W21B KNC 9350 Hejnová Aneta 35.00 = 13:35:00
( 324)811 51395 M40 KNC 7001 Švarcbach Michal 44.00 = 13:44:00
( 16)415 52264 M21B KNC 8803 Bitter Aleš 60.00 = 14:00:00
( 10)971 52259 W50 KNC 6150 Havlíčková Jindra 64.00 = 14:04:00
( 18)918 51400 M50 KNC 5800 Havlíček Ivo 70.00 = 14:10:00
( 53)927 899180 M50 KNC 6200 Hejna Jiří 97.00 = 14:37:00
( 328)871 253103 W40 KNC 6754 Švarcbachová Jaroslava 106.00 = 14:46:00
( 77)873 51387 W40 KNC 6750 Čiháková Lenka 112.00 = 14:52:00
LDC KOB Děčín
26.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na krátké trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 275)528 347881 W21B LDC 8151 Zítová Pavla 53.00 = 13:53:00
( 48)695 997929 W14 LDC 0351 Horáková Kateřina 63.00 = 14:03:00
( 75)74 2020701 W21E LDC 8850 Tyszová Natália 67.00 = 14:07:00
( 47)137 7404404 M20 LDC 9800 Horák Jan 78.00 = 14:18:00
( 276)435 222651 M21B LDC 8200 Zít Jan 100.00 = 14:40:00
( 46)834 7000004 M40 LDC 7100 Horák Martin 110.00 = 14:50:00
( 52)614 7204485 M21C LDC 7701 Dvořák František 110.00 = 14:50:00
LPM OK Lokomotiva Plzeň
26.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na krátké trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 23)509 1400405 W21B LPM 7954 Fremrová Jaroslava 15.00 = 13:15:00
( 22)413 446347 M21B LPM 8104 Hegner Lukáš 56.00 = 13:56:00
MFP VŠSK MFF UK Praha
26.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na krátké trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 218)235 2081364 M21A MFP 9300 Štochel Miroslav 70.00 = 14:10:00
OKP SK OK 24 Praha
26.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na krátké trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 163)808 981848 M40 OKP 6605 Mach Radovan 35.00 = 13:35:00
( 241)6 887947 M21E OKP 6801 Vanka Petr 43.00 = 13:43:00
( 242)64 253129 W21E OKP 7750 Vanková Jana 47.00 = 13:47:00
( 291)824 682084 M40 OKP 6504 Novák Libor 83.00 = 14:23:00
PFP VŠSK PedF UK Praha
26.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na krátké trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 314)919 49808 M50 PFP 5900 Přibyl Ivan 73.00 = 14:13:00
( 322)866 411773 W40 PFP 6950 Přibylová Eva 91.00 = 14:31:00
PGP SK Praga
26.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na krátké trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 256) 2080966 OPENL PGP 8254 Bozděchová Lenka 22.00 = 13:22:00
( 160)922 51682 M50 PGP 6100 Tichovský Martin 82.00 = 14:22:00
( 341) ? OPENS PGP Bozděch Pavel 90.00 = 14:30:00
( 161)869 51676 W40 PGP 6652 Tichovská Hana 100.00 = 14:40:00
RBA TJ Rapid Bratislava
26.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na krátké trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 319)911 307364 M50 RBA 5902 Jánoška Jozef 52.00 = 13:52:00
( 320)967 307440 W50 RBA 6051 Jánošková Taťjana 52.00 = 13:52:00
RCP RC&P TEAM Bratislava
26.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na krátké trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 259)920 2051944 M50 RCP 6041 Autrata Vlastimil 76.00 = 14:16:00
SBK KOB Start Blansko
26.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na krátké trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 114)207 7905090 M21A SBK 8014 Stachoň Zdeněk 14.00 = 13:14:00
( 131) ? OPENL SBK 8000 Chaloupka Ondřej 26.00 = 13:26:00
( 138)779 9900099 M14 SBK 0101 Humlíček Tomáš 27.00 = 13:27:00
( 154)214 7851220 M21A SBK 8501 Jiráček Josef 28.00 = 13:28:00
( 130)303 1985526 W21A SBK 8554 Beržinská Soňa 29.00 = 13:29:00
( 92)305 52865 W21A SBK 8379 Křístková Veronika 33.00 = 13:33:00
( 202)907 500884 M50 SBK 6301 Buřt Vladimír 40.00 = 13:40:00
( 132)311 7700077 W21A SBK 8485 Uhnavá Markéta 45.00 = 13:45:00
( 203)409 1007541 M21B SBK 6922 Sochor Jan 48.00 = 13:48:00
( 137)225 609906 M21A SBK 7539 Humlíček Aleš 50.00 = 13:50:00
( 149)529 53205 W21B SBK 7789 Jágrová Vlasta 55.00 = 13:55:00
( 133)416 53206 M21B SBK 7621 Šafek Jiří 62.00 = 14:02:00
( 136)322 219251 W21A SBK 8151 Daňková Veronika 67.00 = 14:07:00
( 129)236 1919191 M21A SBK 7537 Urban Jan 72.00 = 14:12:00
( 321)425 811213 M21B SBK 7541 Daněk Roman 80.00 = 14:20:00
( 108)333 920679 W21A SBK 8383 Csakvaryová Lenka 89.00 = 14:29:00
( 43)604 520540 M21C SBK 8242 Brabec Jaroslav 92.00 = 14:32:00
( 115)336 7906090 W21A SBK 8451 Stachoňová Barbara 95.00 = 14:35:00
( 139)338 1011011 W21A SBK 7664 Humlíčková Kateřina 99.00 = 14:39:00
( 30)436 2034000 M21B SBK 7609 Pátek Richard 102.00 = 14:42:00
( 150)615 410339 M21C SBK 7549 Jágr Jaroslav 112.00 = 14:52:00
SCP OK Sparta Praha
26.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na krátké trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 26)222 7201777 M21A SCP 8103 Kovář Miroslav 44.00 = 13:44:00
( 69) 51557 OPENS SCP 7201 Podivínský Tomáš 94.00 = 14:34:00
( 32)434 51773 M21B SCP 7417 Boudný Jan 98.00 = 14:38:00
SJC TJ Sportcentrum Jičín
26.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na krátké trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 339)508 981842 W21B SJC 8451 Tomešová Daniela 13.00 = 13:13:00
( 331)777 2056295 M14 SJC 0202 Tuma Matěj 21.00 = 13:21:00
( 336)804 2085566 M40 SJC 7305 Tuma Jaroslav 23.00 = 13:23:00
( 330)784 2056263 M14 SJC 0102 Břeň Daniel 42.00 = 13:42:00
( 337)691 2056290 W14 SJC 0251 Kuchařová Rozálie 51.00 = 13:51:00
( 338)314 9940 W21A SJC 7962 Ticháčková Magdalena 51.00 = 13:51:00
( 334)20 9978 M21E SJC 7801 Ticháček Radek 71.00 = 14:11:00
( 332)423 9893 M21B SJC 7700 Šmíd Ivo 76.00 = 14:16:00
( 333)426 896967 M21B SJC 7531 Tomeš Petr 82.00 = 14:22:00
( 335)830 436966 M40 SJC 6602 Antoš Svatopluk 98.00 = 14:38:00
SJH SJH Jindřichův Hradec
26.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na krátké trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 185)406 2061793 M21B SJH 7801 Beran Pavel 42.00 = 13:42:00
( 186)527 2035147 W21B SJH 7851 Beranová Jana 51.00 = 13:51:00
SJI OK Jihlava
26.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na krátké trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 248)405 52334 M21B SJI 8504 Kafka Tomáš 40.00 = 13:40:00
( 348)410 416164 M21B SJI 7727 Paulíček Jiří 50.00 = 13:50:00
( 249)814 52152 M40 SJI 7415 Prášil Aleš 53.00 = 13:53:00
( 179)230 1700080 M21A SJI 8509 Plíhal Tomáš 60.00 = 14:00:00
( 180)421 301278 M21B SJI 9201 Suchý Jiří 72.00 = 14:12:00
( 177)424 8709 M21B SJI 7613 Izdný Pavel 78.00 = 14:18:00
( 178)81 995896 W21E SJI 8057 Paulíčková Renata * 81.00 = 14:21:00
( 364)602 51766 M21C SJI 7812 Kasal Vít 88.00 = 14:28:00
( 176)31 886813 M21E SJI 7419 Lauerman Jan * 93.00 = 14:33:00
SKL SMS Team Kladno
26.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na krátké trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 71)203 236502 M21A SKL 7401 Štáfek Pavel 6.00 = 13:06:00
( 72)776 236517 M14 SKL 0401 Štáfek Ondřej 18.00 = 13:18:00
( 73)513 7204522 W21B SKL 7150 Mědílková Iva 23.00 = 13:23:00
( 74)612 7205029 M21C SKL 7500 Geisler Michal 106.00 = 14:46:00
SKV TJ Slovan Karlovy Vary
26.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na krátké trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 293)310 331098 W21A SKV 9452 Kubínová Romana 43.00 = 13:43:00
( 292)72 7003008 W21E SKV 9752 Kubínová Veronika 63.00 = 14:03:00
( 135)870 331089 W40 SKV 6751 Kubínová Jana 103.00 = 14:43:00
SLA SKOB Slaný
26.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na krátké trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 213)101 428278 M17 SLA 9900 Zemko Zdeněk 1.00 = 13:01:00
( 230)103 336766 M17 SLA 9800 Kašpar František 7.00 = 13:07:00
( 326)105 438033 M17 SLA 0100 Wohanka Richard 13.00 = 13:13:00
( 112)107 681881 M17 SLA 0004 Vacek Jan 19.00 = 13:19:00
( 212)867 425546 W40 SLA 7450 Zemková Helena 94.00 = 14:34:00
( 325)829 515495 M40 SLA 7200 Kouřimský Jan 95.00 = 14:35:00
( 113)836 682335 M40 SLA 6800 Vacek Petr 116.00 = 14:56:00
SMR SK SNS Smržovka
26.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na krátké trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 101)501 2011824 W21B SMR 9350 Pařízková Anežka 1.00 = 13:01:00
( 109)162 7202862 W17 SMR 0150 Mišoňová Magdalena 10.00 = 13:10:00
( 143) ? OPENL SMR Mišoň Pavel 28.00 = 13:28:00
( 110)522 8269 W21B SMR 7451 Mišoňová Ivana 41.00 = 13:41:00
( 14)12 887930 M21E SMR 7800 Lukavec Petr 55.00 = 13:55:00
( 260)316 981824 W21A SMR 8950 Kalošová TerKa 55.00 = 13:55:00
( 56)71 416834 W21E SMR 8850 Fólová Martina 61.00 = 14:01:00
( 239)319 7203329 W21A SMR 7750 Honsová Lenka 61.00 = 14:01:00
( 49)817 8253 M40 SMR 7001 Pařízek Petr 62.00 = 14:02:00
( 15)73 7201202 W21E SMR 8754 Lukavcová Ivana 65.00 = 14:05:00
( 222)321 428294 W21A SMR 8451 Hanajová Káťa 65.00 = 14:05:00
( 208)22 896962 M21E SMR 7000 Obuškevič Jan 75.00 = 14:15:00
( 243)327 7203339 W21A SMR 6950 Rychterová Dana 77.00 = 14:17:00
( 50)329 7205014 W21A SMR 7151 Pařízková Věrka 81.00 = 14:21:00
( 111)139 7201762 M20 SMR 9801 Mišoň Matěj 84.00 = 14:24:00
( 19)33 995876 M21E SMR 7901 Svoboda Honza * 97.00 = 14:37:00
( 258)35 7410123 M21E SMR 7401 Pucherna Eduard * 101.00 = 14:41:00
STB TJ Stadion Nový Bor
26.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na krátké trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 8)136 7204494 M20 STB 9801 Ludvík Matyáš 75.00 = 14:15:00
( 7)921 682361 M50 STB 5701 Ludvík Petr 79.00 = 14:19:00
( 6)865 682366 W40 STB 6798 Abelová Ivana 88.00 = 14:28:00
( 9)36 9005136 M21E STB 9301 Ludvík Vojtěch * 103.00 = 14:43:00
SVR TJ Švýcárna
26.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na krátké trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 87)420 1403430 M21B SVR 7600 Nedopílek David 70.00 = 14:10:00
( 86)430 9200522 M21B SVR 7700 Maňásek Josef 90.00 = 14:30:00
TBM KOS TJ Tesla Brno
26.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na krátké trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 21)163 9988889 W17 TBM 9859 Grycová Veronika 13.00 = 13:13:00
( 156)782 410340 M14 TBM 0404 Ehl Ondřej 36.00 = 13:36:00
( 80)692 232032 W14 TBM 0360 Králová Jolana 54.00 = 13:54:00
( 162)694 410323 W14 TBM 0460 Miková Lenka 60.00 = 14:00:00
( 316) 2067208 OPENS TBM 7101 Fuchs Jan 92.00 = 14:32:00
( 323)605 2081389 M21C TBM 7339 Ambrož Pavel 94.00 = 14:34:00
( 144)928 2073714 M50 TBM 6213 Argaláš Jaroslav 100.00 = 14:40:00
( 315) 2067207 OPENS TBM 7260 Fuchsová Marcela 100.00 = 14:40:00
TCB SK Technik České Budějovice
26.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na krátké trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 311)815 515069 M40 TCB 6901 Princ David 56.00 = 13:56:00
( 312)229 2032165 M21A TCB 8101 Urválek Jan 58.00 = 13:58:00
( 206)924 2073741 M50 TCB 6101 Pšenička Miloslav 88.00 = 14:28:00
( 207)926 52193 M50 TCB 6301 Pšenička Jiří 94.00 = 14:34:00
TSU LKT 80 Šumperk
26.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na krátké trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 166)964 52540 W50 TSU 5896 Králová Dana 43.00 = 13:43:00
( 173)523 426350 W21B TSU 8894 Coufalová Markéta 43.00 = 13:43:00
( 164)909 7203459 M50 TSU 5941 Král Jiří 46.00 = 13:46:00
( 170)224 52567 M21A TSU 8246 Medlík Jan 48.00 = 13:48:00
( 167)966 8906 W50 TSU 6183 Skácelová Naděžda 49.00 = 13:49:00
( 169)10 336751 M21E TSU 8109 Sedláček Petr 51.00 = 13:51:00
( 168)968 887151 W50 TSU 6550 Maliňáková Eva 55.00 = 13:55:00
( 172)75 1400406 W21E TSU 8889 Skácelová Naděžda * 69.00 = 14:09:00
( 165)976 52699 W50 TSU 5850 Perůtková Ivana 70.00 = 14:10:00
( 174)77 920678 W21E TSU 8992 Staňková Štěpánka * 73.00 = 14:13:00
( 175)80 888629 W21E TSU 9191 Březinová Marie * 79.00 = 14:19:00
( 171)610 52514 M21C TSU 8604 Reif Jan 102.00 = 14:42:00
TZL SKOB Zlín
26.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na krátké trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 247)168 2042547 W17 TZL 9952 Králová Vilma 28.00 = 13:28:00
( 215)810 2045204 M40 TZL 6601 Novotný Petr 41.00 = 13:41:00
( 41)7 7204504 M21E TZL 9548 Šňupárek Václav 45.00 = 13:45:00
( 134)325 7200376 W21A TZL 8853 Hančíková Barbora 73.00 = 14:13:00
( 57)28 7201770 M21E TZL 8604 Hradil Jiří * 87.00 = 14:27:00
( 65)32 1400430 M21E TZL 8236 Graubner Jan * 95.00 = 14:35:00
( 68)932 9007900 M60 TZL 5418 Dravetz Walter 111.00 = 14:51:00
( 59)934 416045 M60 TZL 5101 Nejedlý Petr 117.00 = 14:57:00
( 317)875 331259 W40 TZL 7400 Vavrysová Lenka 118.00 = 14:58:00
VAK
26.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na krátké trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 350)771 M14 VAK ...................... 3.00 = 13:03:00
( 352)102 M17 VAK ...................... 4.00 = 13:04:00
( 351)772 M14 VAK ...................... 6.00 = 13:06:00
( 381)161 W17 VAK ...................... 7.00 = 13:07:00
( 374) OPENL VAK ...................... 12.00 = 13:12:00
( 383)181 W20 VAK ...................... 13.00 = 13:13:00
( 371) OPENL VAK ...................... 14.00 = 13:14:00
( 382)182 W20 VAK ...................... 16.00 = 13:16:00
( 365)802 M40 VAK ...................... 17.00 = 13:17:00
( 372) OPENL VAK ...................... 18.00 = 13:18:00
( 389)511 W21B VAK ...................... 19.00 = 13:19:00
( 358)210 M21A VAK ...................... 20.00 = 13:20:00
( 367)901 M50 VAK ...................... 22.00 = 13:22:00
( 368)902 M50 VAK ...................... 25.00 = 13:25:00
( 386)301 W21A VAK ...................... 25.00 = 13:25:00
( 387)302 W21A VAK ...................... 27.00 = 13:27:00
( 388)517 W21B VAK ...................... 31.00 = 13:31:00
( 361)401 M21B VAK ...................... 32.00 = 13:32:00
( 355)1 M21E VAK ...................... 33.00 = 13:33:00
( 359)402 M21B VAK ...................... 34.00 = 13:34:00
( 394)961 W50 VAK ...................... 34.00 = 13:34:00
( 356)2 M21E VAK ...................... 35.00 = 13:35:00
( 360)403 M21B VAK ...................... 36.00 = 13:36:00
( 393)962 W50 VAK ...................... 37.00 = 13:37:00
( 357)220 M21A VAK ...................... 40.00 = 13:40:00
( 385)61 W21E VAK ...................... 41.00 = 13:41:00
( 384)62 W21E VAK ...................... 43.00 = 13:43:00
( 390)524 W21B VAK ...................... 45.00 = 13:45:00
( 380)690 W14 VAK ...................... 48.00 = 13:48:00
( 353)131 M20 VAK ...................... 60.00 = 14:00:00
( 354)132 M20 VAK ...................... 63.00 = 14:03:00
( 378) OPENS VAK ...................... 76.00 = 14:16:00
( 391)861 W40 VAK ...................... 76.00 = 14:16:00
( 379) OPENS VAK ...................... 78.00 = 14:18:00
( 392)862 W40 VAK ...................... 79.00 = 14:19:00
( 375) OPENS VAK ...................... 80.00 = 14:20:00
( 377) OPENS VAK ...................... 82.00 = 14:22:00
( 376) OPENS VAK ...................... 84.00 = 14:24:00
( 363)601 M21C VAK ...................... 86.00 = 14:26:00
( 362)603 M21C VAK ...................... 90.00 = 14:30:00
( 369)931 M60 VAK ...................... 108.00 = 14:48:00
( 366)801 M40 VAK ...................... 113.00 = 14:53:00
VBA ŠK VAZKA Bratislava
26.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na krátké trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 283)205 307368 M21A VBA 9341 Jánoška Tomáš 10.00 = 13:10:00
( 229)963 2051947 W50 VBA 4751 Kralova Eva 40.00 = 13:40:00
( 281)228 2045151 M21A VBA 8001 Šenk Petr 56.00 = 13:56:00
( 282)324 307370 W21A VBA 8554 Šenková Natalia 71.00 = 14:11:00
( 280)135 9999903 M20 VBA 9501 Čully Andrej 72.00 = 14:12:00
( 227)78 2008512 W21E VBA 8454 Fajtová Stanislava * 75.00 = 14:15:00
( 228)432 2051950 M21B VBA 8101 Ančic Ĺuboš 94.00 = 14:34:00
( 279)832 740212 M40 VBA 7401 Malátek Rastislav 104.00 = 14:44:00
VIP SK VIPrahlo
26.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na krátké trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 102)506 2053563 W21B VIP 7855 Skobová Tereza 9.00 = 13:09:00
( 100)429 51628 M21B VIP 7504 Hýbl Lukáš 88.00 = 14:28:00
VIV GIGANT Orienteering
26.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na krátké trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 182)774 53377 M14 VIV 0100 Kroc Kryštof 12.00 = 13:12:00
( 84)803 553435 M40 VIV 7100 Kunz Martin 20.00 = 13:20:00
( 232)805 1398988 M40 VIV 7118 Zrník Tomáš 26.00 = 13:26:00
( 278)518 433090 W21B VIV 8050 Karlíková Zuzana 33.00 = 13:33:00
( 94)813 1007549 M40 VIV 7001 Skoupý Jan 50.00 = 13:50:00
( 39)530 52690 W21B VIV 7750 Linhartová Martina 57.00 = 13:57:00
( 277)233 2025358 M21A VIV 8000 Karlík Michal 66.00 = 14:06:00
( 181)822 53355 M40 VIV 7400 Kroc Dalibor 77.00 = 14:17:00
( 38)837 682358 M40 VIV 7200 Linhart Aleš 119.00 = 14:59:00
VLI Slavia Liberec orienteering
26.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na krátké trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 58)206 2042525 M21A VLI 8101 Buchtík Ondřej 12.00 = 13:12:00
( 155)217 920698 M21A VLI 8300 Tománek Otakar 34.00 = 13:34:00
( 234)317 1413714 W21A VLI 8655 Foglarová Kamila 57.00 = 13:57:00
( 235)417 8292 M21B VLI 7002 Urbaník Robert 64.00 = 14:04:00
( 99)427 7003010 M21B VLI 7301 Meier Milan 84.00 = 14:24:00
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
26.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na krátké trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 91)775 887604 M14 VPM 0101 Hašek Adam 15.00 = 13:15:00
( 246)208 887623 M21A VPM 8001 Anděl Robert 16.00 = 13:16:00
( 220)520 7205019 W21B VPM 9251 Kratochvílová Lucie 37.00 = 13:37:00
( 82)308 886266 W21A VPM 8494 Lesová Markéta 39.00 = 13:39:00
( 288)408 52429 M21B VPM 7905 Jirka Jakub 46.00 = 13:46:00
( 285)65 995858 W21E VPM 8787 Bouchalová Vendula 49.00 = 13:49:00
( 81)11 7200317 M21E VPM 7906 Les Martin 53.00 = 13:53:00
( 83)227 2042527 M21A VPM 8807 Kamaryt Tomáš 54.00 = 13:54:00
( 219)13 515439 M21E VPM 9001 Fajtl Jaroslav 57.00 = 13:57:00
( 90)820 995835 M40 VPM 6902 Hašek Ondřej 71.00 = 14:11:00
( 287)332 416122 W21A VPM 8450 Jirková Petra 87.00 = 14:27:00
( 340)608 434819 M21C VPM 8203 Tesař Daniel 98.00 = 14:38:00
VRB Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s.
26.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na krátké trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 184)826 436946 M40 VRB 7201 Klech Richard 86.00 = 14:26:00
VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí
26.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na krátké trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 148)166 426376 W17 VRL 0052 Pilná Bára 22.00 = 13:22:00
( 342) ? OPENL VRL Pilný Jiří 24.00 = 13:24:00
( 250)783 2017678 M14 VRL 0301 Štregl Matyáš 39.00 = 13:39:00
( 146)133 2085616 M20 VRL 9701 Hrdinka Daniel 66.00 = 14:06:00
( 233)696 438036 W14 VRL 0351 Pilná Natálie 66.00 = 14:06:00
( 93)819 8974 M40 VRL 7406 Štregl Tomáš 68.00 = 14:08:00
( 152)24 2300842 M21E VRL 7501 Wohanka Pavel 79.00 = 14:19:00
( 153)334 2042537 W21A VRL 7652 Wohanková Gabriela 91.00 = 14:31:00
( 147)868 232639 W40 VRL 7153 Pilná Libuše 97.00 = 14:37:00
VSP USK Praha
26.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na krátké trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 271)167 246899 W17 VSP 0050 Lacigová Marie 25.00 = 13:25:00
( 268)516 887910 W21B VSP 7799 Košíková Jitka 29.00 = 13:29:00
( 265)905 9101187 M50 VSP 5601 Bartoš Marián 34.00 = 13:34:00
( 116)404 887933 M21B VSP 8201 Bartoš Marián 38.00 = 13:38:00
( 123)5 49385 M21E VSP 7800 Kopecký Pavel 41.00 = 13:41:00
( 270)908 7003050 M50 VSP 5200 Laciga Zdeněk 43.00 = 13:43:00
( 118)9 1006283 M21E VSP 8301 Hora Vojtěch 49.00 = 13:49:00
( 121)66 9101188 W21E VSP 7653 Jirásková Markéta 51.00 = 13:51:00
( 124)969 7003023 W50 VSP 5950 Lacigová Ivana 58.00 = 13:58:00
( 119)323 51659 W21A VSP 8455 Horová Klára 69.00 = 14:09:00
( 267)76 897376 W21E VSP 7852 Hrdinová Marie * 71.00 = 14:11:00
( 126)79 920677 W21E VSP 8650 Tichovská Martina * 77.00 = 14:17:00
( 120)823 51747 M40 VSP 7403 Jirásek Milan 80.00 = 14:20:00
( 125)82 887608 W21E VSP 8152 Lacigová Michaela * 83.00 = 14:23:00
( 266)431 981850 M21B VSP 7200 Horák Pavel 92.00 = 14:32:00
( 117)606 9200529 M21C VSP 8308 Havlůj František 96.00 = 14:36:00
( 122)337 51642 W21A VSP 8150 Kopecká Anežka 97.00 = 14:37:00
( 269)34 7003030 M21E VSP 8200 Laciga Radek * 99.00 = 14:39:00
XBM PELLŽS ABND RACING TEAM
26.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na krátké trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 217)412 897352 M21B XBM 7601 Jiran Václav 54.00 = 13:54:00
( 286)816 7205008 M40 XBM 7107 Šňupárek Martin 59.00 = 13:59:00
( 284)232 8627115 M21A XBM 8201 Buchtík Aleš 64.00 = 14:04:00
( 79)821 7200328 M40 XBM 6903 Král Jan 74.00 = 14:14:00
XCR MTB Chrudim
26.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na krátké trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 289)202 ? M21A XCR 7300 Karkoš Petr 4.00 = 13:04:00
XHK GHOST RUBENA racing team
26.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na krátké trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 104)781 682336 M14 XHK 0302 Chaloupský Jakub 33.00 = 13:33:00
( 245)306 888650 W21A XHK 8350 Jiranová Kateřina 35.00 = 13:35:00
( 103)812 682359 M40 XHK 7103 Chaloupský David 47.00 = 13:47:00
( 349)226 1007527 M21A XHK 7702 Husák Václav 52.00 = 13:52:00
( 24)70 888619 W21E XHK 9150 Lamichová Martina 59.00 = 13:59:00
( 127)231 780722 M21A XHK 7804 Kříž Libor 62.00 = 14:02:00
( 25)18 2035731 M21E XHK 7600 Vaněk Petr 67.00 = 14:07:00
( 329)419 1700078 M21B XHK 7700 Šafář Jan 68.00 = 14:08:00
( 244)238 681855 M21A XHK 7701 Jiran Jan 76.00 = 14:16:00
( 226)611 9395 M21C XHK 7101 Háp Pavel 104.00 = 14:44:00
( 105)872 682334 W40 XHK 7051 Chaloupská Pavlína 109.00 = 14:49:00
( 225)874 9396 W40 XHK 7157 Hápová Šárka 115.00 = 14:55:00
XPU PARDUBICE BIKERS
26.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na krátké trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 142)304 835307 W21A XPU 8352 Odvodyová Šárka 31.00 = 13:31:00
( 343)307 9268 W21A XPU 7652 Faltejsková Jana 37.00 = 13:37:00
( 344)14 9267 M21E XPU 7725 Faltejsek Lukáš 59.00 = 13:59:00
( 141)237 828384 M21A XPU 8206 Odvody Zdeněk 74.00 = 14:14:00
( 151)925 51127 M50 XPU 6305 Kiac Jiří 91.00 = 14:31:00
ZPV KOB ZPV Prostějov
26.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na krátké trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 31)929 52581 M50 ZPV 6213 Křeček Miroslav 103.00 = 14:43:00
ZUP MTBO ČZU Praha
26.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na krátké trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 44)218 711577 M21A ZUP 7404 Pucher Filip 36.00 = 13:36:00
( 205)3 7151177 M21E ZUP 7702 Pucherna Jan 37.00 = 13:37:00
( 27)809 9056 M40 ZUP 7300 Folprecht Eduard 38.00 = 13:38:00
( 28)309 416221 W21A ZUP 7452 Folprechtová Kateřina 41.00 = 13:41:00
( 70)221 7202900 M21A ZUP 8201 Goder Josef 42.00 = 13:42:00
( 216)63 756220 W21E ZUP 7551 Veselá Iva 45.00 = 13:45:00
( 62)223 9760324 M21A ZUP 7604 Šebesta Petr 46.00 = 13:46:00
( 1)312 9398 W21A ZUP 7750 Salingerová Anna 47.00 = 13:47:00
( 34)315 515411 W21A ZUP 7950 Vaněčková Petra 53.00 = 13:53:00
( 5)68 899160 W21E ZUP 8151 Ryšavá Vendula 55.00 = 13:55:00
( 183)318 51841 W21A ZUP 8250 Berglová Lucie 59.00 = 13:59:00
( 107)320 886276 W21A ZUP 8759 Puchernová Radka 63.00 = 14:03:00
( 106)19 886278 M21E ZUP 8002 Pucherna Petr 69.00 = 14:09:00
( 42)21 889286 M21E ZUP 8500 Johanovský Tomáš 73.00 = 14:13:00
( 204)326 7518567 W21A ZUP 8451 Puchernová Zuzana 75.00 = 14:15:00
( 145)26 7200339 M21E ZUP 8200 Černý Ladislav 83.00 = 14:23:00
( 35)433 2069047 M21B ZUP 8003 Vaněček Jan 96.00 = 14:36:00