Kategorie D10
15.09.2012 9.závod JML, 14.závod LV Klínek
- startovní listina
délka trati 2.00 km, převýšení 50 m, 9 kontrol tištěno 14.09.2012 22:27
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
442866 Veselá Aneta SJH 0352 C 4 = 10:34:00
361987 Mulíčková Markéta ABM 0362 C 12 = 10:42:00
52608 Suková Hana PZR 0252 C 20 = 10:50:00
52311 Starková Tereza CHT 0251 C 28 = 10:58:00
52239 Nešporová Marie TTR 0351 C 36 = 11:06:00
515445 Taslerová Tereza UBM 0352 C 44 = 11:14:00
438021 Nekutová Pavlína ABM 0251 C 52 = 11:22:00
446404 Janotová Emma TBM 0161 C 60 = 11:30:00
......................... VAK C 68 = 11:38:00
Kategorie D10N
15.09.2012 9.závod JML, 14.závod LV Klínek
- startovní listina
délka trati 2.00 km, převýšení 60 m, 9 kontrol tištěno 14.09.2012 22:27
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
438603 Vedrová Ela TBM 0357 C 1 = 10:31:00
438041 Poloučková Hana ABM 0350 C 9 = 10:39:00
126 Sobotková Klára PZR 0351 C 17 = 10:47:00
2049601 Čelechovská Radka UBM 0451 C 25 = 10:55:00
446369 Sedlářová Jolana TBM 0359 C 33 = 11:03:00
......................... VAK C 41 = 11:11:00
Kategorie D12
15.09.2012 9.závod JML, 14.závod LV Klínek
- startovní listina
délka trati 2.30 km, převýšení 50 m, 10 kontrol tištěno 14.09.2012 22:27
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
332970 Mulíčková Zuzana ABM 0157 C 7 = 10:37:00
331291 Špringlová Kamila TBM 0050 C 15 = 10:45:00
52000 Nechanická Klára OSN 0050 B 23 = 10:53:00
232876 Radová Kateřina ABM 0199 C 31 = 11:01:00
442882 Hojná Eliška SJH 0052 B 39 = 11:09:00
438040 Poloučková Petra ABM 0155 C 47 = 11:17:00
446354 Bartošková Kateřina TBM 0155 C 55 = 11:25:00
332948 Krejčířová Lucie ABM 0052 C 63 = 11:33:00
49863 Čížková Eliška ADA 0051 C 71 = 11:41:00
420427 Syrovátková Andrea ABM 0059 B 79 = 11:49:00
......................... VAK C 87 = 11:57:00
Kategorie D14
15.09.2012 9.závod JML, 14.závod LV Klínek
- startovní listina
délka trati 2.60 km, převýšení 80 m, 10 kontrol tištěno 14.09.2012 22:27
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52077 Korpasová Lucie LBM 0151 C 49 = 11:19:00
232865 Grycová Kateřina TBM 0058 B 53 = 11:23:00
439123 Nechutová Aneta PZR 9951 B 57 = 11:27:00
52062 Korpasová Tereza LBM 9898 C 61 = 11:31:00
515084 Bořilová Markéta PZR 9858 C 65 = 11:35:00
410196 Kliglová Tereza TBM 9853 C 69 = 11:39:00
......................... VAK C 73 = 11:43:00
Kategorie D16
15.09.2012 9.závod JML, 14.závod LV Klínek
- startovní listina
délka trati 3.60 km, převýšení 90 m, 12 kontrol tištěno 14.09.2012 22:27
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
331013 Komárková Silvie TBM 9762 C 5 = 10:35:00
53218 Syrovátková Vladimíra ABM 9751 B 17 = 10:47:00
331328 Hojná Dominika SJH 9852 A 29 = 10:59:00
229382 Grycová Veronika TBM 9859 B 41 = 11:11:00
410336 Moravcová Kristýna ZBM 9758 C 53 = 11:23:00
49862 Čížková Markéta ADA 9651 C 65 = 11:35:00
......................... VAK C 77 = 11:47:00
Kategorie D18
15.09.2012 9.závod JML, 14.závod LV Klínek
- startovní listina
délka trati 4.10 km, převýšení 110 m, 18 kontrol tištěno 14.09.2012 22:27
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 92 = 12:02:00
......................... VAK C 96 = 12:06:00
Kategorie D21C
15.09.2012 9.závod JML, 14.závod LV Klínek
- startovní listina
délka trati 5.60 km, převýšení 170 m, 21 kontrol tištěno 14.09.2012 22:27
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52242 Nešporová Marie TTR 7251 C 3 = 10:33:00 0.35310
434829 Šichová Radka ABM 8051 C 7 = 10:37:00 0.02730
209751 Čechová Jitka VBM 8353 C 11 = 10:41:00 0.53630
53223 Jemelíková Lada VBM 6555 C 15 = 10:45:00 0.25780
52029 Korpasová Ivana LBM 7362 C 19 = 10:49:00 0.40860
8030 Najmanová Hana VBM 8555 C 23 = 10:53:00 0.42570
219251 Daňková Veronika SBK 8151 C 27 = 10:57:00 0.60590
52020 Štěpánková Petra LBM 8651 C 31 = 11:01:00 0.35360
8829 Boháčová Lucie PTE 8771 C 35 = 11:05:00 0.49800
53167 Švecová Iva CHT 7151 C 39 = 11:09:00 0.52280
330625 Kociánová Lenka VBM 8553 C 43 = 11:13:00 0.70440
52315 Kopáčková Iva CHT 8851 C 47 = 11:17:00 0.43460
53615 Králová Iveta JHB 8952 C 51 = 11:21:00 0.53910
232497 Fialová Zuzana TTR 9051 C 55 = 11:25:00 0.14780
232355 Šulerová Pavlína NER C 59 = 11:29:00
116 Klusáčková Zuzana TTR 9151 C 63 = 11:33:00 0.04530
53614 Fencíková Vladislava JHB 6553 C 67 = 11:37:00 0.14600
51900 Rosecká Alena PZR 5654 C 71 = 11:41:00 0.54080
49313 Jemelíková Denisa ZBM 9351 B 75 = 11:45:00 0.40680
......................... VAK C 79 = 11:49:00
703370 Gebauerová Jana ZBM 7951 C 83 = 11:53:00 0.70080
Kategorie D21D
15.09.2012 9.závod JML, 14.závod LV Klínek
- startovní listina
délka trati 3.60 km, převýšení 100 m, 13 kontrol tištěno 14.09.2012 22:27
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
232339 Pospíšilová Iva PBM 7752 C 5 = 10:35:00
410374 Suková Renata PZR 7352 C 13 = 10:43:00 0.02010
2011822 Dosbabová Magda TTR 8152 C 21 = 10:51:00
52057 Otrusinová Helena ABM 7054 C 29 = 10:59:00 0.02560
53452 Řezníčková Hana CHT 6052 C 37 = 11:07:00
4673 Palátová Lenka TTR 7551 C 45 = 11:15:00 0.02600
232871 Šťastná Hana CTB 7051 C 53 = 11:23:00 0.03820
2020744 Růžičková Jana KSU 7797 C 61 = 11:31:00
52670 Smětáková Ivana HLV 8153 C 69 = 11:39:00 0.19200
......................... VAK C 77 = 11:47:00
Kategorie D35
15.09.2012 9.závod JML, 14.závod LV Klínek
- startovní listina
délka trati 4.10 km, převýšení 140 m, 18 kontrol tištěno 14.09.2012 22:27
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
352314 Procházková Lucie ADA 7651 C 4 = 10:34:00
515160 Odstrčilová Hana NER C 8 = 10:38:00
52041 Mulíčková Eva ABM 7469 C 12 = 10:42:00
428284 Vemolová Barbora UBM 7751 C 16 = 10:46:00 0.15390
52417 Hlavová Miroslava KON 6389 C 20 = 10:50:00
51837 Voborníková Eva CTB 6851 C 24 = 10:54:00
......................... VAK C 28 = 10:58:00
53603 Janíčková Jitka OSN 7356 C 32 = 11:02:00 0.01510
416103 Tesařová Jitka RBK 6451 C 36 = 11:06:00
52420 Dittrichová Lenka KON 6285 C 40 = 11:10:00
232740 Mokrá Regina ABM 6854 C 44 = 11:14:00
253127 Tomanová Elena YBM 6666 C 48 = 11:18:00
8010 Radová Martina ABM 7451 C 52 = 11:22:00
51511 Nechutová Alena PZR 6969 C 56 = 11:26:00
443104 Hojná Tereza SJH 6951 C 60 = 11:30:00
53539 Švejcarová Daniela PBM 7375 C 64 = 11:34:00
49398 Hrušková Lenka YBM 6251 C 68 = 11:38:00
53222 Hiršová Marcela VBM 7079 C 72 = 11:42:00 0.10210
51975 Nechanická Daniela OSN 7557 C 76 = 11:46:00
438608 Poláčková Bohuslava PZR 7070 C 80 = 11:50:00
2049600 Humlíčková Jana UBM 7351 C 84 = 11:54:00 0.01160
438601 Doleželová Iva PZR 7171 C 88 = 11:58:00
416110 Milánová Jindřiška TBM 7475 C 100 = 12:10:00
Kategorie D45
15.09.2012 9.závod JML, 14.závod LV Klínek
- startovní listina
délka trati 3.40 km, převýšení 80 m, 15 kontrol tištěno 14.09.2012 22:27
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
49601 Jalová Marie RBK 5761 C 8 = 10:38:00
52145 Wurzelová Dana OSN 6654 C 14 = 10:44:00
52093 Matyášová Lenka LBM 6460 C 20 = 10:50:00
52412 Smičková Eva KON 5887 C 26 = 10:56:00
232005 Kabáthová Jitka ZBM 5582 C 32 = 11:02:00
995888 Chroustová Petra VBM 6655 C 38 = 11:08:00
52237 Syslová Iva TTR 6151 C 44 = 11:14:00
232516 Starčuková Jana YBM 6451 C 50 = 11:20:00
303944 Klusáčková Jitka TTR 6152 C 56 = 11:26:00
682079 Bravená Alexandra VBM 6155 C 62 = 11:32:00
220397 Fialová Dana TTR 6153 C 68 = 11:38:00
......................... VAK C 74 = 11:44:00
Kategorie D55
15.09.2012 9.závod JML, 14.závod LV Klínek
- startovní listina
délka trati 3.00 km, převýšení 90 m, 11 kontrol tištěno 14.09.2012 22:27
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
232900 Podhorská Věra FJI 5252 C 17 = 10:47:00
52055 Tomanová Jana LBM 4955 C 22 = 10:52:00
49660 Liščinská Eva TBM 4451 C 27 = 10:57:00
52253 Orálková Libuše TTR 5351 C 32 = 11:02:00
52092 Henková Svatava RBK 5454 C 37 = 11:07:00
8903 Skoumalová Marie KON 4589 C 42 = 11:12:00
49685 Kolaříková Věra SBK 5251 C 47 = 11:17:00
52058 Salajková Věra LBM 5558 C 52 = 11:22:00
......................... VAK C 57 = 11:27:00
Kategorie H10
15.09.2012 9.závod JML, 14.závod LV Klínek
- startovní listina
délka trati 2.00 km, převýšení 50 m, 9 kontrol tištěno 14.09.2012 22:27
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
4538 Palát Bohuslav TTR 0201 C 0 = 10:30:00
888640 Milán Jakub TBM 0411 C 8 = 10:38:00
2049602 Čelechovský Matěj UBM 0202 C 16 = 10:46:00
2042526 Urbánek Adam ZBM 0302 C 24 = 10:54:00
416020 Lukáš Martin TBM 0222 C 32 = 11:02:00
443062 Hojný Jáchym SJH 0301 C 40 = 11:10:00
434833 Soška Petr ZBM 0211 C 48 = 11:18:00
332962 Palát Tomáš ABM 0307 C 56 = 11:26:00
336711 Hybeš Michal CHT 0401 C 64 = 11:34:00
888648 Gryc Ondřej TBM 0406 C 72 = 11:42:00
......................... VAK C 80 = 11:50:00
Kategorie H10N
15.09.2012 9.závod JML, 14.závod LV Klínek
- startovní listina
délka trati 2.00 km, převýšení 60 m, 9 kontrol tištěno 14.09.2012 22:27
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
446361 Jirgl Pavel TBM 0301 C 5 = 10:35:00
2049603 Račanský Jan UBM 0302 C 13 = 10:43:00
52522 Šnyrch Azíz ABM 0405 C 21 = 10:51:00
141 Orany Vojtěchá SJI 0401 C 29 = 10:59:00
420418 Rada Štěpán ABM 0404 C 37 = 11:07:00
......................... VAK C 45 = 11:15:00
Kategorie H12
15.09.2012 9.závod JML, 14.závod LV Klínek
- startovní listina
délka trati 2.60 km, převýšení 80 m, 10 kontrol tištěno 14.09.2012 22:27
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
442888 Veselý Vojtěch SJH 0001 B 1 = 10:31:00
219255 Blatný Jan ABM 0008 C 3 = 10:33:00
515088 Pulec Matěj VBM 0001 C 5 = 10:35:00
410254 Sedlář Jan TBM 0010 B 7 = 10:37:00
331357 Nosek Jakub SJH 0002 C 9 = 10:39:00
436433 Nechanický Jan OSN 0200 C 11 = 10:41:00
127 Poláček Tomáš PZR 0102 C 13 = 10:43:00
443078 Milán Tomáš TBM 0111 C 15 = 10:45:00
416215 Nešpor Jan TTR 0101 C 17 = 10:47:00
112 Svoboda Marek ZBM 0103 C 19 = 10:49:00
53171 Špringl Petr TBM 0202 C 21 = 10:51:00
2049604 Rajnoha David UBM 0003 C 23 = 10:53:00
443074 Voráček Vít SJH 0101 C 25 = 10:55:00
8705 Liška Michal PZR 0103 C 27 = 10:57:00
207849 Adámek Filip ABM 0101 C 29 = 10:59:00
2049605 Horký Petr UBM 0102 C 31 = 11:01:00
53285 Kadlec Petr BBM 0000 C 33 = 11:03:00
336770 Čech Petrá SJI 0001 B 35 = 11:05:00
995867 Gryc Vojtěch TBM 0106 B 37 = 11:07:00
232029 Mareček Šimon CHT 0202 C 39 = 11:09:00
411758 Bořil Šimon PZR 0101 C 41 = 11:11:00
886829 Pelánek Ondřej TBM 0107 C 43 = 11:13:00
......................... VAK C 45 = 11:15:00
......................... VAK C 47 = 11:17:00
Kategorie H14
15.09.2012 9.závod JML, 14.závod LV Klínek
- startovní listina
délka trati 3.90 km, převýšení 80 m, 11 kontrol tištěno 14.09.2012 22:27
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
232732 Hlaváč Ondřej TBM 9901 B 2 = 10:32:00
331019 Voráček Vojtěch SJH 9904 C 6 = 10:36:00
53168 Hybeš David CHT 9903 C 10 = 10:40:00
332946 Šnyrch Jakub ABM 9906 B 14 = 10:44:00
888627 Komenda Jan ZBM 9902 B 18 = 10:48:00
332963 Šnyrch Tomáš ABM 9919 B 22 = 10:52:00
331350 Špringl Tomáš TBM 9903 C 26 = 10:56:00
438048 Ingršt Matěj ABM 9907 C 30 = 11:00:00
51138 Čermák Jiří CTB 9903 C 34 = 11:04:00
53175 Švec Petr CHT 9901 B 38 = 11:08:00
331083 Jirgl Karel TBM 9902 C 42 = 11:12:00
438043 Florián Vojtěch ABM 9901 B 46 = 11:16:00
410331 Říčný Vojtěch ZBM 9903 B 50 = 11:20:00
53199 Švec Martin CHT 9902 B 54 = 11:24:00
331599 Starčuk Zenon TBM 9905 C 58 = 11:28:00
339553 Soška Marek ZBM 9807 B 62 = 11:32:00
......................... VAK C 66 = 11:36:00
......................... VAK C 70 = 11:40:00
Kategorie H16
15.09.2012 9.závod JML, 14.závod LV Klínek
- startovní listina
délka trati 4.90 km, převýšení 160 m, 12 kontrol tištěno 14.09.2012 22:27
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
331262 Drozd Michal BBM 9701 C 4 = 10:34:00
232891 Nechuta David PZR 9701 B 12 = 10:42:00
331466 Sobotka Jan BBM 9703 C 20 = 10:50:00
2049606 Humlíček Petr UBM 9701 C 28 = 10:58:00
53271 Konečný Daniel BBM 9702 C 36 = 11:06:00
361940 Nekut Tomáš ABM 9711 C 44 = 11:14:00
2042511 Šplíchal Marek ZBM 9710 C 52 = 11:22:00
331554 Kadlec Michal BBM 9602 C 60 = 11:30:00
......................... VAK C 68 = 11:38:00
Kategorie H18
15.09.2012 9.závod JML, 14.závod LV Klínek
- startovní listina
délka trati 6.20 km, převýšení 205 m, 20 kontrol tištěno 14.09.2012 22:27
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:30:00
436419 Jirsa Ondřej CTB 9501 B 4 = 10:34:00
53141 Hledík Jakub CHT 9501 B 8 = 10:38:00
Kategorie H21C
15.09.2012 9.závod JML, 14.závod LV Klínek
- startovní listina
délka trati 8.50 km, převýšení 330 m, 23 kontrol tištěno 14.09.2012 22:27
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
336795 Kalous Antonín KON 7708 C 1 = 10:31:00 0.18540
53485 Čech Viktor VBM 8001 C 4 = 10:34:00 0.12830
336797 Eliáš Jan YBM 8200 C 7 = 10:37:00 0.02920
52333 Chaloupka Martin CHT 7301 C 10 = 10:40:00 0.47610
53700 Novohradský Petr PZR 8903 C 13 = 10:43:00 0.22020
331211 Toman Filip ABM 9309 B 16 = 10:46:00 0.13230
52027 Robotka Libor PBM 5303 C 19 = 10:49:00 0.07970
811213 Daněk Roman SBK 7541 C 22 = 10:52:00 0.63910
336714 Čížek Petr ADA 7101 C 25 = 10:55:00 0.40760
49669 Kavan Tomáš TBM 8603 C 28 = 10:58:00
9508 Petras Tomáš VAM 8801 C 31 = 11:01:00 0.62240
410357 Kopáček Jan CHT 8510 C 34 = 11:04:00 0.69490
428240 Klimánek Martin ABM 7703 C 37 = 11:07:00 0.18220
515502 Fiala Martin TTR 8801 C 40 = 11:10:00 0.23920
232334 Liščinský Tomáš ZBM 8411 C 43 = 11:13:00 0.56080
51833 Hübner Jan CTB 7902 C 46 = 11:16:00 0.71020
232052 Krejczy Radim KSU 77 C 49 = 11:19:00
52061 Kheil Radim PBM 7301 C 52 = 11:22:00 0.36180
49869 Schmid Vladimír ADA 8701 C 55 = 11:25:00 0.10600
889316 Kořán Pavel VBM 7401 C 58 = 11:28:00 0.45740
53761 Vlček Ondřej RBK 8631 C 61 = 11:31:00
52430 Jirka Michal PTE 8403 C 64 = 11:34:00 0.72510
51991 Mareček Petr CHT 6901 C 67 = 11:37:00 0.12300
8908 Krtička Jan KON 7931 C 70 = 11:40:00 0.45480
49864 Procházka Jiří ADA 7512 C 73 = 11:43:00 0.35950
52059 Ráb Martin RBK 8307 C 76 = 11:46:00 0.53050
......................... VAK C 79 = 11:49:00
232344 Pospíšil Jiří PBM 7401 C 82 = 11:52:00
9568 Šlajs Tomáš CHC 8303 C 85 = 11:55:00 0.17580
......................... VAK C 88 = 11:58:00
Kategorie H21D
15.09.2012 9.závod JML, 14.závod LV Klínek
- startovní listina
délka trati 4.90 km, převýšení 160 m, 12 kontrol tištěno 14.09.2012 22:27
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
8812 Jalový Jaroslav RBK 5719 C 0 = 10:30:00 0.01650
51971 Vacek Karel CHT 7101 C 8 = 10:38:00 0.05490
232051 Cvrkal Lukáš KSU C 16 = 10:46:00
51832 Šťastný Jan CTB 6902 C 24 = 10:54:00 0.10170
37735 Watson Kevin RBK 8101 C 32 = 11:02:00 0.05480
553436 Patočka Petr BBM 6300 C 40 = 11:10:00 0.04570
886822 Benc Jiří TAP 8002 C 48 = 11:18:00 0.15890
446416 Autrata Daniel NER C 56 = 11:26:00
232049 Ansorge Petr KSU C 64 = 11:34:00
53145 Pitra Martin CHT 9204 C 72 = 11:42:00 0.04560
232483 Skryja Ondřej PZR 9502 C 80 = 11:50:00 0.04570
......................... VAK C 88 = 11:58:00
Kategorie H35
15.09.2012 9.závod JML, 14.závod LV Klínek
- startovní listina
délka trati 6.20 km, převýšení 205 m, 20 kontrol tištěno 14.09.2012 22:27
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 12 = 10:42:00
442847 Veselý Oldřich SJH 7101 C 16 = 10:46:00
337650 Mulíček Ondřej ABM 7405 C 20 = 10:50:00
410394 Suk Marek PZR 6701 C 24 = 10:54:00
......................... VAK C 28 = 10:58:00
232868 Šebesta Petr CHT 7102 C 32 = 11:02:00
232065 Sedlář Petr NER C 36 = 11:06:00
515434 Humlíček René UBM 7101 C 40 = 11:10:00
......................... VAK C 44 = 11:14:00
52163 Jalový Vlastimil RBK 6120 C 48 = 11:18:00
52192 Orany Tomášá SJI 7311 C 52 = 11:22:00 0.16650
51972 Nechanický Pavel OSN 7209 C 56 = 11:26:00
438042 Polouček Pavel ABM 7100 C 60 = 11:30:00
49811 Nechuta Milan PZR 7007 C 64 = 11:34:00 0.02050
416076 Štolfa Jaromír SKM 7506 C 68 = 11:38:00
500260 Adámek Libor ABM 6707 C 72 = 11:42:00
410187 Starčuk Zenon YBM 6202 C 76 = 11:46:00
232736 Mokrý Jan ABM 6611 C 80 = 11:50:00
52713 Odehnal Luděk ADA 7401 C 84 = 11:54:00
995847 Nešpor Jan TTR 6101 C 88 = 11:58:00
Kategorie H45
15.09.2012 9.závod JML, 14.závod LV Klínek
- startovní listina
délka trati 4.40 km, převýšení 130 m, 15 kontrol tištěno 14.09.2012 22:27
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
515090 Pulec Pavel VBM 6201 C 1 = 10:31:00
49683 Kolařík Zdeněk SBK 5406 C 5 = 10:35:00
442873 Nosek Vladimír SJH 5901 C 9 = 10:39:00
52080 Matyáš Petr LBM 6110 C 13 = 10:43:00
49393 Hruška Tomáš YBM 6401 C 17 = 10:47:00
52006 Kazda Bohumil RBK 6201 C 21 = 10:51:00
52146 Wurzel Břetislav OSN 6005 C 25 = 10:55:00
52252 Orálek Miroslav TTR 5201 C 29 = 10:59:00
53622 Čejka Miloslav JHB 6002 C 33 = 11:03:00
303960 Klusáček Martin TTR 5601 C 37 = 11:07:00
53221 Hirš Libor VBM 6000 C 41 = 11:11:00
52238 Sysel Svatobor TTR 6202 C 45 = 11:15:00
51899 Kopáček Miroslav CHT 6049 C 49 = 11:19:00
4643 Pekárek Aleš RBK 6602 C 53 = 11:23:00
52251 Koudelný Jiří TTR 5401 C 57 = 11:27:00
51836 Voborník Petr CTB 6601 C 61 = 11:31:00
232741 Novohradský Jan PZR 5309 C 65 = 11:35:00
52360 Kopecký Zdeněk SJI 6002 C 69 = 11:39:00
2032151 Truhlář Karel ADA 5111 C 73 = 11:43:00
52063 Korpas Jaroslav LBM 6113 C 77 = 11:47:00
232856 Fiala Petr TTR 6102 C 81 = 11:51:00
......................... VAK C 85 = 11:55:00
......................... VAK C 89 = 11:59:00
Kategorie H55
15.09.2012 9.závod JML, 14.závod LV Klínek
- startovní listina
délka trati 4.00 km, převýšení 130 m, 15 kontrol tištěno 14.09.2012 22:27
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51951 Zlesák Milan CHT 5101 C 5 = 10:35:00
52050 Štěpánek Jiří LBM 5401 C 10 = 10:40:00
219273 Ptáček Ladislav BBM 5300 C 15 = 10:45:00
53157 Záhorec František CHT 5502 C 20 = 10:50:00
49264 Novotný Jan UBM 4401 C 25 = 10:55:00
53230 Dufek Jan TBM 4231 C 30 = 11:00:00
51948 Vítek Josef CHT 4802 C 35 = 11:05:00
52521 Šnyrch František ABM 4902 C 40 = 11:10:00
330612 Dressler Jan SBK 7911 C 45 = 11:15:00 0.01190
51953 Matras Jaroslav CHT 5301 C 50 = 11:20:00
51989 Blecha Ladislav FJI 5106 C 55 = 11:25:00
49651 Bauer Emil VBM 4410 C 60 = 11:30:00
51949 Starka František CHT 4801 C 65 = 11:35:00
52078 Henek Milan RBK 5307 C 70 = 11:40:00
51994 Pospíšil Jaromír PZR 4417 C 75 = 11:45:00
52173 Paulíček Jiříá SJI 4911 C 80 = 11:50:00
......................... VAK C 85 = 11:55:00
Kategorie H65
15.09.2012 9.závod JML, 14.závod LV Klínek
- startovní listina
délka trati 3.00 km, převýšení 90 m, 11 kontrol tištěno 14.09.2012 22:27
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
49847 Pospíšil Jiří PZR 4321 C 2 = 10:32:00
......................... VAK C 7 = 10:37:00
52087 Přikryl Kamil PBM 4134 C 12 = 10:42:00
Kategorie HDR
15.09.2012 9.závod JML, 14.závod LV Klínek
- startovní listina
délka trati 2.00 km, převýšení 60 m, 9 kontrol tištěno 14.09.2012 22:27
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
8875 Aleš Mikuláš ASU 1017 C 0 = 10:30:00
765108 Alešová Anna ASU 1077 C 0 = 10:30:00
232057 Benc Štěpán TAP 09 C 0 = 10:30:00
232074 Bendářová Anna NER C 0 = 10:30:00
232055 Brosch Ondřej RBK 0606 C 0 = 10:30:00
232054 Broschová Alžběta RBK C 0 = 10:30:00
? Chmelík Albert NER C 0 = 10:30:00
331011 Chroustová Michaela VBM 0451 C 0 = 10:30:00
52970 Doleželová Anna PZR 0651 C 0 = 10:30:00
52247 Dosbabová Mariana TTR 8101 C 0 = 10:30:00
446328 Eliáš Vojtěch TBM 0604 C 0 = 10:30:00
232742 Hlaváčová Lucie TBM 0660 C 0 = 10:30:00
438633 Horký Jakub UBM 0501 C 0 = 10:30:00
446408 Horká Kateřina UBM 0852 C 0 = 10:30:00
232068 Indruch Šimon IND C 0 = 10:30:00
? Janota Radan TBM C 0 = 10:30:00
53602 Janíčková Jolana OSN C 0 = 10:30:00
361937 Koumal Kryštof UBM 0603 C 0 = 10:30:00
52007 Kroutil Jošt ZBM 0701 C 0 = 10:30:00
899170 Kroutil Tadeáš ZBM 0901 C 0 = 10:30:00
361966 Krška Alex UBM 0602 C 0 = 10:30:00
2049608 Kršková Zuzana UBM 0353 C 0 = 10:30:00
230671 Kubáňová Tereza TBM 0756 C 0 = 10:30:00
410323 Miková Lenka TBM 0460 C 0 = 10:30:00
52248 Nešpor Jiří TTR 0502 C 0 = 10:30:00
49689 Nešporová Terezie TTR 0852 C 0 = 10:30:00
232046 Odehnal Tomáš ADA 0501 C 0 = 10:30:00
232048 Odehnalová Tereza ADA 0801 C 0 = 10:30:00
139 Palát Přemek TTR 0601 C 0 = 10:30:00
2049609 Papežíková Anežka UBM 01 C 0 = 10:30:00
361909 Papežíková Pavlína UBM 99 C 0 = 10:30:00
232872 Pavlas Petr ABM 0502 C 0 = 10:30:00
410350 Pekárek Martin RBK 0501 C 0 = 10:30:00
232058 Polívková Nikol TAP 09 C 0 = 10:30:00
232053 Pospíšil Jan+Martin PBM 0601 C 0 = 10:30:00
981840 Procházková Doubravka ADA 0651 C 0 = 10:30:00
8019 Prášková Dorota NER C 0 = 10:30:00
2049607 Rajnoha Tomáš UBM 0303 C 0 = 10:30:00
361980 Račanský Jakub UBM 0503 C 0 = 10:30:00
52602 Růžička Matěj KSU 09 C 0 = 10:30:00
887946 Sadílková Anna ZBM 0453 C 0 = 10:30:00
53234 Schwab Filip TBM 0710 C 0 = 10:30:00
232043 Strýčková Monika ADA C 0 = 10:30:00
361911 Taslerová Martina UBM 0751 C 0 = 10:30:00
446444 Vedra Tobiáš TBM 0621 C 0 = 10:30:00
428291 Vemola Jiří UBM 0301 C 0 = 10:30:00
53201 Veselá Veronika ZBM 0899 C 0 = 10:30:00
53275 Čech Radan TBM 0611 C 0 = 10:30:00
420410 Šnyrchová Kateřina ABM 0552 C 0 = 10:30:00
Kategorie P
15.09.2012 9.závod JML, 14.závod LV Klínek
- startovní listina
délka trati 3.90 km, převýšení 80 m, 11 kontrol tištěno 14.09.2012 22:27
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
232075 Bednář Tomáš NER C 0 = 10:30:00
207848 Blatný Martin ABM 6804 C 0 = 10:30:00
337647 Blatný Tomáš ABM 9412 C 0 = 10:30:00
232056 Broschová Lucie RBK 7451 C 0 = 10:30:00
232073 Bulgurovská Anička IND C 0 = 10:30:00
232070 Bulgurovská Kristýnka IND C 0 = 10:30:00
232072 Bulgurovská Maruška IND C 0 = 10:30:00
232061 Cidlík Petr ALP C 0 = 10:30:00
49820 Fencíková Lucie JHB 9160 C 0 = 10:30:00 0.08570
232064 Kos Jiří ALP C 0 = 10:30:00
515449 Koumalová Kateřina UBM 9651 C 0 = 10:30:00
515446 Kršková Dita UBM 7251 C 0 = 10:30:00
51368 Martincová Marie ADA 4950 C 0 = 10:30:00
515452 Papežík Miloň UBM 69 C 0 = 10:30:00
515472 Papežíková Iva UBM 72 C 0 = 10:30:00
301285 Pekárek Michal RBK 9015 C 0 = 10:30:00
515032 Pinterová Kateřina VBM 6651 C 0 = 10:30:00
336761 Sošková Renata YBM 6651 C 0 = 10:30:00
232044 Strýček Jiří ADA C 0 = 10:30:00
232063 Toufar Jiří ALP C 0 = 10:30:00
232060 Šimek Dan ALP C 0 = 10:30:00
232059 Šimek Petr ALP C 0 = 10:30:00
53162 Špringl Lumír YBM 6800 C 0 = 10:30:00
410188 Špringlová Kateřina YBM 6550 C 0 = 10:30:00