18C SK Radiosport Bílovice nad Svitavou

24.09.2016 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start IOF_ID Půjčit čip?
( 89) 232044 HDR 18C0850 Klieštíková Lenka 0 = 10:30 půjčen ( 88) 232043 D12 18C0450 Klieštíková Šárka 82 = 11:52 půjčen ( 86) 2060219 H35 18C8000 Klieštík Jiří 100 = 12:10 ne ( 87) 2085593 H10 18C0600 Klieštík Petr 100 = 12:10 ne

1DC Targa Orienteering

24.09.2016 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start IOF_ID Půjčit čip?
( 185) 7201805 H35 1DC7600 Musil Radek 115 = 12:25 ne

2TX Neregistrovaní - Gregorovi

24.09.2016 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start IOF_ID Půjčit čip?
( 278) 232046 P 2TX0001 Gregor David 0 = 10:30 půjčen ( 280) 232048 P 2TX0003 Gregorová Iva 0 = 10:30 půjčen ( 279) 232047 D35 2TX0002 Gregorová Eva 83 = 11:53 půjčen

2ZX Neregistrovaní - Urbánek

24.09.2016 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start IOF_ID Půjčit čip?
( 786) 2103688 P 2ZX0001 Urbánek Petr 0 = 10:30 ne

3MC FBŠ Jihlava

24.09.2016 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start IOF_ID Půjčit čip?
( 299) 2099510 H21D 3MC8000 Coufal Petr 66 = 11:36 ne

46H Hidegkúti Spartacus

24.09.2016 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start IOF_ID Půjčit čip?
( 744) 46028 H21C 46H8200 Lenkei Ákos 136 = 12:46 ne

4EX ČSNS

24.09.2016 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start IOF_ID Půjčit čip?
( 266) 2104586 P 4EX8900 Peřina Jakub 0 = 10:30 ne ( 267) 2103254 P 4EX9400 Panský Jan 0 = 10:30 ne ( 268) 2104595 P 4EX7000 Hanák Jiří 0 = 10:30 ne ( 263) 2092370 D21D 4EX9150 Hornová Lenka 8 = 10:38 ne ( 265) 2103250 D21D 4EX9450 Pangrácová Anna 18 = 10:48 ne ( 747) 2083419 H21D 4EX0000 Šudřich Tomáš 22 = 10:52 ne ( 264) 2104589 D21D 4EX9050 Pangrácová Marie 38 = 11:08 ne ( 269) 2083362 H21D 4EX9401 Semerád Jan 50 = 11:20 ne ( 270) 2083412 H21D 4EX7200 Procházka Josef 114 = 12:24 ne

5KX Neregistrovaní - Novotný Petr

24.09.2016 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start IOF_ID Půjčit čip?
( 274) 2067992 H21D 5KX0001 Novotný Petr 18 = 10:48 ne

65C SK Radiosport Bílovice nad Svitavou

24.09.2016 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start IOF_ID Půjčit čip?
( 75) 2060222 H55 65C5900 Fráňa Pavel 32 = 11:02 ne

67C LesoBloudi

24.09.2016 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start IOF_ID Půjčit čip?
( 187) 232052 P 67C7100 Svobodová Hana 0 = 10:30 půjčen ( 189) 232049 P 67C0300 Svoboda Tomáš 0 = 10:30 půjčen ( 190) 232051 H45 67C7000 Svoboda Dalibor 35 = 11:05 půjčen

69X HO Humanita

24.09.2016 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start IOF_ID Půjčit čip?
( 323) 7205016 H21C 69X8500 Lužnický Jiří 120 = 12:30 ne ( 324) 7205004 H21C 69X8200 Tůma Martin 124 = 12:34 ne

6HC OB Vepřová

24.09.2016 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start IOF_ID Půjčit čip?
( 666) 232053 HDR 6HC1100 Konfršt Štěpán 0 = 10:30 půjčen

6YC Neregistrovaní

24.09.2016 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start IOF_ID Půjčit čip?
( 136) 232054 P 6YC7400 Račanský Martin 0 = 10:30 půjčen

84C Dolni Kounice

24.09.2016 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start IOF_ID Půjčit čip?
( 572) 232853 HDR 84C1050 Evstafeva Simona 0 = 10:30 ne ( 571) 232870 H35 84C8000 Evstafev Ivan 142 = 12:52 ne

8CX Neregistrovaní - Karlík

24.09.2016 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start IOF_ID Půjčit čip?
( 65) 49667 P 8CX8800 Karlík Jan 0 = 10:30 ne

8FX TJ Sokol Kobylisy

24.09.2016 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start IOF_ID Půjčit čip?
( 50) 232055 P 8FX6550 Málková Věra 0 = 10:30 půjčen ( 56) 232056 P 8FX8900 Málek Martin 0 = 10:30 půjčen ( 48) 1418753 H45 8FX6500 Málek Martin 116 = 12:26 ne

8NX Neregistrovaní - Burdovi

24.09.2016 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start IOF_ID Půjčit čip?
( 276) 232057 HDR 8NX0001 Burdová Nikola 0 = 10:30 půjčen ( 277) 232058 HDR 8NX0002 Burda David 0 = 10:30 půjčen

8PX Neregistrovaní - Buráň

24.09.2016 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start IOF_ID Půjčit čip?
( 364) 232059 P 8PX0001 Buráň Zdeněk 0 = 10:30 půjčen ( 365) 232060 P 8PX0002 Buráňová Hana 0 = 10:30 půjčen

8RC BZP

24.09.2016 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start IOF_ID Půjčit čip?
( 711) 2081398 H12 8RC0600 Jaromír Jelínek 63 = 11:33 ne

8RX Neregistrovaní - Cebak

24.09.2016 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start IOF_ID Půjčit čip?
( 712) 232061 HDR 8RX0001 Cebak Jakub 0 = 10:30 půjčen

8SX Neregistrovaní - GBM

24.09.2016 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start IOF_ID Půjčit čip?
( 723) 4452 HDR 8SX0806 TOMÁŠEK Gabriel 0 = 10:30 ne ( 736) 247326 HDR 8SX0809 ONDROUCH Jan 0 = 10:30 ne ( 753) 53766 H12 8SX0401 HAZMUK Jáchym 1 = 10:31 ne ( 722) 8028 D14 8SX0352 TOMÁŠKOVÁ Klára 4 = 10:34 ne ( 724) 4015 H10 8SX0606 TOMÁŠEK Jáchym 4 = 10:34 ne ( 725) 247307 H14 8SX0311 PETERKA Ondřej 4 = 10:34 ne ( 735) 247331 H10N 8SX0707 HRUBÝ Vít 5 = 10:35 ne ( 732) 2060229 H12 8SX0513 FOLWARCZNY Martin 7 = 10:37 ne ( 731) 247335 H14 8SX0208 BLAŽEK Richard 12 = 10:42 ne ( 737) 8027 D14 8SX0252 FIALOVÁ Pavla 14 = 10:44 ne ( 754) 53765 D10 8SX0651 HAZMUKOVÁ Jarmila 30 = 11:00 ne ( 756) 2060224 H16 8SX0114 RETEK Jonas 38 = 11:08 ne ( 734) 2060223 H45 8SX6509 CHALK Steve 44 = 11:14 ne ( 729) 247349 H16 8SX0002 ŠROM Dominik 47 = 11:17 ne ( 728) 2032121 D45 8SX6551 MAREČKOVÁ Iva 54 = 11:24 ne ( 726) 2060226 D35 8SX7455 SPÁČILOVÁ Petra 59 = 11:29 ne ( 730) 2042538 H21C 8SX9514 ŠROM Jakub 62 = 11:32 ne ( 721) 2060228 D35 8SX7659 TOMÁŠKOVÁ Barbora 67 = 11:37 ne ( 757) 1001908 H21C 8SX8506 HAMÁK Ales 70 = 11:40 ne ( 755) 2060221 D35 8SX7656 HAZMUKOVÁ Pavla 89 = 11:59 ne ( 727) 8091 D21C 8SX8951 MAREČKOVÁ Zuzana 105 = 12:15 ne ( 733) 247322 D21C 8SX9752 BŽATKOVÁ Kateřina 111 = 12:21 ne

8UX

24.09.2016 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start IOF_ID Půjčit čip?
( 788) 9659 H21C 8UX9400 Šimáček Ondřej 54 = 11:24 ne ( 790) 246869 H21C 8UX9700 Šimáček Martin 68 = 11:38 ne ( 784) 246875 H21C 8UX9200 Lněnička Jakub 72 = 11:42 ne

9BC NNN

24.09.2016 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start IOF_ID Půjčit čip?
( 1) 682621 H21D 9BC8400 Hrazdil Jiří 74 = 11:44 ne

ABM KOB Moira Brno

24.09.2016 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start IOF_ID Půjčit čip?
( 957) 2081392 P ABM7252 Hanousková Boučková Da 0 = 10:30 ne ( 682) 49694 H45 ABM7124 Svoboda Petr 11 = 10:41 ne ( 692) 438043 H21C ABM9901 Florián Vojtěch 18 = 10:48 ne ( 668) 682347 H16 ABM0103 Fučík Kryštof 23 = 10:53 ne ( 685) 337650 H35 ABM7405 Mulíček Ondřej 28 = 10:58 ne ( 683) 2060216 H21D ABM7210 Kurečka Robert 38 = 11:08 ne ( 680) 232740 D35 ABM6854 Mokrá Regina 39 = 11:09 ne ( 690) 7003038 H21C ABM9211 Novotný Ondřej 40 = 11:10 ne ( 679) 7006801 H35 ABM6801 Mokrý Pavel 46 = 11:16 ne ( 676) 52521 H65 ABM4902 Šnyrch František 47 = 11:17 ne ( 670) 361987 D14 ABM0362 Mulíčková Markéta 49 = 11:19 ne ( 667) 500260 H16 ABM0101 Adámek Filip 53 = 11:23 ne ( 677) 681879 H45 ABM6512 Fučík Radek 56 = 11:26 ne ( 686) 8010 D35 ABM7451 Radová Martina 61 = 11:31 ne ( 693) 2073670 H18 ABM9907 Ingršt Matěj 63 = 11:33 ne ( 675) 995827 H65 ABM4501 Chmelík Milan 67 = 11:37 ne ( 672) 332969 D10 ABM0656 Bendíková Veronika 72 = 11:42 ne ( 671) 420418 H12 ABM0404 Rada Štěpán 73 = 11:43 ne ( 669) 232876 D16 ABM0199 Radová Kateřina 75 = 11:45 ne ( 674) 2067324 D10 ABM0757 Taslerová Martina 78 = 11:48 ne ( 681) 332950 D45 ABM7052 Odehnalová Kamila 78 = 11:48 ne ( 687) 52041 D35 ABM7469 Mulíčková Eva 87 = 11:57 ne ( 691) 232705 D21D ABM9262 Jakubková Vendula 88 = 11:58 ne ( 684) 8004 H35 ABM7401 Rada Pavel 106 = 12:16 ne ( 678) 232736 H35 ABM6611 Mokrý Jan 112 = 12:22 ne ( 689) 232872 H21D ABM9210 Otrusina Jan 118 = 12:28 ne

ADA OOB Spartak Adamov

24.09.2016 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start IOF_ID Půjčit čip?
( 4) 2073729 HDR ADA1001 Procházka Ferdinand 0 = 10:30 ne ( 703) 2073658 P ADA7454 Strýčková Monika 0 = 10:30 ne ( 40) 2032120 H35 ADA5901 Mareček Jiří 4 = 10:34 ne ( 3) 981840 D12 ADA0651 Procházková Doubravka 10 = 10:40 ne ( 647) 2042549 D35 ADA7051 Ondrouchová Lída 11 = 10:41 ne ( 769) 52712 H55 ADA5505 Věžník Antonín 16 = 10:46 ne ( 77) 2042533 D21E ADA8880 Matulová Lucie 19 = 10:49 ne ( 78) 8092 D21C ADA9252 Marečková Michaela 27 = 10:57 ne ( 5) 352314 D35 ADA7651 Procházková Lucie 29 = 10:59 ne ( 701) 2073679 H12 ADA0503 Strýček Jan 45 = 11:15 ne ( 646) 247336 H12 ADA0502 Ondrouch Martin 49 = 11:19 ne ( 308) 336714 H35 ADA7101 Čížek Petr 64 = 11:34 ne ( 700) 2073676 D10N ADA0852 Strýčková Bára 68 = 11:38 ne ( 49) 2053552 H12 ADA0500 Odehnal Tomáš 81 = 11:51 ne ( 309) 49863 D16 ADA0051 Čížková Eliška 81 = 11:51 ne ( 2) 49864 H21C ADA7512 Procházka Jiří 90 = 12:00 ne ( 310) 49862 D21C ADA9652 Čížková Markéta 99 = 12:09 ne ( 702) 2087717 H45 ADA6701 Strýček Jiří 107 = 12:17 ne ( 770) 2032151 H55 ADA5111 Truhlář Karel 112 = 12:22 ne ( 76) 2042531 H21E ADA8202 Matula Petr 125 = 12:35 ne

ASU Magnus Orienteering

24.09.2016 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start IOF_ID Půjčit čip?
( 821) 515189 D21C ASU8964 Vozdová Klára 39 = 11:09 ne ( 478) 515412 D21C ASU9271 Křečková Lenka 45 = 11:15 ne

BBM BETA URSUS Orienteering

24.09.2016 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start IOF_ID Půjčit čip?
( 16) 2060255 P BBM7451 Hanáková Kateřina 0 = 10:30 ne ( 17) 232063 P BBM7700 Hanák Michal 0 = 10:30 půjčen ( 179) 886286 DH21U BBM9600 Ptáček Pavel 0 = 10:30 ne ( 300) 7207495 H21C BBM7205 Fiala Jan 44 = 11:14 ne ( 479) 553435 H45 BBM7101 Kunz Martin 59 = 11:29 ne ( 477) 52346 D45 BBM7155 Kunzová Ivana 62 = 11:32 ne ( 102) 331257 D45 BBM6550 Peřinková Irena 74 = 11:44 ne ( 101) 7510216 H55 BBM5100 Denemarek Oldřich 76 = 11:46 ne ( 178) 2056262 D18 BBM0050 Opálková Martina 77 = 11:47 ne ( 715) 331797 H21D BBM9700 Peřinka Šimon 78 = 11:48 ne ( 79) 219273 H55 BBM5300 Ptáček Ladislav 104 = 12:14 ne

BZR Bratrstvo Ždárských vrchů

24.09.2016 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start IOF_ID Půjčit čip?
( 763) 53664 H21D BZR8000 Choutka Jaroslav 98 = 12:08 ne ( 93) 980334 D45 BZR6951 Čechová Zuzana 106 = 12:16 ne

CET TJ Loko Česká Třebová

24.09.2016 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start IOF_ID Půjčit čip?
( 492) 331549 D45 CET6450 Záveská Anna 98 = 12:08 ne

CHC K.O.B. Choceň

24.09.2016 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start IOF_ID Půjčit čip?
( 103) 9200535 DH21U CHC9901 Křivda Tomáš 0 = 10:30 ne ( 170) 9990101 DH21U CHC0101 Švadlena Michal 0 = 10:30 ne ( 171) 2053577 DH21U CHC9701 Semrád Ladislav 0 = 10:30 ne ( 108) 9554 H55 CHC4601 Švadlena Jiří 56 = 11:26 ne

CHT OOB SK Chrast

24.09.2016 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start IOF_ID Půjčit čip?
( 363) 51924 HDR CHT1054 Korecká Eva 0 = 10:30 ne ( 708) 682379 HDR CHT1053 Vítková Eva 0 = 10:30 ne ( 791) 515504 D21C CHT8053 Korecká Lenka 9 = 10:39 ne ( 188) 52302 H21C CHT8401 Kuban Jiří 12 = 10:42 ne ( 772) 232877 D21D CHT8451 Kubanová Kateřina 13 = 10:43 ne ( 360) 63591 D21C CHT8551 Martincová Kristýna 18 = 10:48 ne ( 262) 232868 H35 CHT7102 Šebesta Petr 22 = 10:52 ne ( 343) 2067939 H12 CHT0501 Vacek František 25 = 10:55 ne ( 497) 52301 H21C CHT8801 Musil Marek 34 = 11:04 ne ( 58) 51949 H65 CHT4801 Starka František 37 = 11:07 ne ( 152) 899165 H21E CHT8501 Drahokoupil Aleš 40 = 11:10 ne ( 291) 436958 D12 CHT0452 Pilná Klára 46 = 11:16 ne ( 30) 53167 D35 CHT7151 Švecová Iva 49 = 11:19 ne ( 649) 53168 H18 CHT9903 Hybeš David 51 = 11:21 ne ( 344) 4329 D21D CHT7852 Vacková Petra 53 = 11:23 ne ( 113) 52158 H21D CHT9202 Krejsa Vladimír 62 = 11:32 ne ( 192) 52195 H45 CHT6300 Krejsa Vladimír 62 = 11:32 ne ( 357) 49857 D21D CHT6460 Kučerová Vladimíra 63 = 11:33 ne ( 57) 9102283 D14 CHT0251 Starková Terezie 69 = 11:39 ne ( 191) 52312 D21D CHT8651 Binková Jana 73 = 11:43 ne ( 117) 53145 H21C CHT7500 Klvaňa Milan 74 = 11:44 ne ( 195) 51982 D21C CHT8251 Matrasová Vendula 75 = 11:45 ne ( 658) 1007554 D21E CHT8353 Matrasová Kateřina 75 = 11:45 ne ( 9) 7206543 H21C CHT9204 Pitra Martin 78 = 11:48 ne ( 193) 51953 H55 CHT5301 Matras Jaroslav 80 = 11:50 ne ( 650) 336711 H12 CHT0401 Hybeš Michal 83 = 11:53 ne ( 47) 53127 D21C CHT9254 Ondráčková Lucie 87 = 11:57 ne ( 69) 301340 H35 CHT8002 Leksa Robert 88 = 11:58 ne ( 345) 52327 H55 CHT5801 Štefec Jaroslav 88 = 11:58 ne ( 338) 4634 H35 CHT7001 Vacek František 94 = 12:04 ne ( 657) 51980 H21C CHT8001 Matras Tomáš 94 = 12:04 ne ( 105) 52175 D35 CHT8152 Krejsová Martina 97 = 12:07 ne ( 648) 51948 H55 CHT4802 Vítek Josef 100 = 12:10 ne ( 298) 52304 D21D CHT9751 Moravčíková Hana 103 = 12:13 ne ( 12) 53155 H21C CHT8701 Krejsa Jan 104 = 12:14 ne ( 70) 7207865 D18 CHT9852 Dvořáková Klára 107 = 12:17 ne ( 36) 7207628 H21C CHT9501 Hledík Jakub 108 = 12:18 ne ( 706) 682374 H10 CHT0801 Vítek Vojtěch 112 = 12:22 ne ( 35) 52161 H21C CHT9001 Krejsa Martin 116 = 12:26 ne ( 45) 52145 D45 CHT6654 Wurzelová Dana 118 = 12:28 ne ( 771) 52303 H21C CHT8505 Kuban Michal 122 = 12:32 ne ( 341) 51970 D16 CHT0051 Vacková Anna 123 = 12:33 ne ( 361) 52168 H21C CHT8502 Martinec Petr 130 = 12:40 ne ( 362) 301360 H21C CHT7901 Korecký Miroslav 140 = 12:50 ne

CJI Fajn Club Jihlava

24.09.2016 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start IOF_ID Půjčit čip?
( 260) 232900 D55 CJI5252 Podhorská Věra 16 = 10:46 ne

CTB SK OB Chotěboř

24.09.2016 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start IOF_ID Půjčit čip?
( 94) 51663 HDR CTB0901 Gregor Marek 0 = 10:30 ne ( 247) 232875 P CTB7803 Klusáček Luděk 0 = 10:30 ne ( 248) ? HDR CTB0902 Klusáček Mikuláš 0 = 10:30 ne ( 710) 899173 P CTB8152 Jelínková Hana 0 = 10:30 ne ( 789) 51833 HDR CTB1102 Hübner Václav 0 = 10:30 ne ( 457) 2082926 D21C CTB8351 Šťastná Lenka 3 = 10:33 ne ( 249) 232874 D35 CTB8051 Klusáčková Lenka 7 = 10:37 ne ( 349) 53200 H21C CTB9201 Žanda Matěj 24 = 10:54 ne ( 297) 339559 H18 CTB9902 Sabol Josef 39 = 11:09 ne ( 41) 7208080 D21E CTB8151 Gregorová Kamila 51 = 11:21 ne ( 303) 2082930 D10 CTB0752 Běloušková Kateřina 63 = 11:33 ne ( 340) 1413712 H18 CTB9901 Žanda Jan 69 = 11:39 ne ( 80) 2080977 D45 CTB6851 Voborníková Eva 70 = 11:40 ne ( 759) 4678 H35 CTB7910 Hanousek Martin 70 = 11:40 ne ( 311) 436413 D14 CTB0353 Sabolová Marie 74 = 11:44 ne ( 709) 899166 H35 CTB7702 Jelínek Jaromír 76 = 11:46 ne ( 304) 2082923 H21C CTB7902 Hübner Jan 84 = 11:54 ne ( 342) 339558 D45 CTB7052 Žandová Hana 90 = 12:00 ne ( 339) 7260028 H45 CTB6701 Žanda Jan 98 = 12:08 ne ( 126) 2081369 D21E CTB9451 Voborníková Alena 99 = 12:09 ne ( 458) 2087711 H21C CTB7901 Šťastný Karel 134 = 12:44 ne

DCH Radioelektronika Cheb

24.09.2016 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start IOF_ID Půjčit čip?
( 785) 8078 D35 DCH7852 Adámková Blanka 23 = 10:53 ne

FJI SK FREE Jihlava

24.09.2016 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start IOF_ID Půjčit čip?
( 106) 51989 H65 FJI5106 Blecha Ladislav 7 = 10:37 ne ( 107) 2102564 D55 FJI5350 Oulická Hana 48 = 11:18 ne

JHB TJ Jiskra Havlíčkův Brod

24.09.2016 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start IOF_ID Půjčit čip?
( 24) 2103771 H16 JHB0002 Brychta Jiří 2 = 10:32 ne ( 25) 2103783 D35 JHB8053 Brychtová Zuzana 3 = 10:33 ne ( 13) 49809 H21C JHB8607 Culka Josef 8 = 10:38 ne ( 993) 232082 D10 JHB0599 Brychtová Valerie 36 = 11:06 půjčen ( 23) 7204508 D21C JHB6553 Fencíková Vladislava 93 = 12:03 ne ( 44) 4674 D45 JHB6851 Melounová Miroslava 102 = 12:12 ne ( 59) 682632 D21C JHB9160 Fencíková Lucie 117 = 12:27 ne ( 38) 52357 H55 JHB5702 Hrstka Vladislav 120 = 12:30 ne

KAM OK Kamenice

24.09.2016 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start IOF_ID Půjčit čip?
( 761) 9201064 DH21U KAM0105 Gajda Jan 0 = 10:30 ne ( 762) 9201061 H16 KAM0405 Gajda Martin 68 = 11:38 ne

LBM TJ Lokomotiva Ingstav Brno

24.09.2016 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start IOF_ID Půjčit čip?
( 253) 9101703 DH21U LBM9898 Korpasová Tereza 0 = 10:30 ne ( 153) 52067 D55 LBM5457 Kadlecová Miloslava 32 = 11:02 ne ( 254) 1409879 D35 LBM7362 Korpasová Ivana 41 = 11:11 ne ( 252) 1409878 H45 LBM6113 Korpas Jaroslav 68 = 11:38 ne ( 699) 52055 D55 LBM4955 Tomanová Jana 80 = 11:50 ne ( 114) 331008 D21C LBM8651 Štěpánková Petra 81 = 11:51 ne ( 115) 52050 H55 LBM5401 Štěpánek Jiří 108 = 12:18 ne ( 258) 52058 D55 LBM5558 Salajková Věra 120 = 12:30 ne

LPU OK Lokomotiva Pardubice

24.09.2016 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start IOF_ID Půjčit čip?
( 156) 887928 DH21U LPU9502 Deml Tomáš 0 = 10:30 ne ( 157) 2070827 DH21U LPU9902 Fencl Jonáš 0 = 10:30 ne ( 161) 1400447 DH21U LPU9611 Jurica Jan 0 = 10:30 ne ( 164) 7207061 DH21U LPU0001 Roudný Václav 0 = 10:30 ne ( 165) 7202872 DH21U LPU0002 Roudný Martin 0 = 10:30 ne ( 166) 2011790 DH21U LPU0010 Volák Ondřej 0 = 10:30 ne ( 167) 9102570 DH21U LPU9959 Waňková Martina 0 = 10:30 ne ( 168) 207824 DH21U LPU9405 Zelinka Jan 0 = 10:30 ne ( 169) 2025379 DH21U LPU9802 Žák Jan 0 = 10:30 ne ( 305) 2053588 DH21U LPU8552 Udržalová Pavla 0 = 10:30 ne ( 717) 416272 P LPU7153 Kosová Leona 0 = 10:30 ne ( 158) 9653 H45 LPU6301 Fencl Jiří 8 = 10:38 ne ( 163) 515162 H21E LPU9113 Procházka David 10 = 10:40 ne ( 307) 253357 D21C LPU8857 Kolešová Helena 12 = 10:42 ne ( 159) 9650 D45 LPU7155 Fenclová Markéta 14 = 10:44 ne ( 275) 889299 H21E LPU9307 Kubelka Tomáš 20 = 10:50 ne ( 155) 682622 D18 LPU0054 Borovičková Valerie 35 = 11:05 ne ( 162) 897364 D18 LPU0057 Peterová Jana 47 = 11:17 ne ( 334) 7207493 H21E LPU9306 Záveský Filip 50 = 11:20 ne ( 787) 2045225 D21E LPU9456 Lehárová Alžběta 83 = 11:53 ne ( 160) 981816 H21E LPU9001 Hovorka Lukáš 85 = 11:55 ne ( 177) 551990 H21E LPU9036 Kamenický Matěj 95 = 12:05 ne ( 257) 515036 D21D LPU8960 Procházková Michaela 98 = 12:08 ne ( 306) 1602619 H21E LPU8610 Koleš Jan 115 = 12:25 ne ( 716) 416270 H45 LPU7110 Kos Radovan 119 = 12:29 ne

MBM O-mikron

24.09.2016 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start IOF_ID Půjčit čip?
( 27) 7200320 H21C MBM8448 Suchomel Vít 28 = 10:58 ne ( 26) 232019 H21C MBM8740 Zelinka Jiří 100 = 12:10 ne

MFP VŠSK MFF UK Praha

24.09.2016 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start IOF_ID Půjčit čip?
( 250) 515016 H45 MFP6401 Suk Jiří 38 = 11:08 ne

NNN Neregistrovaní (NNN)

24.09.2016 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start IOF_ID Půjčit čip?
( 64) 232064 H45 NNN6100 Fuchs Vladimír 80 = 11:50 půjčen

OKP SK OK 24 Praha

24.09.2016 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start IOF_ID Půjčit čip?
( 705) 436949 H21C OKP8901 Červinka Jan 82 = 11:52 ne

OSN SK Orientační sporty Nové Město na Moravě

24.09.2016 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start IOF_ID Půjčit čip?
( 53) 51991 DH21U OSN6900 Mareček Petr 0 = 10:30 ne ( 129) 2091525 HDR OSN0999 Nepustilová Hana 0 = 10:30 ne ( 284) 53177 HDR OSN1050 Dvořáčková Eva 0 = 10:30 ne ( 301) 981804 P OSN9696 Vališová Martina 0 = 10:30 ne ( 565) 2023952 H35 OSN7801 Přibyl Jan 7 = 10:37 ne ( 567) 2031346 H14 OSN0300 Přibyl Jan 8 = 10:38 ne ( 566) 52000 H12 OSN0500 Pejchal Josef 9 = 10:39 ne ( 568) 53601 D14 OSN0252 Pejchalová Ludmila 9 = 10:39 ne ( 748) 53602 D10N OSN0777 Janíčková Jolana 14 = 10:44 ne ( 133) 551995 H21C OSN9549 Kamenický Jeroným 20 = 10:50 ne ( 132) 9690219 D35 OSN6955 Kamenická Lenka 21 = 10:51 ne ( 134) 7203325 D16 OSN0055 Stoklasová Daniela 21 = 10:51 ne ( 768) 53173 H12 OSN0541 Hradil Eliáš 21 = 10:51 ne ( 46) 52146 H45 OSN6005 Wurzel Břetislav 23 = 10:53 ne ( 109) 7205038 D35 OSN7557 Nechanická Daniela 25 = 10:55 ne ( 346) 1398988 H21C OSN7118 Zrník Tomáš 26 = 10:56 ne ( 570) 52143 D12 OSN0551 Přibylová Anežka 30 = 11:00 ne ( 259) 7205032 H16 OSN0201 Mareček Šimon 32 = 11:02 ne ( 282) 2011898 H12 OSN0505 Dvořáček Tomáš 37 = 11:07 ne ( 128) 2080832 D12 OSN0550 Nepustilová Kateřina 38 = 11:08 ne ( 131) 7208071 D10 OSN0888 Kamenická Tereza Ester 39 = 11:09 ne ( 695) 8011 H55 OSN6025 Černík Zdeněk 40 = 11:10 ne ( 329) 7207775 D14 OSN0250 Slámová Taťána 44 = 11:14 ne ( 564) 52250 H21C OSN7502 Dvořáček Jiří 46 = 11:16 ne ( 746) 53428 H45 OSN6600 Kovačič Marek 47 = 11:17 ne ( 51) 2011896 D12 OSN0450 Marečková Ema 50 = 11:20 ne ( 743) 53174 H35 OSN8002 Červinka Jan 52 = 11:22 ne ( 569) 52138 H10N OSN0808 Přibyl Daniel 59 = 11:29 ne ( 111) 7205006 H16 OSN0200 Nechanický Jan 62 = 11:32 ne ( 52) 51992 D35 OSN7550 Marečková Kateřina 63 = 11:33 ne ( 347) 9579 H10 OSN0606 Zrník Tomáš 64 = 11:34 ne ( 135) 2080908 D12 OSN0454 Stoklasová Zuzana 66 = 11:36 ne ( 127) 2091526 H35 OSN7700 Nepustil Petr 73 = 11:43 ne ( 283) 53158 D10N OSN0757 Dvořáčková Jana 74 = 11:44 ne ( 286) 52230 D35 OSN7850 Dvořáčková Jana 75 = 11:45 ne ( 704) 8023 H21D OSN9200 Černík Václav 82 = 11:52 ne ( 110) 7203324 D16 OSN0050 Nechanická Klára 87 = 11:57 ne ( 328) 1232505 H45 OSN6901 Sláma Jaroslav 89 = 11:59 ne ( 758) 53601 H21D OSN9443 Janíček Jakub 90 = 12:00 ne ( 348) 416210 D18 OSN0099 Zrníková Adéla 95 = 12:05 ne ( 285) 2023960 D35 OSN7853 Přibylová Jana 101 = 12:11 ne ( 112) 436433 H35 OSN7209 Nechanický Pavel 103 = 12:13 ne ( 749) 53603 D21D OSN7356 Janíčková Jitka 108 = 12:18 ne ( 261) 9306 H21D OSN7500 Stoklasa Radek 110 = 12:20 ne ( 130) 9601003 H21C OSN6004 Kamenický Radan 112 = 12:22 ne

PBM TJ Spartak 1. Brněnská

24.09.2016 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start IOF_ID Půjčit čip?
( 493) 232014 HDR PBM0601 Pospíšil Jan 0 = 10:30 ne ( 494) 434571 HDR PBM0801 Pospíšil Martin 0 = 10:30 ne ( 495) 232339 P PBM7750 Pospíšilová Iva 0 = 10:30 ne ( 688) 52051 P PBM5451 Robotková Lenka 0 = 10:30 ne ( 781) 232065 HDR PBM1101 Pospíšil Matěj 0 = 10:30 půjčen ( 293) 682097 H35 PBM7302 Trš Lubomír 49 = 11:19 ne ( 292) 53539 D35 PBM7375 Tršová Daniela 53 = 11:23 ne ( 490) 52027 H45 PBM5303 Robotka Libor 95 = 12:05 ne ( 491) 232344 H35 PBM7401 Pospíšil Jiří 136 = 12:46 ne

PGP SK Praga

24.09.2016 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start IOF_ID Půjčit čip?
( 251) 681612 H21E PGP6803 Pospíšil Vítek 65 = 11:35 ne

PHK OK 99 Hradec Králové

24.09.2016 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start IOF_ID Půjčit čip?
( 742) 995886 H21E PHK8602 Balcar Aleš 55 = 11:25 ne

PTE TJ Sokol Ptení

24.09.2016 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start IOF_ID Půjčit čip?
( 183) 301571 HDR PTE1050 Šnajdrová Nikol 0 = 10:30 ne ( 182) 8835 H10N PTE0700 Šnajdr Jakub 23 = 10:53 ne

PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou

24.09.2016 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start IOF_ID Půjčit čip?
( 500) 8705 P PZR7550 Sobotková Helena 0 = 10:30 ne ( 575) 128 H12 PZR0501 Rosecký Adam 5 = 10:35 ne ( 574) 8699 H16 PZR0106 Rosecký Jan 14 = 10:44 ne ( 256) 232496 D21C PZR9251 Urbanová Johana 21 = 10:51 ne ( 273) 438601 D45 PZR7171 Doleželová Iva 22 = 10:52 ne ( 573) 8707 H21D PZR7302 Rosecký Karel 26 = 10:56 ne ( 97) 2075659 D45 PZR6969 Nechutová Alena 30 = 11:00 ne ( 90) 2087700 H14 PZR0202 Kopecký Jan 40 = 11:10 ne ( 85) 232483 H21D PZR9502 Skryja Ondřej 42 = 11:12 ne ( 15) 410374 D21D PZR7352 Suková Renata 43 = 11:13 ne ( 351) 2052352 H16 PZR0102 Poláček Tomáš 44 = 11:14 ne ( 302) 232741 H55 PZR5309 Novohradský Jan 48 = 11:18 ne ( 96) 49811 H45 PZR7007 Nechuta Milan 50 = 11:20 ne ( 20) 7205030 D35 PZR5654 Rosecká Alena 55 = 11:25 ne ( 498) 53139 D10N PZR0850 Sobotková Gabriela 56 = 11:26 ne ( 499) 1400419 D14 PZR0351 Sobotková Klára 59 = 11:29 ne ( 272) 220400 D12 PZR0651 Doleželová Anna 62 = 11:32 ne ( 98) 439123 D18 PZR9951 Nechutová Aneta 71 = 11:41 ne ( 496) 53709 H45 PZR7008 Sobotka Petr 101 = 12:11 ne ( 99) 2088199 D16 PZR0152 Polanská Nelly 105 = 12:15 ne ( 14) 410394 H45 PZR6701 Suk Marek 110 = 12:20 ne ( 176) 438608 H18 PZR9902 Pastyřík Martin 111 = 12:21 ne ( 602) 4540 D21D PZR8851 Kučerová Marie 113 = 12:23 ne ( 84) 232492 H45 PZR6106 Skryja Bořivoj 122 = 12:32 ne ( 271) 51994 H55 PZR4417 Pospíšil Jaromír 124 = 12:34 ne

RBK SK Radioklub Blansko

24.09.2016 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start IOF_ID Půjčit čip?
( 172) 515193 DH21U RBK8605 Henek Michal 0 = 10:30 ne ( 287) 2020714 HDR RBK0751 Venerová Ines 0 = 10:30 ne ( 322) 2061781 HDR RBK1151 Broschová Alžběta 0 = 10:30 ne ( 327) 232070 HDR RBK0851 Kubíková Kristýna 0 = 10:30 půjčen ( 355) 232069 HDR RBK0801 Ježek David 0 = 10:30 půjčen ( 488) 2067938 P RBK6767 Pekárková Radka 0 = 10:30 ne ( 502) 232001 P RBK8228 Touš Michal 0 = 10:30 ne ( 714) 232011 P RBK0003 Matušková Hana 0 = 10:30 půjčen ( 325) 2061849 H35 RBK7111 Brosch Petr 1 = 10:31 ne ( 320) 2061836 D35 RBK7451 Broschová Lucie 9 = 10:39 ne ( 100) 49900 H45 RBK6120 Jalový Vlastimil 14 = 10:44 ne ( 92) 2032123 H18 RBK9802 Žáček Matěj 15 = 10:45 ne ( 194) 49601 D55 RBK5761 Jalová Marie 24 = 10:54 ne ( 353) 232072 H35 RBK7201 Ježek Petr 37 = 11:07 půjčen ( 487) 4643 H21D RBK6602 Pekárek Aleš 46 = 11:16 ne ( 354) 232068 H12 RBK0405 Ježek Filip 57 = 11:27 půjčen ( 501) 49856 D21C RBK8556 Toušová Zuzana 57 = 11:27 ne ( 713) 232073 H35 RBK8001 Hanousek Kamil 58 = 11:28 půjčen ( 321) 2061789 H10 RBK0606 Brosch Ondřej 67 = 11:37 ne ( 326) 301286 H12 RBK0404 Hanousek Matěj 67 = 11:37 ne ( 486) 410350 H12 RBK0501 Pekárek Martin 77 = 11:47 ne ( 62) 416103 D35 RBK6451 Tesařová Jitka 93 = 12:03 ne ( 173) 981818 D21C RBK8151 Kozumplíková Alice 102 = 12:12 ne ( 659) 2015806 D21C RBK9257 Moučková Andrea 114 = 12:24 ne ( 83) 7260027 D21D RBK9252 Pekárková Monika 118 = 12:28 ne ( 760) 219244 D21C RBK9253 Tesařová Eva 120 = 12:30 ne

RUZ TJ Růžená

24.09.2016 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start IOF_ID Půjčit čip?
( 464) 2087716 H12 RUZ0400 Gregor Jáchym 13 = 10:43 ne ( 465) 232335 H12 RUZ0500 Jelínek Filip 27 = 10:57 ne ( 482) 2800340 H35 RUZ7300 Hofhanzl Abrahám 31 = 11:01 ne ( 467) 51920 H55 RUZ5105 Kodys Václav 36 = 11:06 ne ( 471) 2017679 D45 RUZ7150 Pittnerová Lenka 38 = 11:08 ne ( 480) 2092371 D10 RUZ0650 Hofhanzlová Štěpánka 51 = 11:21 ne ( 463) 2099490 H14 RUZ0301 Jelínek Kryštof 52 = 11:22 ne ( 469) 51922 D55 RUZ5552 Jelínková Jana 56 = 11:26 ne ( 466) 51838 D10 RUZ0750 Gregorová Julie 60 = 11:30 ne ( 473) 51923 D21C RUZ8151 Kubešová Eva 63 = 11:33 ne ( 468) 51921 H55 RUZ5504 Jelínek Luboš 64 = 11:34 ne ( 460) 7208083 D21C RUZ8051 Polednová Hana 69 = 11:39 ne ( 481) 2092366 H10N RUZ0902 Hofhanzl Antonín 77 = 11:47 ne ( 470) 2070801 D21D RUZ6450 Hronová Iva 78 = 11:48 ne ( 461) 129 D14 RUZ0250 Pittnerová Adéla 79 = 11:49 ne ( 472) 2088726 H35 RUZ7500 Gregor Petr 82 = 11:52 ne ( 462) 232331 D14 RUZ0251 Jelínková Adéla 94 = 12:04 ne

SBK KOB Start Blansko

24.09.2016 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start IOF_ID Půjčit čip?
( 175) 49683 H55 SBK5406 Kolařík Zdeněk 44 = 11:14 ne ( 61) 2045244 H21D SBK7911 Dressler Jan 58 = 11:28 ne ( 174) 49685 D55 SBK5251 Kolaříková Věra 88 = 11:58 ne

SCP OK Sparta Praha

24.09.2016 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start IOF_ID Půjčit čip?
( 6) 51557 DH21U SCP7201 Podivínský Tomáš 0 = 10:30 ne ( 773) 442853 H21C SCP6801 Lohr Ivo 86 = 11:56 ne

SHK OK Slavia Hradec Králové

24.09.2016 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start IOF_ID Půjčit čip?
( 319) 7204995 H21C SHK7503 Prokeš Tomáš 66 = 11:36 ne

SJH SJH Jindřichův Hradec

24.09.2016 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start IOF_ID Půjčit čip?
( 196) 51929 DH21U SJH6401 Tichý Martin 0 = 10:30 ne ( 201) 2025364 HDR SJH1151 Komárková Radka 0 = 10:30 ne ( 209) 330558 P SJH7252 Parkanová Romana 0 = 10:30 ne ( 215) 2067961 HDR SJH1101 Beran Antonín 0 = 10:30 ne ( 220) 361950 HDR SJH1103 Veselý Matyáš 0 = 10:30 ne ( 231) 442862 P SJH7052 Dundáčková Hana 0 = 10:30 ne ( 236) 2096225 P SJH7102 Kopenec Milan 0 = 10:30 ne ( 238) 2088209 HDR SJH1002 Kopenec Šimon 0 = 10:30 ne ( 665) 232077 P SJH7953 Martínková Michaela 0 = 10:30 půjčen ( 777) 301356 HDR SJH1550 Kubáková Laura 0 = 10:30 ne ( 778) 2096231 P SJH7802 Míchal Jiří 0 = 10:30 ne ( 779) 2079509 HDR SJH1001 Míchal Jakub 0 = 10:30 ne ( 228) 206416 D12 SJH0551 Blažková Veronika 18 = 10:48 ne ( 229) 336790 H35 SJH6902 Dundáček Milan 19 = 10:49 ne ( 217) 2087674 D10N SJH0951 Beranová Marie 20 = 10:50 ne ( 240) 2079508 H21C SJH9300 Nouza Petr 22 = 10:52 ne ( 208) 51140 H45 SJH6801 Parkan Jiří 26 = 10:56 ne ( 197) 2079504 D12 SJH0454 Novotná Jitka 34 = 11:04 ne ( 242) 2096219 H35 SJH7701 Vaněček Roman 34 = 11:04 ne ( 232) 436434 H16 SJH0003 Koudelka Tomáš 35 = 11:05 ne ( 206) 443062 H14 SJH0301 Hojný Jáchym 36 = 11:06 ne ( 243) 2096253 H12 SJH0404 Vaněček Tomáš 39 = 11:09 ne ( 218) 442847 H35 SJH7101 Veselý Oldřich 40 = 11:10 ne ( 211) 331244 H10N SJH0803 Parkan Tomáš 41 = 11:11 ne ( 205) 2090840 D45 SJH6951 Hojná Tereza 42 = 11:12 ne ( 234) 410336 D10N SJH0853 Bubeníková Nicol 44 = 11:14 půjčen ( 223) 331357 H16 SJH0002 Nosek Jakub 50 = 11:20 ne ( 237) 2088158 D10 SJH0752 Kopencová Anna 54 = 11:24 ne ( 776) 336772 H21D SJH9902 Kubák Martin 54 = 11:24 ne ( 230) 420435 H12 SJH0401 Dundáček Karel 55 = 11:25 ne ( 213) 9101672 D35 SJH7051 Benešová Iva 57 = 11:27 ne ( 241) 9200531 H65 SJH4201 Gřunděl Ivan 57 = 11:27 ne ( 227) 2067998 D35 SJH7550 Blažková Markéta 69 = 11:39 ne ( 775) 2061857 D12 SJH0451 Kubáková Nela 70 = 11:40 ne ( 224) 434831 H45 SJH6601 Trojan Jiří 71 = 11:41 ne ( 207) 331118 H55 SJH6101 Romanovský Alois 72 = 11:42 ne ( 216) 2035147 D35 SJH7851 Beranová Jana 73 = 11:43 ne ( 221) 442888 H18 SJH0001 Veselý Vojtěch 75 = 11:45 ne ( 233) 232074 D10N SJH0852 Bubeníková Denisa 80 = 11:50 půjčen ( 214) 553451 D10 SJH0651 Benešová Michaela 81 = 11:51 ne ( 203) 331328 D18 SJH9852 Hojná Dominika 83 = 11:53 ne ( 219) 442866 D14 SJH0352 Veselá Aneta 84 = 11:54 ne ( 225) 331394 H35 SJH7402 Blažek Petr 85 = 11:55 ne ( 200) 232404 D10 SJH0751 Komárková Zbyňka 87 = 11:57 ne ( 198) 886295 H21C SJH9201 Tichý Tomáš 88 = 11:58 ne ( 202) 426377 D12 SJH0453 Komárková Jindra 90 = 12:00 ne ( 239) 2079498 H45 SJH6501 Nouza Petr 92 = 12:02 ne ( 244) 442870 H21D SJH7403 Pobuda Michal 94 = 12:04 ne ( 222) 442873 H55 SJH5901 Nosek Vladimír 96 = 12:06 ne ( 204) 442882 D16 SJH0052 Hojná Eliška 99 = 12:09 ne ( 210) 7770033 D21C SJH9751 Parkanová Veronika 108 = 12:18 ne ( 212) 336767 H21C SJH7001 Beneš Jan 110 = 12:20 ne ( 226) 2051486 D16 SJH0252 Blažková Kateřina 111 = 12:21 ne ( 199) 981817 H21C SJH7702 Komárek Arnošt 128 = 12:38 ne ( 235) 232076 H35 SJH7501 Martínek Roman 130 = 12:40 půjčen

SJI OK Jihlava

24.09.2016 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start IOF_ID Půjčit čip?
( 508) 2099513 HDR SJI0950 Coufalová Júlia 0 = 10:30 ne ( 511) 2058511 DH21U SJI9852 Čechová Tereza 0 = 10:30 ne ( 514) 2102779 HDR SJI1000 Emmer Matouš 0 = 10:30 ne ( 523) 142 P SJI7550 Jindřichová Lenka 0 = 10:30 ne ( 525) 110 HDR SJI0904 Jirků Ondřej 0 = 10:30 ne ( 529) 301207 P SJI8751 Kaňáková Petra 0 = 10:30 ne ( 556) 2103300 HDR SJI0801 Venhoda Lukáš 0 = 10:30 ne ( 506) 7200584 H21C SJI9700 Bořil Jan 6 = 10:36 ne ( 316) 52152 H35 SJI7415 Prášil Aleš 13 = 10:43 ne ( 521) 886269 D21C SJI7850 Chudíková Barbora 15 = 10:45 ne ( 910) 6607 H45 SJI6207 Bořil Petr 17 = 10:47 ne ( 517) 253125 H10 SJI0700 Frýba Matyáš 19 = 10:49 ne ( 544) 2059733 H10 SJI0701 Srb Vladimír 25 = 10:55 ne ( 333) 2073707 H21C SJI8306 Kadlec Jan 30 = 11:00 ne ( 507) 2087645 H10 SJI0703 Coufal Petr 31 = 11:01 ne ( 558) 2061841 H12 SJI0500 Vítek Matěj 35 = 11:05 ne ( 539) 1700080 H21C SJI8509 Plíhal Tomáš 36 = 11:06 ne ( 512) 2085561 H10 SJI0603 Černý Vojtěch 37 = 11:07 ne ( 533) 2095966 H12 SJI0503 Máca Dominik 41 = 11:11 ne ( 551) 219243 H45 SJI6901 Vacek Milan 41 = 11:11 ne ( 546) 2059732 D12 SJI0551 Srbová Michaela 42 = 11:12 ne ( 524) 52966 H10 SJI0600 Jirků František 43 = 11:13 ne ( 520) 995881 D35 SJI6051 Hrstková Dana 45 = 11:15 ne ( 540) 500580 H21E SJI7313 Prášil Marek 45 = 11:15 ne ( 553) 111 H12 SJI0505 Venhauer Vojtěch 47 = 11:17 ne ( 519) 2080831 H12 SJI0601 Hendrych Vít 51 = 11:21 ne ( 561) 2081356 D35 SJI7852 Vítková Lenka 51 = 11:21 ne ( 537) 52173 H55 SJI4911 Paulíček Jiří 52 = 11:22 ne ( 528) 7003047 H45 SJI6115 Kaňák Petr 53 = 11:23 ne ( 554) 112 H10N SJI0803 Venhauer Štepán 53 = 11:23 ne ( 562) 2061788 H16 SJI0101 Záboj Petr 56 = 11:26 ne ( 718) 52331 D10 SJI0650 Mácová Amálie 57 = 11:27 ne ( 317) 52969 H10 SJI0702 Prášil Jakub 58 = 11:28 ne ( 489) 301273 H21C SJI8309 Jirků Roman 58 = 11:28 ne ( 543) 2102817 D45 SJI7150 Rachůnková Markéta 58 = 11:28 ne ( 505) 140 H45 SJI6900 Beneš Martin 65 = 11:35 ne ( 536) 52192 D10 SJI0751 Oranyová Sylva 66 = 11:36 ne ( 555) 51770 H14 SJI0301 Venhoda Matěj 68 = 11:38 ne ( 318) 2088159 H10N SJI0901 Prášil Adam 71 = 11:41 ne ( 534) 361999 H12 SJI0401 Orany Vojtěch 71 = 11:41 ne ( 504) 125 H12 SJI0501 Beneš Tomáš 75 = 11:45 ne ( 560) 336770 D10 SJI0750 Vítková Hana 75 = 11:45 ne ( 557) 7206548 H21C SJI7104 Venhoda Milan 76 = 11:46 ne ( 538) 53631 H45 SJI6301 Petráček Aleš 77 = 11:47 ne ( 485) 7260022 D21C SJI8057 Paulíčková Renata 78 = 11:48 ne ( 503) 124 H12 SJI0403 Beneš Roman 79 = 11:49 ne ( 541) 446402 H10 SJI0602 Rachůnek Stanislav 79 = 11:49 ne ( 531) 682090 H21C SJI9501 Koumar František 80 = 11:50 ne ( 509) 2075680 H18 SJI0001 Čech Petr 81 = 11:51 ne ( 547) 2059731 D21D SJI7951 Srbová Alena 83 = 11:53 ne ( 550) 2080961 H14 SJI0200 Tkáč Juraj 84 = 11:54 ne ( 526) 301295 H45 SJI6001 Kafka Václav 86 = 11:56 ne ( 552) 7200366 H21E SJI9602 Vacek Vojtěch 90 = 12:00 ne ( 516) 7205966 D16 SJI0051 Foltýnová Eva 93 = 12:03 ne ( 527) 7200364 H18 SJI9903 Kafka Matěj 93 = 12:03 ne ( 522) 2085599 D12 SJI0553 Jindřichová Eliška 94 = 12:04 ne ( 518) 7200599 H21C SJI9702 Frýba Dominik 98 = 12:08 ne ( 545) 2059730 H21C SJI7801 Srb Vladimír 102 = 12:12 ne ( 515) 219260 H18 SJI9801 Foltýn Tomáš 105 = 12:15 ne ( 510) 7003044 H21C SJI9601 Čech Jan 106 = 12:16 ne ( 559) 2061827 H35 SJI7201 Vítek Jaroslav 109 = 12:19 ne ( 530) 52360 H45 SJI6002 Kopecký Zdeněk 113 = 12:23 ne ( 548) 2044881 H55 SJI6000 Šenkýř Vladimír 116 = 12:26 ne ( 549) 2045309 H18 SJI9902 Šenkýř Matěj 117 = 12:27 ne ( 459) 888644 H35 SJI7823 Prošek Michal 118 = 12:28 ne ( 542) 219258 H45 SJI6801 Rachůnek Stanislav 125 = 12:35 ne ( 535) 889294 H35 SJI7311 Orany Tomáš 127 = 12:37 ne ( 532) 886813 H21C SJI7419 Lauerman Jan 132 = 12:42 ne

SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn.

24.09.2016 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start IOF_ID Půjčit čip?
( 652) 7207351 D45 SRK6752 Kosová Michaela 114 = 12:24 ne

STE SK SKI-OB Šternberk

24.09.2016 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start IOF_ID Půjčit čip?
( 337) 7202871 DH21U STE0000 Jirka Mikuláš 0 = 10:30 ne

TBM KOS TJ Tesla Brno

24.09.2016 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start IOF_ID Půjčit čip?
( 29) 53250 HDR TBM0980 Ptáčková Julie 0 = 10:30 ne ( 55) 232025 HDR TBM1001 Kubáň Patrik 0 = 10:30 ne ( 66) 53273 HDR TBM1188 Schwabová Barbora 0 = 10:30 ne ( 82) 446354 HDR TBM1052 Eliášová Viktorie 0 = 10:30 ne ( 122) 2103788 HDR TBM1351 Vedrová Anika 0 = 10:30 ne ( 123) 232345 P TBM7010 Ševčík Robert 0 = 10:30 ne ( 281) 515009 DH21U TBM8201 Kozák Osvald 0 = 10:30 ne ( 295) 53103 HDR TBM1101 Kozák Vojtěch 0 = 10:30 ne ( 296) 515006 HDR TBM1352 Kozáková Zuzana 0 = 10:30 ne ( 645) 51513 HDR TBM1177 Urválková Anna 0 = 10:30 ne ( 660) 410198 HDR TBM0880 Strejčková Klára 0 = 10:30 ne ( 661) 53272 HDR TBM1120 Strejček František 0 = 10:30 ne ( 663) 2094544 HDR TBM0809 Štěpánek Ondřej 0 = 10:30 ne ( 751) 230663 HDR TBM1201 Hájek Vojtěch 0 = 10:30 ne ( 918) 232078 HDR TBM0902 Mikula Marek 0 = 10:30 půjčen ( 28) 232730 H10 TBM0717 Ptáček Jonáš 1 = 10:31 ne ( 331) 2083392 D12 TBM0659 Doušková Hana 6 = 10:36 ne ( 662) 2090860 H10 TBM0607 Štěpánek Jan 7 = 10:37 ne ( 22) 49555 D10N TBM0888 Čechová Johana 8 = 10:38 ne ( 651) 2067212 H10N TBM0904 Doušek Vilém 11 = 10:41 ne ( 116) 7202887 D35 TBM5855 Kuchařová Ada 13 = 10:43 ne ( 119) 446326 D12 TBM0655 Ehlová Martina 14 = 10:44 ne ( 67) 2067205 H12 TBM0508 Ševčík Daniel 15 = 10:45 ne ( 120) 446444 H10 TBM0621 Vedra Tobiáš 16 = 10:46 ne ( 312) 888640 H14 TBM0411 Milán Jakub 16 = 10:46 ne ( 313) 7070007 H16 TBM0111 Milán Tomáš 17 = 10:47 ne ( 138) 2061786 H12 TBM0410 Račanský Matěj 19 = 10:49 ne ( 181) 410323 D14 TBM0460 Miková Lenka 19 = 10:49 ne ( 104) 2083375 D12 TBM0560 Baláčová Natálie 22 = 10:52 ne ( 39) 2075632 H14 TBM0305 Musil Štěpán 24 = 10:54 ne ( 10) 2042517 H16 TBM0103 Kligl Radim 26 = 10:56 ne ( 124) 320135 H65 TBM4907 Procházka Jan 27 = 10:57 ne ( 255) 7202856 H14 TBM0326 Lička Adam 32 = 11:02 ne ( 356) 995867 H18 TBM0106 Gryc Vojtěch 33 = 11:03 ne ( 752) 2083409 D35 TBM7658 Klíčová Kateřina 33 = 11:03 ne ( 121) 438603 D14 TBM0357 Vedrová Ela 39 = 11:09 ne ( 54) 230671 D10 TBM0756 Kubáňová Tereza 42 = 11:12 ne ( 71) 9988889 D21E TBM9859 Grycová Veronika 43 = 11:13 ne ( 42) 2081351 D10 TBM0758 Dobrovolná Anna 48 = 11:18 ne ( 34) 53234 H10 TBM0710 Schwab Filip 49 = 11:19 ne ( 484) 232865 D18 TBM9952 Utíkalová Kateřina 53 = 11:23 ne ( 21) 53275 H10 TBM0611 Čech Radan 55 = 11:25 ne ( 720) 7202882 D16 TBM0059 Štefková Klára 57 = 11:27 ne ( 186) 2087673 H16 TBM0105 Svoboda Martin 59 = 11:29 ne ( 91) 53230 H55 TBM4231 Dufek Jan 60 = 11:30 ne ( 137) 2061842 H10 TBM0706 Račanský Jiří 61 = 11:31 ne ( 8) 49660 D55 TBM4451 Liščinská Eva 64 = 11:34 ne ( 72) 9101109 D18 TBM0058 Grycová Kateřina 65 = 11:35 ne ( 578) 7204496 H16 TBM0003 Rajnoha David 65 = 11:35 ne ( 332) 2067215 D45 TBM7060 Doušková Vlasta 66 = 11:36 ne ( 60) 2087656 H10 TBM0608 Svirák Jonatan 73 = 11:43 ne ( 563) 2083386 D12 TBM0553 Mikulová Klára 78 = 11:48 ne ( 118) 410340 H14 TBM0404 Ehl Ondřej 80 = 11:50 ne ( 750) 2103778 H10N TBM0804 Hájek Štěpán 83 = 11:53 ne ( 767) 2087648 D10 TBM0680 Patermannová Marie 84 = 11:54 ne ( 37) 2801025 H10 TBM0606 Folprecht Matyáš 85 = 11:55 ne ( 765) 2067204 D12 TBM0653 Fuchsová Ema 86 = 11:56 ne ( 330) 7207618 H14 TBM0401 Doušek Tomáš 88 = 11:58 ne ( 766) 2087653 D14 TBM0369 Patermannová Eliška 89 = 11:59 ne ( 474) 232377 H10 TBM0629 Mudrák Daniel 91 = 12:01 ne ( 68) 446368 H10N TBM0802 Ševčík Filip 95 = 12:05 ne ( 125) 301247 D55 TBM5351 Procházková Helena 96 = 12:06 ne ( 352) 888648 H14 TBM0406 Gryc Ondřej 96 = 12:06 ne ( 81) 446328 H10 TBM0604 Eliáš Vojtěch 97 = 12:07 ne ( 184) 232389 D12 TBM0554 Dušková Tereza 98 = 12:08 ne ( 245) 446369 D14 TBM0359 Sedlářová Jolana 99 = 12:09 ne ( 314) 443078 D35 TBM7475 Milánová Jindřiška 99 = 12:09 ne ( 644) 410702 H10 TBM0707 Urválek Jan 103 = 12:13 ne ( 764) 2067206 H10 TBM0603 Fuchs Marek 109 = 12:19 ne ( 696) 438040 D16 TBM0051 Boučková Anna 117 = 12:27 ne ( 294) 331291 D18 TBM0050 Špringlová Kamila 119 = 12:29 ne ( 33) 49669 H21D TBM8603 Kavan Tomáš 122 = 12:32 ne ( 246) 7201210 H18 TBM0010 Sedlář Jan 123 = 12:33 ne ( 154) 53256 H55 TBM5003 Zabloudil Pavel 128 = 12:38 ne ( 358) 9101707 D18 TBM0151 Korpasová Lucie 131 = 12:41 ne

TTR OOB Třebíč

24.09.2016 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start IOF_ID Půjčit čip?
( 633) 52247 HDR TTR0651 Dosbabová Mariana 0 = 10:30 ne ( 634) 2011822 HDR TTR0851 Dosbabová Veronika 0 = 10:30 ne ( 635) 52244 HDR TTR1152 Sobotková Karolína 0 = 10:30 ne ( 636) 52240 HDR TTR0951 Dvořáčková Eliška 0 = 10:30 ne ( 637) 2016320 HDR TTR1201 Kříž Jan 0 = 10:30 ne ( 638) 2092381 P TTR7503 Cícha Radek 0 = 10:30 ne ( 639) 232080 DH21U TTR8152 Dosbabová Magda 0 = 10:30 půjčen ( 640) 7205015 DH21U TTR7901 Věžník Roman 0 = 10:30 ne ( 641) 515159 DH21U TTR8201 Kříž Lukáš 0 = 10:30 ne ( 642) 995847 DH21U TTR6101 Nešpor Jan 0 = 10:30 ne ( 643) 52242 DH21U TTR7251 Nešporová Marie 0 = 10:30 ne ( 609) 515158 D21E TTR8551 Křížová Lenka 3 = 10:33 ne ( 616) 2801050 H16 TTR0103 Drábek Vojtěch 8 = 10:38 ne ( 625) 303944 D45 TTR6152 Klusáčková Jitka 18 = 10:48 ne ( 621) 2103756 H55 TTR5601 Klusáček Martin 20 = 10:50 ne ( 610) 2084938 H10 TTR0601 Palát Přemek 22 = 10:52 ne ( 630) 224888 D21D TTR8154 Dvořáčková Jana 23 = 10:53 ne ( 614) 232079 H14 TTR0202 Stoklas Adam 28 = 10:58 půjčen ( 820) 116 D21C TTR9151 Klusáčková Zuzana 30 = 11:00 ne ( 618) 2801050 H45 TTR6701 Drábek Petr 32 = 11:02 ne ( 623) 2092400 D16 TTR0151 Drábková Eliška 33 = 11:03 ne ( 622) 52239 D14 TTR0351 Nešporová Marie 34 = 11:04 ne ( 608) 49689 D10N TTR0852 Nešporová Terezie 38 = 11:08 ne ( 617) 7300192 H16 TTR0101 Nešpor Jan 41 = 11:11 ne ( 611) 51771 H12 TTR0501 Prášil Tomáš 43 = 11:13 ne ( 629) 53153 H10N TTR0701 Dvořáček Jan 47 = 11:17 ne ( 615) 4538 H14 TTR0201 Palát Bohuslav 48 = 11:18 ne ( 631) 4673 D21D TTR7551 Palátová Lenka 48 = 11:18 ne ( 612) 2092373 H12 TTR0401 Cícha Václav 59 = 11:29 ne ( 632) 2092365 D21D TTR7452 Cíchová Pavlína 68 = 11:38 ne ( 626) 52253 D55 TTR5351 Orálková Libuše 72 = 11:42 ne ( 620) 52252 H55 TTR5201 Orálek Miroslav 84 = 11:54 ne ( 624) 52237 D45 TTR6151 Syslová Iva 86 = 11:56 ne ( 613) 52248 H12 TTR0502 Nešpor Jiří 87 = 11:57 ne ( 628) 232322 H10N TTR0901 Prášil Šimon 89 = 11:59 ne ( 619) 52235 H45 TTR6202 Sysel Svatobor 104 = 12:14 ne ( 627) 420428 D55 TTR6051 Zháňalová Jana 104 = 12:14 ne

TZL SKOB Zlín

24.09.2016 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start IOF_ID Půjčit čip?
( 95) 7170894 D21C TZL9453 Jeřábková Jitka 51 = 11:21 ne ( 782) 9416043 D21D TZL9252 Krejčíková Marie 58 = 11:28 ne ( 11) 995797 H21E TZL8508 Dlabaja Štěpán 80 = 11:50 ne ( 738) 52219 D45 TZL6262 Krejčíková Monika 94 = 12:04 ne ( 719) 7571221 H21D TZL5704 Krejčík Zbyněk 102 = 12:12 ne ( 63) 515192 H21E TZL8001 Novotný Jiří 120 = 12:30 ne ( 43) 1396260 H21D TZL4902 Jelínek Petr 130 = 12:40 ne

UBM MENISKOS Brno

24.09.2016 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start IOF_ID Půjčit čip?
( 654) 2049601 HDR UBM1052 Kvítková Karolína 0 = 10:30 ne ( 655) 2049609 HDR UBM0854 Kvítková Kristýna 0 = 10:30 ne ( 656) 2049600 P UBM8152 Kvítková Kateřina 0 = 10:30 ne ( 697) 2084941 P UBM6701 Staněk Mojmír 0 = 10:30 ne ( 956) 515452 P UBM7654 Rajnohová Pavla 0 = 10:30 ne ( 73) 53796 H12 UBM0504 Hrouda Šimon 3 = 10:33 ne ( 74) 247324 H16 UBM0106 Hrouda Jakub 11 = 10:41 ne ( 32) 361911 H35 UBM7105 Tasler David 25 = 10:55 ne ( 289) 361966 H12 UBM0503 Račanský Jakub 29 = 10:59 ne ( 698) 410339 D45 UBM6751 Staňková Martina 34 = 11:04 půjčen ( 290) 361937 H14 UBM0302 Račanský Jan 60 = 11:30 ne ( 774) 515434 H35 UBM7101 Humlíček René 91 = 12:01 ne ( 31) 515446 D21D UBM7651 Taslerová Renata 93 = 12:03 ne ( 288) 361980 H35 UBM7903 Račanský Jan 97 = 12:07 ne ( 577) 515472 H35 UBM7104 Rajnoha Miroslav 124 = 12:34 ne ( 653) 2049605 H35 UBM8003 Kvítek Franjo 139 = 12:49 ne

UOL SOB Olomouc

24.09.2016 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start IOF_ID Půjčit čip?
( 350) 52451 D35 UOL6451 Poklopová Ivana 79 = 11:49 ne

VBM VSK Mendelu Brno

24.09.2016 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start IOF_ID Půjčit čip?
( 600) 209751 HDR VBM1351 Čechová Adéla 0 = 10:30 ne ( 601) 515032 P VBM6651 Pinterová Kateřina 0 = 10:30 ne ( 589) 720921 H21C VBM7246 Fučík Karel 4 = 10:34 ne ( 583) 53211 D21C VBM8558 Vernerová Radka 6 = 10:36 ne ( 590) 889316 H21C VBM7401 Kořan Pavel 10 = 10:40 ne ( 594) 53735 H35 VBM6900 Hrouda Petr 10 = 10:40 ne ( 580) 361990 D21C VBM9353 Chmelíková Zuzana 24 = 10:54 ne ( 579) 331011 D12 VBM0451 Chroustová Michaela 26 = 10:56 ne ( 597) 410321 H45 VBM6501 Jordanov Nikolaj 29 = 10:59 ne ( 588) 53306 D45 VBM5754 Dokoupilová Zuzana 46 = 11:16 ne ( 593) 682351 H21D VBM8205 Otrusina David 70 = 11:40 ne ( 598) 515090 H45 VBM6201 Pulec Pavel 74 = 11:44 ne ( 707) 2011839 H21E VBM8002 Henek Vladan 75 = 11:45 ne ( 585) 7201756 D35 VBM7079 Hiršová Marcela 77 = 11:47 ne ( 586) 53223 D35 VBM6555 Jemelíková Lada 81 = 11:51 ne ( 596) 49558 H45 VBM5329 Hanzl Vlastimil 83 = 11:53 ne ( 581) 209751 D21C VBM8353 Čechová Jitka 84 = 11:54 ne ( 599) 53305 H55 VBM4806 Dokoupil Vladimír 92 = 12:02 ne ( 664) 53210 H21D VBM8206 Dokoupil Zbyněk 106 = 12:16 ne ( 587) 682079 D45 VBM6155 Bravená Alexandra 110 = 12:20 ne ( 584) 330625 D21E VBM8553 Kociánová Lenka 115 = 12:25 ne ( 595) 7204512 H35 VBM7301 Lička Lukáš 121 = 12:31 ne ( 591) 553285 H21C VBM8103 Mazal Zdeněk 126 = 12:36 ne ( 582) 1775519 D21C VBM7751 Fučíková Hana 129 = 12:39 ne ( 592) 49679 H21C VBM8204 Verner Tomáš 138 = 12:48 ne

VIC OB Vizovice

24.09.2016 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start IOF_ID Půjčit čip?
( 745) 1006613 H55 VIC5902 Kršák Karel 24 = 10:54 ne

VSP USK Praha

24.09.2016 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start IOF_ID Půjčit čip?
( 475) 51730 D10 VSP0752 Gajdová Michaela 96 = 12:06 ne ( 476) 52283 H10N VSP0903 Gajda Petr 101 = 12:11 ne

ZBM SK Žabovřesky Brno

24.09.2016 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start IOF_ID Půjčit čip?
( 397) 2061853 HDR ZBM0951 Finstrlová Denisa 0 = 10:30 ne ( 400) 7985 HDR ZBM0956 Beránková Julie 0 = 10:30 ne ( 401) 2094514 HDR ZBM0957 Kučerová Tereza 0 = 10:30 ne ( 403) 49376 HDR ZBM1100 Koča František 0 = 10:30 ne ( 404) 104 HDR ZBM1152 Beránková Kamila 0 = 10:30 ne ( 405) 52007 HDR ZBM1350 Kroutilová Eliška 0 = 10:30 ne ( 420) 2090859 P ZBM7654 Kučerová Renata 0 = 10:30 ne ( 422) 114 P ZBM7705 Beránek Miroslav 0 = 10:30 ne ( 423) 2067978 P ZBM7803 Kroutil Petr 0 = 10:30 ne ( 606) 102 HDR ZBM1051 Bašeová Jolana 0 = 10:30 ne ( 435) 681876 H21C ZBM8833 Bořil Tomáš 2 = 10:32 ne ( 453) 9101671 H18 ZBM9905 Kinc Martin 9 = 10:39 ne ( 374) 2061799 H12 ZBM0410 Marek Vojtěch 17 = 10:47 ne ( 376) 1403435 H12 ZBM0502 Tachovský Jáchym 23 = 10:53 ne ( 371) 2094532 D14 ZBM0352 Barnatová Klára 24 = 10:54 ne ( 390) 8003 D10N ZBM0755 Hiklová Eva 26 = 10:56 ne ( 421) 2094550 D35 ZBM7655 Tachovská Kamila 27 = 10:57 ne ( 387) 2092386 H10 ZBM0702 Finstrle Filip 28 = 10:58 ne ( 378) 2103686 H12 ZBM0511 Filip Bernard 31 = 11:01 ne ( 416) 2051480 D35 ZBM7551 Urbánková Lenka 31 = 11:01 ne ( 431) 2103680 H21C ZBM8411 Liščinský Tomáš 32 = 11:02 ne ( 605) 2067241 H10 ZBM0603 Lasota Jan 34 = 11:04 ne ( 396) 2087680 H10N ZBM0901 Kroutil Tadeáš 35 = 11:05 ne ( 408) 49398 D35 ZBM6251 Hrušková Lenka 37 = 11:07 ne ( 438) 888891 H21C ZBM9102 Bravený Vít 38 = 11:08 ne ( 392) 52454 H10 ZBM0805 Saitl David 40 = 11:10 ne ( 410) 101 H21C ZBM7207 Zřídkaveselý Libor 42 = 11:12 ne ( 694) 331025 D21C ZBM9457 Chroustová Lenka 42 = 11:12 ne ( 417) 1400413 H35 ZBM7608 Kučera Viktor 43 = 11:13 ne ( 428) 815422 D35 ZBM8160 Kočová Lenka 43 = 11:13 ne ( 395) 2061840 D10 ZBM0850 Kočová Klára 45 = 11:15 ne ( 739) 7200360 H18 ZBM9801 Hirš Otakar 45 = 11:15 ne ( 388) 2092361 H10 ZBM0706 Marek Filip 46 = 11:16 ne ( 418) 2067937 D35 ZBM7651 Cicvárková Lucie 47 = 11:17 ne ( 436) 2095961 H21C ZBM9009 Kulich Martin 48 = 11:18 ne ( 441) 9201069 D21C ZBM9451 Chromá Kateřina 48 = 11:18 ne ( 402) 2092407 D10N ZBM1050 Coufalová Thea 50 = 11:20 ne ( 382) 2051511 H10 ZBM0602 Koča Vojtěch 52 = 11:22 ne ( 576) 7030567 H21C ZBM6708 Přikryl Petr 52 = 11:22 ne ( 372) 2051518 H12 ZBM0405 Zelený Vladan 53 = 11:23 ne ( 430) 9111118 D21C ZBM8350 Hiklová Natalia 54 = 11:24 ne ( 603) 2092389 D14 ZBM0252 Bašeová Klára 54 = 11:24 ne ( 409) 1396843 H35 ZBM6700 Coufal Svatoš 55 = 11:25 ne ( 368) 1403423 H14 ZBM0208 Tachovský Matyáš 56 = 11:26 ne ( 439) 886812 H21C ZBM9202 Mokrý Stanislav 56 = 11:26 ne ( 450) 9201065 H18 ZBM9902 Komenda Jan 57 = 11:27 ne ( 380) 2051474 D12 ZBM0553 Ondrová Anna 58 = 11:28 ne ( 443) 9201068 D21E ZBM9456 Tesařová Markéta 59 = 11:29 ne ( 429) 301217 H21C ZBM8206 Koča Jaroslav 60 = 11:30 ne ( 740) 53721 D21C ZBM9753 Koporová Lenka 60 = 11:30 ne ( 741) 1591995 H21E ZBM9515 Hruška Jakub 60 = 11:30 ne ( 411) 1403412 H35 ZBM7302 Zelený Pavel 61 = 11:31 ne ( 399) 52463 D10N ZBM0954 Marková Eva 62 = 11:32 ne ( 367) 1400432 H14 ZBM0200 Coufal Jáchym 64 = 11:34 ne ( 370) 416017 D14 ZBM0351 Hovořáková Karolína 64 = 11:34 ne ( 432) 49690 H21C ZBM8511 Drábek Jan 64 = 11:34 ne ( 377) 9201067 H12 ZBM0505 Zřídkaveselý Adam 65 = 11:35 ne ( 386) 2087678 H10N ZBM0701 Kroutil Jošt 65 = 11:35 ne ( 448) 1007533 D21C ZBM9757 Odehnalová Tereza 66 = 11:36 ne ( 427) 9920011 H35 ZBM8100 Hikl Tomáš 67 = 11:37 ne ( 366) 2042528 D16 ZBM0059 Baštařová Anna 69 = 11:39 ne ( 373) 2087662 H12 ZBM0409 Štěrbák Josef 69 = 11:39 ne ( 385) 2051514 D10 ZBM0651 Finstrlová Lucie 69 = 11:39 ne ( 383) 2061850 H10 ZBM0604 Urbánek Tomáš 70 = 11:40 ne ( 437) 911220 H21E ZBM9101 Zimmermann Štěpán 70 = 11:40 ne ( 415) 2087665 D35 ZBM7550 Finstrlová Alena 71 = 11:41 ne ( 369) 2042526 H14 ZBM0302 Urbánek Adam 72 = 11:42 ne ( 426) 703370 D21C ZBM7951 Gebauerová Jana 72 = 11:42 ne ( 379) 2051495 D12 ZBM0552 Finstrlová Julie 74 = 11:44 ne ( 391) 2067254 H10 ZBM0801 Cicvárek Martin 76 = 11:46 ne ( 413) 2051489 H35 ZBM7504 Cicvárek Ivo 79 = 11:49 ne ( 384) 1403415 H10 ZBM0605 Kučera Tomáš 82 = 11:52 ne ( 406) 232005 D45 ZBM5582 Kabáthová Jitka 82 = 11:52 ne ( 424) 899170 D35 ZBM7861 Kroutilová Eva 85 = 11:55 ne ( 604) 2092394 H12 ZBM0509 Baše Matěj 85 = 11:55 ne ( 398) 2092385 D10N ZBM0953 Coufalová Rea 86 = 11:56 ne ( 414) 2085647 H21D ZBM7507 Chmelík Petr 86 = 11:56 ne ( 452) 2054641 H18 ZBM9904 Král Jan 87 = 11:57 ne ( 394) 2061844 H10 ZBM0808 Zřídkaveselý Martin 88 = 11:58 ne ( 454) 897355 D18 ZBM9951 Firešová Markéta 89 = 11:59 ne ( 389) 2067231 D10 ZBM0752 Finstrlová Kristýna 90 = 12:00 ne ( 434) 52330 D21C ZBM8658 Palasová Petra 90 = 12:00 ne ( 419) 2094547 D35 ZBM7653 Chmelíková Gabriela 91 = 12:01 ne ( 442) 2020737 D21E ZBM9452 Tužilová Magdaléna 91 = 12:01 ne ( 446) 9201063 H21C ZBM9711 Kelbl Vladimír 92 = 12:02 ne ( 381) 2051515 H10 ZBM0601 Cicvárek Radim 94 = 12:04 ne ( 412) 1111097 D35 ZBM7353 Firešová Andrea 95 = 12:05 ne ( 425) 2067240 H21C ZBM7902 Finstrle Luděk 96 = 12:06 ne ( 447) 1441628 D21C ZBM9755 Nedbálková Hana 96 = 12:06 ne ( 451) 410331 H18 ZBM9903 Říčný Vojta 99 = 12:09 ne ( 440) 515462 H21E ZBM9302 Brlica Pavel 100 = 12:10 ne ( 456) 2094517 D18 ZBM9959 Hrbáčková Markéta 101 = 12:11 ne ( 375) 2103673 D12 ZBM0455 Rotková Markéta 102 = 12:12 ne ( 393) 2092359 H10 ZBM0807 Bulička Martin 106 = 12:16 ne ( 607) 1007544 D21E ZBM8950 Poklopová Lenka 107 = 12:17 ne ( 407) 886279 D55 ZBM5662 Janotová Dobra 112 = 12:22 ne ( 449) 331027 D18 ZBM9862 Chroustová Šárka 113 = 12:23 ne ( 792) 1111187 H21C ZBM8721 Zháňal Jan 114 = 12:24 ne ( 445) 7200367 D21C ZBM9651 Hiršová Gabriela 123 = 12:33 ne ( 455) 1400403 D18 ZBM9956 Odehnalová Klára 125 = 12:35 ne ( 444) 410320 H21D ZBM9503 Jordanov Alexandr 126 = 12:36 ne

ZCO Západočeská oblast

24.09.2016 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start IOF_ID Půjčit čip?
( 139) 2096220 H16 ZCO0104 Newiak Nick 5 = 10:35 ne ( 149) 7201820 D21E ZCO9651 Šiková Karolína 11 = 10:41 ne ( 142) 7090701 D16 ZCO0150 Šlechtová Tereza 15 = 10:45 ne ( 150) 887626 H21E ZCO9200 Kolovský František 15 = 10:45 ne ( 145) 2067347 H18 ZCO9800 Zieba Jakub 21 = 10:51 ne ( 151) 7201192 H21E ZCO9500 Valeš Jiří 25 = 10:55 ne ( 143) 2035737 D16 ZCO0151 Tokárová Regina 27 = 10:57 ne ( 148) 7201819 D21E ZCO9650 Šiková Barbora 27 = 10:57 ne ( 146) 2082918 D18 ZCO9850 Kinkorová Tereza 29 = 10:59 ne ( 141) 7150100 D16 ZCO0050 Biersaková Dagmar 39 = 11:09 ne ( 147) 7291299 D18 ZCO9950 Hanáková Lenka 41 = 11:11 ne ( 140) 2073702 D16 ZCO0250 Černá Kateřina 51 = 11:21 ne ( 144) 2056275 D16 ZCO0152 Nádeníčková Pavla 63 = 11:33 ne

ZHR TJ Zhoř

24.09.2016 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start IOF_ID Půjčit čip?
( 483) 1001979 H21C ZHR7900 Slabý Jan 0 = 10:30 ne

ZPV KOB ZPV Prostějov

24.09.2016 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start IOF_ID Půjčit čip?
( 315) 52587 D35 ZPV6777 Holinková Hana 5 = 10:35 ne ( 335) 52427 D35 ZPV6553 Jirková Renata 19 = 10:49 ne ( 359) 52582 D35 ZPV7076 Křečková Petra 65 = 11:35 ne ( 336) 206496 H14 ZPV0201 Jirka Matyáš 76 = 11:46 ne ( 180) 8851 H35 ZPV6712 Holinka Martin 133 = 12:43 ne