Kategorie D10N
23.10.2010 14. závod Jihomoravské ligy
- startovní listina
délka trati 3.20 km, převýšení 45 m, 6 kontrol tištěno 22.10.2010 14:19
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
331291 Špriglová Kamila YBM 0050 C 1 = 10:31:00
232876 Radová Kateřina ABM 0199 C 7 = 10:37:00
49863 Čížková Eliška ADA 0051 C 13 = 10:43:00
207841 Tichá Michaela ABM 0158 C 19 = 10:49:00
119 Matoušková Julie ZBM 0058 C 25 = 10:55:00
515449 Humlíčková Martina UBM 0151 C 31 = 11:01:00
......................... VAK C 37 = 11:07:00
Kategorie D12
23.10.2010 14. závod Jihomoravské ligy
- startovní listina
délka trati 2.20 km, převýšení 75 m, 8 kontrol tištěno 22.10.2010 14:19
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
232865 Grycová Kateřina TBM 0058 B 3 = 10:33:00
232078 Dobšovičová Tereza XXX C 9 = 10:39:00
53247 Hlaváčová Anežka TBM 0199 C 15 = 10:45:00
52062 Korpasová Tereza LBM 9898 B 21 = 10:51:00
122 Malivánková Eva ZBM 9952 C 27 = 10:57:00
219259 Muselíková Michaela ABM 9898 C 33 = 11:03:00
410196 Klinglová Tereza TBM 9853 C 39 = 11:09:00
? Šafářová Nicola RBK 9851 C 45 = 11:15:00
105 Firešová Markéta ZBM 9951 C 51 = 11:21:00
......................... VAK C 57 = 11:27:00
Kategorie D14
23.10.2010 14. závod Jihomoravské ligy
- startovní listina
délka trati 3.40 km, převýšení 80 m, 9 kontrol tištěno 22.10.2010 14:19
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
229382 Grycová Veronika TBM 9859 B 21 = 10:51:00
49862 Čížková Markéta ADA 9652 B 27 = 10:57:00
232098 Tedenacová Marieta UBM 9755 C 33 = 11:03:00
114 Koporová Lenka ZBM 9753 C 39 = 11:09:00
253151 Richterová Nataša ADA 9651 C 45 = 11:15:00
410329 Nedbálková Hana ZBM 9755 B 51 = 11:21:00
......................... VAK C 57 = 11:27:00
Kategorie D16
23.10.2010 14. závod Jihomoravské ligy
- startovní listina
délka trati 3.60 km, převýšení 80 m, 11 kontrol tištěno 22.10.2010 14:19
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
416028 Hiršová Gabriela VBM 9651 A 3 = 10:33:00
2020737 Tužilová Magdaléna RBK 9452 C 9 = 10:39:00
......................... VAK C 15 = 10:45:00
Kategorie D18
23.10.2010 14. závod Jihomoravské ligy
- startovní listina
délka trati 4.50 km, převýšení 80 m, 15 kontrol tištěno 22.10.2010 14:19
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
8092 Marečková Michaela RBK 9256 C 0 = 10:30:00 0.03230
......................... VAK C 76 = 11:46:00
Kategorie D21C
23.10.2010 14. závod Jihomoravské ligy
- startovní listina
délka trati 5.90 km, převýšení 110 m, 17 kontrol tištěno 22.10.2010 14:19
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
219251 Daňková Veronika SBK 8151 C 0 = 10:30:00 0.18260
207844 Drozdová Dorota ABM 7850 C 3 = 10:33:00 0.06890
9067 Tomešová Daniela ZBM 8467 C 6 = 10:36:00 0.63630
219249 Šestáková Petra RBK 9357 A 9 = 10:39:00
4781 Procházková Lucie ADA 8880 C 12 = 10:42:00 0.22980
49856 Rábová Zuzana RBK 8556 C 15 = 10:45:00 0.18020
49675 Chmelíková Kateřina VBM 8253 C 18 = 10:48:00 0.27220
230673 Ruhmland Julia TBM 8778 C 21 = 10:51:00 0.10900
219242 Tesařová Markéta ZBM 9456 A 24 = 10:54:00 0.11960
330625 Kociánová Lenka VBM 8553 C 27 = 10:57:00 0.49710
53111 Jindřišková Martina ZBM 8556 C 30 = 11:00:00
209751 Šmerková Jitka VBM 8353 C 33 = 11:03:00 0.59660
49313 Jemelíková Denisa ZBM 9351 A 36 = 11:06:00 0.05570
8027 Skládanková Tereza RBK 8951 C 39 = 11:09:00
52020 Štěpánková Petra LBM 8651 C 42 = 11:12:00 0.14170
53766 Moučková Andrea RBK 9257 A 45 = 11:15:00 0.09770
416329 Hendrychová Zuzana ZBM 8954 C 48 = 11:18:00 0.60830
52039 Adamová Eva VBM 8772 C 51 = 11:21:00 0.50800
52465 Štrajtová Štěpánka UOL 9151 A 54 = 11:24:00 0.55030
52715 Richterová Nataša ADA 7451 C 57 = 11:27:00 0.42550
966966 Štěpánská Adéla ZBM 8870 C 60 = 11:30:00 0.03820
......................... VAK C 63 = 11:33:00
......................... VAK C 66 = 11:36:00
......................... VAK C 69 = 11:39:00
Kategorie D21D
23.10.2010 14. závod Jihomoravské ligy
- startovní listina
délka trati 3.50 km, převýšení 70 m, 13 kontrol tištěno 22.10.2010 14:19
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 5 = 10:35:00
53312 Chloupková Barbora VBM 8455 C 17 = 10:47:00 0.41820
4673 Palátová Lenka TTR 7551 C 29 = 10:59:00
2020744 Růžičková Jana KSU 7797 C 41 = 11:11:00 0.08050
219277 Tomanová Veronika LBM 7751 C 53 = 11:23:00 0.07490
Kategorie D35
23.10.2010 14. závod Jihomoravské ligy
- startovní listina
délka trati 4.50 km, převýšení 80 m, 15 kontrol tištěno 22.10.2010 14:19
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52037 Ehlová Pavla ZBM 7355 C 4 = 10:34:00
882679 Janotová Dobra SBK 5661 C 8 = 10:38:00
301547 Bravená Alexandra VBM 6155 C 12 = 10:42:00
232740 Mokrá Regina ABM 6854 C 16 = 10:46:00
49398 Hrušková Lenka YBM 6251 C 20 = 10:50:00
53222 Hiršová Marcela VBM 7079 C 24 = 10:54:00
53273 Schwabová Kateřina TBM 7371 C 28 = 10:58:00 0.16270
416103 Tesařová Jitka RBK 6451 C 32 = 11:02:00
53223 Jemelíková Lada VBM 6555 C 36 = 11:06:00 0.19360
331257 Peřinková Irena BBM 6550 C 40 = 11:10:00
515445 Humlíčková Jana UBM 7351 C 44 = 11:14:00
52093 Matyášová Lenka LBM 6460 C 48 = 11:18:00
8010 Radová Martina ABM 7451 C 52 = 11:22:00
253127 Tomanová Elena YBM 6666 C 56 = 11:26:00
52029 Korpasová Ivana LBM 7362 C 60 = 11:30:00 0.47110
......................... VAK C 64 = 11:34:00
......................... VAK C 68 = 11:38:00
53288 Lukášová Lenka TBM 6653 C 72 = 11:42:00
Kategorie D45
23.10.2010 14. závod Jihomoravské ligy
- startovní listina
délka trati 4.00 km, převýšení 80 m, 14 kontrol tištěno 22.10.2010 14:19
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
49601 Jalová Marie RBK 5761 C 24 = 10:54:00
53238 Potěšilová Vladimíra VBM 5655 C 30 = 11:00:00
52058 Salajková Věra LBM 5558 C 36 = 11:06:00
232516 Starčuková Jana YBM 6451 C 42 = 11:12:00
52237 Syslová Iva TTR 6151 C 48 = 11:18:00
301245 Pospíšilová Hana YBM 5951 C 54 = 11:24:00
232005 Kabáthová Jitka ZBM 5582 C 60 = 11:30:00
49685 Kolaříková Věra SBK 5251 C 66 = 11:36:00
301247 Procházková Helena TBM 5351 C 72 = 11:42:00
......................... VAK C 78 = 11:48:00
Kategorie D55
23.10.2010 14. závod Jihomoravské ligy
- startovní listina
délka trati 3.30 km, převýšení 70 m, 12 kontrol tištěno 22.10.2010 14:19
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52092 Henková Svatava RBK 5454 C 30 = 11:00:00
49672 Machová Hana YBM 3851 C 34 = 11:04:00
53219 Říhová Marie VBM 3086 C 38 = 11:08:00
49660 Liščinská Eva TBM 4451 C 42 = 11:12:00
......................... VAK C 46 = 11:16:00
9576 Stará Pavla BOV 4251 C 50 = 11:20:00
Kategorie H10N
23.10.2010 14. závod Jihomoravské ligy
- startovní listina
délka trati 3.20 km, převýšení 45 m, 6 kontrol tištěno 22.10.2010 14:19
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
232086 Kligl Radim TBM 0103 C 4 = 10:34:00
232088 Palát Bohuslav TTR 0201 C 10 = 10:40:00
53171 Špringl Petr YBM 0202 C 16 = 10:46:00
232097 Tedenac Filip UBM 0104 C 22 = 10:52:00
232084 Sobotka Ladislav TTR 02 C 28 = 10:58:00
416020 Lukáš Martin TBM 0222 C 34 = 11:04:00
219255 Blatný Jan ABM 0008 C 40 = 11:10:00
434833 Soška Petr ZBM 0211 C 46 = 11:16:00
......................... VAK C 52 = 11:22:00
......................... VAK C 58 = 11:28:00
......................... VAK C 64 = 11:34:00
995867 Gryc Vojtěch TBM 0106 C 70 = 11:40:00
Kategorie H12
23.10.2010 14. závod Jihomoravské ligy
- startovní listina
délka trati 2.20 km, převýšení 75 m, 9 kontrol tištěno 22.10.2010 14:19
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
232732 Hlaváč Ondřej TBM 9901 B 2 = 10:32:00
888627 Komenda Jan ZBM 9902 C 8 = 10:38:00
438043 Florián Vojtěch ABM 9901 C 14 = 10:44:00
331083 Jirgl Karel YBM 9902 C 20 = 10:50:00
339553 Soška Marek ZBM 9807 B 26 = 10:56:00
331350 Špringl Tomáš YBM 9903 C 32 = 11:02:00
515446 Rajnoha David UBM 0003 C 38 = 11:08:00
331599 Starčuk Zenon YBM 9901 B 44 = 11:14:00
247337 Žáček Matěj RBK 9802 B 50 = 11:20:00
......................... VAK C 56 = 11:26:00
Kategorie H14
23.10.2010 14. závod Jihomoravské ligy
- startovní listina
délka trati 3.70 km, převýšení 80 m, 9 kontrol tištěno 22.10.2010 14:19
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
361940 Nekut Tomáš ABM 9711 C 5 = 10:35:00
331797 Peřinka Šimon BBM 9700 C 11 = 10:41:00
361957 Kelbl Vladimír ABM 9708 B 17 = 10:47:00
416029 Hirš Otakar VBM 9801 B 23 = 10:53:00
331554 Kadlec Michal BBM 9602 B 29 = 10:59:00
515472 Humlíček Petr UBM 9701 C 35 = 11:05:00
331466 Ptáček Patrik BBM 9800 B 41 = 11:11:00
410338 Šplíchal Marek ZBM 9710 C 47 = 11:17:00
......................... VAK C 53 = 11:23:00
Kategorie H16
23.10.2010 14. závod Jihomoravské ligy
- startovní listina
délka trati 5.10 km, převýšení 80 m, 13 kontrol tištěno 22.10.2010 14:19
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
410343 Musil Milan RBK 9501 C 59 = 11:29:00
......................... VAK C 65 = 11:35:00
Kategorie H18
23.10.2010 14. závod Jihomoravské ligy
- startovní listina
délka trati 6.70 km, převýšení 130 m, 18 kontrol tištěno 22.10.2010 14:19
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
416015 Said Bedřích ZBM 9212 C 1 = 10:31:00
......................... VAK C 7 = 10:37:00
Kategorie H21C
23.10.2010 14. závod Jihomoravské ligy
- startovní listina
délka trati 9.80 km, převýšení 180 m, 26 kontrol tištěno 22.10.2010 14:19
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
247323 Mareček Jiří RBK 5930 C 11 = 10:41:00 0.12760
232870 Evstafev Ivan CTB 8001 C 13 = 10:43:00 0.00730
49483 Sebera Václav SFM 8302 C 15 = 10:45:00
8872 Jalový Milan RBK 8347 C 17 = 10:47:00
896967 Tomeš Petr ZBM 7531 C 19 = 10:49:00 0.61390
515122 Henek Vladan VBM 8002 R 21 = 10:51:00 0.83830
49690 Drábek Jan ZBM 8511 C 23 = 10:53:00 0.59770
52511 Jašek Petr STE 7601 C 25 = 10:55:00 0.68830
515468 Fiala Jan BBM 7205 C 27 = 10:57:00 0.75500
8004 Rada Pavel ABM 7401 C 29 = 10:59:00 0.30050
416107 Liščinský Tomáš ZBM 8411 C 31 = 11:01:00 0.56880
230603 Račanský Václav TBM 8117 C 33 = 11:03:00 0.08460
331211 Toman Filip ABM 9309 B 35 = 11:05:00
49689 Stehlík Martin ZBM 8503 R 37 = 11:07:00 0.84570
4015 Matula Petr ADA 8202 C 39 = 11:09:00 0.22720
53172 Mokrý Stanislav ABM 9202 A 41 = 11:11:00 0.07300
301284 Šesták Jakub RBK 9001 A 43 = 11:13:00 0.73510
53271 Ptáček Pavel BBM 6508 C 45 = 11:15:00 0.71960
416014 Mokrý Ondřej ABM 9410 A 47 = 11:17:00
52430 Jirka Michal PTE 8403 C 49 = 11:19:00 0.62520
247328 Šindelka Antonín RBK 7215 C 51 = 11:21:00 0.65340
515034 Procházka Jiří TBM 7633 C 53 = 11:23:00 0.52680
52024 Jalový Vlastimil RBK 8604 C 55 = 11:25:00 0.44270
......................... VAK C 57 = 11:27:00
......................... VAK C 59 = 11:29:00
......................... VAK C 61 = 11:31:00
811213 Daněk Roman SBK 7541 C 63 = 11:33:00 0.62780
887901 Ehl Jiří ZBM 7701 C 65 = 11:35:00 0.65900
436405 Vedra David TBM 7402 C 67 = 11:37:00 0.54530
500580 Prášil Marek SJI 7313 R 69 = 11:39:00 0.89990
Kategorie H21D
23.10.2010 14. závod Jihomoravské ligy
- startovní listina
délka trati 4.90 km, převýšení 90 m, 15 kontrol tištěno 22.10.2010 14:19
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
53679 Rouš Pavel VBM 8102 C 1 = 10:31:00 0.36150
8812 Jalový Jaroslav RBK 5719 C 4 = 10:34:00 0.02230
52712 Věžník Antonín ADA 9001 B 7 = 10:37:00 0.15950
53485 Čech Viktor VBM 8001 C 10 = 10:40:00 0.14820
436437 Dolíhal Luděk TBM 8506 C 13 = 10:43:00
410320 Jordanov Alexandr ZBM 9503 B 16 = 10:46:00
53303 Chloupek Tomáš VBM 8404 C 19 = 10:49:00 0.12390
331262 Záděra Pavel BBM 9500 A 22 = 10:52:00
52602 Růžička Lukáš KSU 7849 C 25 = 10:55:00 0.17200
232085 Kinc Pavel SBK 7448 C 28 = 10:58:00
897375 Zejda Jiří ABM 7805 C 31 = 11:01:00 0.18660
234648 Kořán Pavel VBM 7401 C 34 = 11:04:00 0.07740
331468 Baďura Jan BBM 6800 C 37 = 11:07:00
232537 Vítek Tomáš XBM 7511 C 40 = 11:10:00
410332 Brodecký Radek RBK 8004 C 43 = 11:13:00
......................... VAK C 46 = 11:16:00
......................... VAK C 49 = 11:19:00
52017 Toman Ondřej LBM 7517 C 52 = 11:22:00 0.27900
Kategorie H35
23.10.2010 14. závod Jihomoravské ligy
- startovní listina
délka trati 6.70 km, převýšení 130 m, 18 kontrol tištěno 22.10.2010 14:19
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
53234 Schwab David TBM 7401 C 25 = 10:55:00
52061 Kheil Radim PBM 7301 C 28 = 10:58:00 0.68560
361909 Rajnoha Miroslav UBM 7104 C 31 = 11:01:00
49659 Horký Tomáš TBM 6747 C 34 = 11:04:00
232344 Pospíšil Jiří PBM 7401 C 37 = 11:07:00 0.09740
53221 Hirš Libor VBM 6000 C 40 = 11:10:00
416206 La Carbonara Claudio TBM 7337 C 43 = 11:13:00
52163 Jalový Vlastimil RBK 6120 C 46 = 11:16:00
232736 Mokrý Jan ABM 6611 C 49 = 11:19:00
515434 Humlíček René UBM 7101 C 52 = 11:22:00
410187 Starčuk Zenon YBM 6202 C 55 = 11:25:00
336714 Čížek Petr ADA 7101 C 58 = 11:28:00
247336 Žáček Zbyněk RBK 7101 C 61 = 11:31:00
232708 Kubáň Pavel TBM 7506 C 64 = 11:34:00 0.11520
......................... VAK C 67 = 11:37:00
......................... VAK C 70 = 11:40:00
Kategorie H45
23.10.2010 14. závod Jihomoravské ligy
- startovní listina
délka trati 5.00 km, převýšení 80 m, 16 kontrol tištěno 22.10.2010 14:19
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52711 Věžník Antonín ADA 5505 C 17 = 10:47:00
52080 Matyáš Petr LBM 6110 C 20 = 10:50:00
49652 Pospíšil Aleš YBM 6001 C 23 = 10:53:00
52063 Korpas Jaroslav LBM 6113 C 26 = 10:56:00
553436 Patočka Petr BBM 6300 C 29 = 10:59:00
53217 Chmelík Aleš VBM 4732 C 32 = 11:02:00
52012 Greguš Miloš LBM 6212 C 35 = 11:05:00
52238 Sysel Svatobor TTR 6202 C 38 = 11:08:00
52027 Robotka Libor PBM 5303 C 41 = 11:11:00 0.10380
416021 Svoboda Vladimír VBM 5715 C 44 = 11:14:00
232087 Mizera Ladislav ROV 5301 C 47 = 11:17:00
52050 Štěpánek Jiří LBM 5401 C 50 = 11:20:00
49393 Hruška Tomáš YBM 6401 C 53 = 11:23:00
224870 Truhlář Karel ADA 5111 C 56 = 11:26:00
49651 Bauer Emil VBM 4410 C 59 = 11:29:00
49683 Kolařík Zdeněk SBK 5406 C 62 = 11:32:00
......................... VAK C 65 = 11:35:00
......................... VAK C 68 = 11:38:00
Kategorie H55
23.10.2010 14. závod Jihomoravské ligy
- startovní listina
délka trati 3.80 km, převýšení 75 m, 13 kontrol tištěno 22.10.2010 14:19
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
410398 Denemarek Oldřich BBM 5100 C 26 = 10:56:00
52078 Henek Milan RBK 5307 C 32 = 11:02:00
52043 Konečný František LBM 4031 C 38 = 11:08:00
52521 Šnyrch František ABM 4902 C 44 = 11:14:00
53305 Dokoupil Vladimír VBM 4806 C 50 = 11:20:00
49264 Novotný Jan UBM 4401 C 56 = 11:26:00
219273 Ptáček Ladislav BBM 5300 C 62 = 11:32:00
......................... VAK C 68 = 11:38:00
Kategorie HDR
23.10.2010 14. závod Jihomoravské ligy
- startovní listina
délka trati 3.20 km, převýšení 45 m, 7 kontrol tištěno 22.10.2010 14:19
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
232073 ......................... BUL C 0 = 10:30:00
232074 Bulgurovská Anička BUL C 0 = 10:30:00
232075 Bulgurovská Kristýnka BUL C 0 = 10:30:00
232077 Bulgurovská Maruška BUL C 0 = 10:30:00
410340 Ehl Ondřej ZBM 0404 C 0 = 10:30:00
232080 Ehlová Martina ZBM C 0 = 10:30:00
232081 Eliáš Vojtěch ZBM C 0 = 10:30:00
232083 Gerzová Veronika XXX C 0 = 10:30:00
416024 Hovořáková Karolína VBM 0351 C 0 = 10:30:00
49671 Jirgl Pavel YBM 0301 C 0 = 10:30:00
52071 Konečná Nikol LBM 0551 C 0 = 10:30:00
232025 Kubáňová Terezka TBM C 0 = 10:30:00
515049 La Carbonara Matteo TBM 08 C 0 = 10:30:00
? Matoušek Šimon ZBM 9999 C 0 = 10:30:00
410323 Miková Lenka TBM 0460 C 0 = 10:30:00
232092 Procházka David XXX 02 C 0 = 10:30:00
420418 Rada Štěpán ABM 0404 C 0 = 10:30:00
515452 Rajnoha Tomáš UBM 0303 C 0 = 10:30:00
361937 Račanský Jakub UBM 0503 C 0 = 10:30:00
361966 Račanský Jan UBM 0302 C 0 = 10:30:00
52668 Richter Rudolf ADA 0600 C 0 = 10:30:00
49285 Richterová Julie ADA 0351 C 0 = 10:30:00
53230 Schwab Filip TBM 0710 C 0 = 10:30:00
232095 Taslerová Martina UBM 0751 C 0 = 10:30:00
232096 Taslerová Tereza UBM 0352 C 0 = 10:30:00
361958 Tichá Julie ABM 0551 C 0 = 10:30:00
232099 Vedra Tobiáš TBM 0621 C 0 = 10:30:00
438603 Vedrová Ela TBM 0357 C 0 = 10:30:00
53275 Čech Radan TBM 0611 C 0 = 10:30:00
361980 Čelechovský Matěj UBM 0202 C 0 = 10:30:00
361911 Čelechovská Radka UBM 0451 C 0 = 10:30:00
Kategorie P
23.10.2010 14. závod Jihomoravské ligy
- startovní listina
délka trati 4.10 km, převýšení 80 m, 11 kontrol tištěno 22.10.2010 14:19
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
207848 Blatný Martin ABM 6804 C 0 = 10:30:00
337647 Blatný Tomáš ABM 9412 C 0 = 10:30:00
361990 Chmelíková Zuzana VBM 9353 B 0 = 10:30:00
416101 Churý František YBM C 0 = 10:30:00
348120 Chvátal Lukáš ZBM 8309 C 0 = 10:30:00 0.20830
53306 Dokoupilová Zuzana VBM 5754 C 0 = 10:30:00
232079 Dokulilová Silvie UBM 6851 C 0 = 10:30:00
330612 Dressler Jan SBK 7911 C 0 = 10:30:00 0.28760
232082 Gerzová Leona XXX C 0 = 10:30:00
247306 Helán Václav GBM 7713 C 0 = 10:30:00
416102 Hrušková Barbora ZBM 9354 A 0 = 10:30:00 0.06200
410321 Jordanov Nikolaj VBM 6501 C 0 = 10:30:00
301201 Potěšil Václav VBM 5613 C 0 = 10:30:00
336761 Sošková Renata YBM 6651 C 0 = 10:30:00
53162 Špringl Lumír YBM C 0 = 10:30:00