Vytvořeno 24.04.2016 19:23
24.04.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství
D105      
                                               protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
------------------------------------------------------------------------------
1. STE 1  SK SKI-OB Šternberk                           142.11         
         STE7251 Janků Renata              50.05 ( 3)               
         STE6751 Neumannová Kamila         47.04 ( 1)     97.09 ( 1)
         STE7054 Skyvová Kristýna          45.02 ( 1)    142.11 ( 1)

2. ADA 1  OOB Spartak Adamov                            150.29   + 8.18
         ADA7651 Procházková Lucie         51.27 ( 4)               
         ADA7451 Richterová Nataša         51.04 ( 4)    102.31 ( 4)
         ADA7454 Strýčková Monika          47.58 ( 2)    150.29 ( 2)

3. ABM 1  KOB Moira Brno                                150.35   + 8.24
         ABM7469 Mulíčková Eva             47.50 ( 1)               
         ABM7054 Otrusinová Helena         49.24 ( 3)     97.14 ( 2)
         ABM7451 Radová Martina            53.21 ( 4)    150.35 ( 3)

4. AOP 1  Orientační Běh Opava                          153.55   +11.44
         AOP7853 Holasová Šarka            54.33 ( 5)               
         AOP7151 Kostková Jana             47.45 ( 2)    102.18 ( 3)
         AOP7252 Pachmannová Hana          51.37 ( 3)    153.55 ( 4)

5. KSU 2  Klub vytrvalostních sportů Šumperk            179.55   +37.44
         KSU7272 Krčová Martina            49.59 ( 2)               
         KSU7667 Stryková Vlasta           75.40 ( 7)    125.39 ( 6)
         KSU7552 Tomanková Martina         54.16 ( 5)    179.55 ( 5)

6. ZBM 1  SK Žabovřesky Brno                            185.16   +43.05
         ZBM7651 Cicvárková Lucie          59.48 ( 6)               
         ZBM7676 Klangová Bohumila         64.02 ( 5)    123.50 ( 5)
         ZBM7861 Kroutilová Eva            61.26 ( 6)    185.16 ( 6)

7. KSU 1  Klub vytrvalostních sportů Šumperk            211.56   +69.45
         KSU7252 Švancárová Helena         67.08 ( 7)               
         KSU6950 Pšenčíková Eva            73.09 ( 6)    140.17 ( 7)
         KSU7373 Smrčková Věra             71.39 ( 7)    211.56 ( 7)

MS UOL 1  SOB Olomouc                                   131.38         
         UOL7051 Horčičková Eva            42.05                    
         UOL6951 Kašparová Ivana           38.56          81.01     
         STE7352 Zbraňková Magda           50.37         131.38     

------------------------------------------------------------------------------



                                                    Vytvořeno 24.04.2016 19:23
24.04.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství
D135      
                                               protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
------------------------------------------------------------------------------
1. ZPV 1  KOB ZPV Prostějov                             100.52         
         ZPV6553 Jirková Renata            39.04 ( 2)               
         ZPV7076 Křečková Petra            30.18 ( 2)     69.22 ( 2)
         ZPV6777 Holinková Hana            31.30 ( 1)    100.52 ( 1)

2. VBM 1  VSK Mendelu Brno                              103.33   + 2.41
         VBM6555 Jemelíková Lada           37.37 ( 1)               
         VBM6655 Chroustová Petra          28.48 ( 1)     66.25 ( 1)
         VBM7079 Hiršová Marcela           37.08 ( 2)    103.33 ( 2)

3. LCE 1  OOB TJ Slovan Luhačovice                      113.16   +12.24
         LCE7252 Mudráková Tereza          39.33 ( 4)               
         LCE5852 Vlažná Mirka              34.18 ( 4)     73.51 ( 3)
         LCE6461 Ferdusová Eva             39.25 ( 3)    113.16 ( 3)

4. KON 1  KOB Konice                                    120.56   +20.04
         KON6389 Hlavová Miroslava         39.32 ( 3)               
         KON5887 Smičková Eva              34.34 ( 5)     74.06 ( 4)
         KON6285 Dittrichová Lenka         46.50 ( 4)    120.56 ( 4)

5. ZBM 1  SK Žabovřesky Brno                            132.52   +32.00
         ZBM7353 Firešová Andrea           50.47 ( 5)               
         ZBM5582 Kabáthová Jitka           33.48 ( 3)     84.35 ( 5)
         ZBM6251 Hrušková Lenka            48.17 ( 5)    132.52 ( 5)

------------------------------------------------------------------------------



                                                    Vytvořeno 24.04.2016 19:23
24.04.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství
D14      
                                               protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
------------------------------------------------------------------------------
1. LCE 1  OOB TJ Slovan Luhačovice                       89.04         
         LCE0252 Bednaříková Sára          30.22 ( 2)               
         LCE0351 Hubáčková Dagmar          29.15 ( 1)     59.37 ( 1)
         LCE0260 Šmelíková Dorota          29.27 ( 1)     89.04 ( 1)

2. TZL 2  SKOB Zlín                                      91.58   + 2.54
         TZL0253 Tichá Marie               29.36 ( 1)               
         TZL0255 Kočová Halina             30.53 ( 2)     60.29 ( 2)
         TZL0252 Tichá Julie               31.29 ( 2)     91.58 ( 2)

3. TBM 1  KOS TJ Tesla Brno                             116.18   +27.14
         TBM0357 Vedrová Ela               31.17 ( 3)               
         TBM0360 Králová Jolana            49.04 ( 6)     80.21 ( 3)
         TBM0359 Sedlářová Jolana          35.57 ( 3)    116.18 ( 3)

4. LCE 2  OOB TJ Slovan Luhačovice                      121.10   +32.06
         LCE0254 Nevěřilová Kateřina       38.22 ( 4)               
         LCE0352 Mudráková Eliška          42.38 ( 3)     81.00 ( 4)
         LCE0251 Pišová Barbora            40.10 ( 5)    121.10 ( 4)

5. PLU 1  TJ SOKOL Plumlov                              132.48   +43.44
         PLU0351 Černochová Michaela       43.13 ( 5)               
         PLU0350 Němečková Kateřina        47.47 ( 5)     91.00 ( 5)
         PLU0354 Hartmannová Anna          41.48 ( 6)    132.48 ( 5)

6. ZBM 1  SK Žabovřesky Brno                            150.10   +61.06
         ZBM0256 Lukšíková Eliška          66.49 ( 6)               
         ZBM0252 Bašeová Klára             45.30 ( 4)    112.19 ( 6)
         ZBM0351 Hovořáková Karolína       37.51 ( 4)    150.10 ( 6)

------------------------------------------------------------------------------



                                                    Vytvořeno 24.04.2016 19:23
24.04.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství
D165      
                                               protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
------------------------------------------------------------------------------
1. TZL 1  SKOB Zlín                                     109.01         
         TZL5254 Horynová Eva              37.42 ( 1)               
         TZL6262 Krejčíková Monika         31.44 ( 1)     69.26 ( 1)
         TZL6351 Koláriková Irena          39.35 ( 1)    109.01 ( 1)

------------------------------------------------------------------------------



                                                     Vytvořeno 24.04.2016 19:23
24.04.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství
D18      
                                                protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. PGP 1  SK Praga                                      114.55         
         TAP0051 Dědková Teodora           40.02 ( 2)               
         PGP9850 Janovská Kateřina         39.06 ( 1)     79.08 ( 1)
         PGP9954 Sieglová Eliška           35.47 ( 1)    114.55 ( 1)

 2. TBM 1  KOS TJ Tesla Brno                             123.02   + 8.07
         TBM0151 Korpasová Lucie           40.40 ( 3)               
         TBM0058 Grycová Kateřina          43.22 ( 4)     84.02 ( 2)
         TBM9859 Grycová Veronika          39.00 ( 3)    123.02 ( 2)

 3. ZBM 1  SK Žabovřesky Brno                            126.33   +11.38
         BBM0050 Opálková Martina          46.09 ( 9)               
         ZBM0060 Auermüllerová Anna        43.58 ( 7)     90.07 ( 5)
         ZBM9951 Firešová Markéta          36.26 ( 2)    126.33 ( 3)

 4. TRI 1  TJ TŽ Třinec                                  130.41   +15.46
         TRI9850 Szarzecová Lucie          44.55 ( 8)               
         TRI0054 Bruková Magda             45.18 ( 8)     90.13 ( 6)
         TRI9852 Liberdová Jana            40.28 ( 4)    130.41 ( 4)

 5. LCE 1  OOB TJ Slovan Luhačovice                      132.31   +17.36
         LCE9952 Šmelíková Tereza          38.33 ( 1)               
         LCE0052 Ressová Tereza            46.46 ( 9)     85.19 ( 3)
         VIC0162 Golová Tereza             47.12 ( 8)    132.31 ( 5)

 6. JPV 1  Oddíl OS SK Prostějov                         133.01   +18.06
         JPV9898 Pilcová Sabina            43.21 ( 5)               
         ZPV9999 Křečková Jana             48.40 (11)     92.01 ( 7)
         JPV9899 Soldánová Tereza          41.00 ( 5)    133.01 ( 6)

 7. ASU 1  Magnus Orienteering                           133.43   +18.48
         ASU0097 Plhalová Šárka            44.20 ( 6)               
         ASU0099 Hrabošová Magdalena       43.15 ( 3)     87.35 ( 4)
         ASU9852 Vývodová Jana             46.08 ( 7)    133.43 ( 7)

 8. SOP 1  OOB TJ Slezan Opava                           140.28   +25.33
         SOP9952 Švidrnochová Lenka        48.14 (10)               
         SOP0350 Hájková Lucie             43.52 ( 6)     92.06 ( 8)
         SOP0050 Hájková Lenka             48.22 ( 9)    140.28 ( 8)

 9. TBM 2  KOS TJ Tesla Brno                             140.41   +25.46
         LBM9898 Korpasová Tereza          44.42 ( 7)               
         TBM9952 Utíkalová Kateřina        51.01 (12)     95.43 (11)
         TBM0050 Špringlová Kamila         44.58 ( 6)    140.41 ( 9)

10. ZLH 1  OOB TJ Zlaté Hory                             146.55   +32.00
         ZLH9851 Novotná Klára             52.36 (13)               
         SSU9950 Zatloukalová Romana       42.21 ( 2)     94.57 (10)
         ZLH0051 Novotná Tereza            51.58 (10)    146.55 (10)

11. KSU 1  Klub vytrvalostních sportů Šumperk            154.28   +39.33
         KSU0050 Pšenčíková Adéla          50.02 (12)               
         KSU0393 Tesařová Tereza           47.51 (10)     97.53 (13)
         KSU0197 Hajduková Jana            56.35 (12)    154.28 (11)

12. ZBM 2  SK Žabovřesky Brno                            162.01   +47.06
         ZBM9952 Malivánková Eva           49.36 (11)               
         ZBM9956 Odehnalová Klára          43.23 ( 5)     92.59 ( 9)
         ZBM0059 Baštařová Anna            69.02 (14)    162.01 (12)

13. SJI 1  OK Jihlava                                    164.24   +49.29
         SJI0051 Foltýnová Eva             41.13 ( 4)               
         SJI9851 Petráčková Kristýna       55.23 (14)     96.36 (12)
         SJI0250 Dočkalová Klára           67.48 (13)    164.24 (13)

14. LCE 2  OOB TJ Slovan Luhačovice                      190.19   +75.24
         LCE0055 Malotová Kamila           81.14 (14)               
         LCE0051 Špendlíková Kamila        53.53 (13)    135.07 (14)
         LCE0054 Šabršulová Natálie        55.12 (11)    190.19 (14)

MS  OSN 1  SK Orientační sporty Nové Město na Moravě     139.45   +24.50
         OSN0050 Nechanická Klára          41.10                    
         OSN0099 Zrníková Adéla            47.51          89.01     
         PZR9951 Nechutová Aneta           50.44         139.45     

MS  TBM 3  KOS TJ Tesla Brno                               DISK         
         TZL9951 Tichá Veronika            39.48                    
         TBM0059 Štefková Klára            58.43          98.31     
         TBM0051 Boučková Anna              DISK                    

-------------------------------------------------------------------------------



                                                    Vytvořeno 24.04.2016 19:23
24.04.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství
D180      
                                               protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
------------------------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------------------------



                                                     Vytvořeno 24.04.2016 19:23
24.04.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství
D21      
                                                protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. ZBM 1  SK Žabovřesky Brno                            136.08         
         ZBM9350 Šimková Johanka           47.27 ( 4)               
         ZBM8888 Hlavová Hana              43.52 ( 1)     91.19 ( 1)
         ZBM8989 Hlavová Jindra            44.49 ( 2)    136.08 ( 1)

 2. SHK 1  OK Slavia Hradec Králové                      138.48   + 2.40
         SHK9151 Chmelařová Michaela       47.19 ( 2)               
         SHK8152 Hepnerová Martina         47.02 ( 2)     94.21 ( 2)
         SHK9051 Mechlová Lenka            44.27 ( 1)    138.48 ( 2)

 3. KSU 1  Klub vytrvalostních sportů Šumperk            153.27   +17.19
         KSU9394 Vozdová Aneta             47.22 ( 3)               
         KSU9493 Hnilicová Šárka           53.05 ( 6)    100.27 ( 4)
         KSU9393 Janů Hana                 53.00 ( 7)    153.27 ( 3)

 4. LCE 1  OOB TJ Slovan Luhačovice                      154.19   +18.11
         LCE9155 Čermáková Magdalena       44.53 ( 1)               
         LCE9751 Vavrysová Barbara         50.59 ( 5)     95.52 ( 3)
         LCE6569 Hubáčková Dagmar          58.27 (12)    154.19 ( 4)

 5. TZL 1  SKOB Zlín                                     156.48   +20.40
         TZL9753 Kavánková Iva             54.04 (13)               
         TZL9453 Jeřábková Jitka           54.08 ( 7)    108.12 (10)
         TZL9754 Chovancová Zuzana         48.36 ( 5)    156.48 ( 5)

 6. PHK 1  OK 99 Hradec Králové                          158.25   +22.17
         PHK9353 Kamenická Kateřina        47.40 ( 5)               
         PHK9653 Šádková Martina           57.05 (10)    104.45 ( 6)
         PHK9551 Svobodová Lenka           53.40 ( 8)    158.25 ( 6)

 7. ZBM 2  SK Žabovřesky Brno                            161.42   +25.34
         ZBM7951 Gebauerová Jana           49.48 ( 8)               
         ZBM8951 Mádlová Věra              50.54 ( 4)    100.42 ( 5)
         ZBM8459 Tvarůžková Petra          61.00 (14)    161.42 ( 7)

 8. KON 1  KOB Konice                                    164.27   +28.19
         KON8787 Dittrichová Petra         48.11 ( 6)               
         KON8277 Ebnerová Eva              59.53 (13)    108.04 ( 9)
         KON7852 Otrubová Johana           56.23 (11)    164.27 ( 8)

 9. SHK 2  OK Slavia Hradec Králové                      165.03   +28.55
         SHK9953 Listek Marta              67.04 (16)               
         SHK9351 Fundová Eliška            50.11 ( 3)    117.15 (14)
         SHK9251 Teplá Karolína            47.48 ( 4)    165.03 ( 9)

10. TAP 1  KOB TRETRA Praha                              166.32   +30.24
         TAP9755 Šimůnková Gabriela        49.34 ( 7)               
         TAP8153 Znamenáčková Helena       57.28 (11)    107.02 ( 8)
         TAP9052 Tihonová Hana             59.30 (13)    166.32 (10)

11. ASU 1  Magnus Orienteering                           167.47   +31.39
         ASU8964 Vozdová Klára             53.08 (12)               
         ASU9696 Hošeková Vanda            60.57 (14)    114.05 (12)
         ASU8756 Staňková Lucie            53.42 ( 9)    167.47 (11)

12. AOP 1  Orientační Běh Opava                          168.20   +32.12
         AOP9450 Tesařová Marcela          49.50 ( 9)               
         AOP7052 Sedlářová Pavla           56.06 ( 9)    105.56 ( 7)
         AOP7351 Valíková Petra            62.24 (15)    168.20 (12)

13. LPU 1  OK Lokomotiva Pardubice                       170.13   +34.05
         LPU8753 Mrštíková Květa           70.45 (17)               
         LPU9558 Doleželová Kateřina       54.16 ( 8)    125.01 (15)
         LPU9351 Knapová Lenka             45.12 ( 3)    170.13 (13)

14. PGP 1  SK Praga                                      170.16   +34.08
         PGP9751 Slavíková Silvie          56.08 (14)               
         PGP9650 Kožinová Zuzana           59.17 (12)    115.25 (13)
         PGP9656 Lavičková Michaela        54.51 (10)    170.16 (14)

15. ZBM 3  SK Žabovřesky Brno                            176.09   +40.01
         ZBM9457 Chroustová Lenka          49.58 (10)               
         ZBM8379 Křístková Veronika        61.35 (15)    111.33 (11)
         ZBM8954 Hendrychová Zuzana        64.36 (16)    176.09 (15)

16. TAP 2  KOB TRETRA Praha                              191.20   +55.12
         TAP8151 Paulíny Monika            77.17 (18)               
         TAP9055 Jiříková Dana             63.10 (16)    140.27 (18)
         TAP9053 Zamazalová Kateřina       50.53 ( 6)    191.20 (16)

17. TRI 1  TJ TŽ Třinec                                  203.10   +67.02
         TRI9656 Sabelová Markéta          52.14 (11)               
         TRI0150 Warcopová Kateřina        80.59 (18)    133.13 (17)
         TRI9756 Kovářová Tereza           69.57 (17)    203.10 (17)

18. ASU 2  Magnus Orienteering                           204.55   +68.47
         ASU9271 Křečková Lenka            60.09 (15)               
         ASU9392 Mátlová Pavlína           72.47 (17)    132.56 (16)
         ASU8282 Mesiarkinová Kamila       71.59 (18)    204.55 (18)

-------------------------------------------------------------------------------



                                                     Vytvořeno 24.04.2016 19:23
24.04.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství
DH12      
                                                protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. TBM 1  KOS TJ Tesla Brno                              52.51         
         TBM0401 Doušek Tomáš              16.42 ( 1)               
         TBM0406 Gryc Ondřej               19.51 ( 2)     36.33 ( 1)
         TBM0411 Milán Jakub               16.18 ( 1)     52.51 ( 1)

 2. ADA 1  OOB Spartak Adamov                             62.30   + 9.39
         ADA0500 Odehnal Tomáš             19.54 (12)               
         ADA0651 Procházková Doubravka     21.13 ( 3)     41.07 ( 3)
         ADA0503 Strýček Jan               21.23 ( 4)     62.30 ( 2)

 3. ZBM 2  SK Žabovřesky Brno                             64.53   +12.02
         ZBM0604 Urbánek Tomáš             19.24 ( 5)               
         ZBM0505 Zřídkaveselý Adam         18.56 ( 1)     38.20 ( 2)
         ZBM0605 Kučera Tomáš              26.33 ( 9)     64.53 ( 3)

 4. TRI 1  TJ TŽ Třinec                                   65.50   +12.59
         TRI0502 Bíčánek Jan               19.23 ( 4)               
         TRI0400 Kovařík Tomáš             25.44 ( 7)     45.07 ( 6)
         TRI0401 Mrózek Pawel              20.43 ( 3)     65.50 ( 4)

 5. TBM 2  KOS TJ Tesla Brno                              65.51   +13.00
         TBM0404 Ehl Ondřej                19.19 ( 3)               
         TBM0460 Miková Lenka              26.00 ( 8)     45.19 ( 7)
         TBM0607 Štěpánek Jan              20.32 ( 2)     65.51 ( 5)

 6. PLU 1  TJ SOKOL Plumlov                               70.54   +18.03
         PLU0577 Otrubová Anna             19.26 ( 7)               
         PLU0500 Černoch Martin            23.24 ( 5)     42.50 ( 5)
         PLU0501 Otruba František          28.04 (11)     70.54 ( 6)

 7. STE 1  SK SKI-OB Šternberk                            72.31   +19.40
         STE0404 Janků Martin              25.27 (16)               
         KON0404 Beneš Jindřich            24.22 ( 6)     49.49 (10)
         STE0450 Lukašáková Sára           22.42 ( 5)     72.31 ( 7)

 8. KSU 1  Klub vytrvalostních sportů Šumperk             74.59   +22.08
         KSU0606 Štábl Patrik              19.10 ( 2)               
         KSU0515 Opravil Vojtěch           29.50 (12)     49.00 ( 8)
         KSU0616 Šána Robert               25.59 ( 8)     74.59 ( 8)

 9. TBM 3  KOS TJ Tesla Brno                              77.15   +24.24
         TBM0660 Hlaváčová Lucie           19.49 (11)               
         TBM0554 Dušková Tereza            29.13 (11)     49.02 ( 9)
         TBM0717 Ptáček Jonáš              28.13 (12)     77.15 ( 9)

10. TRI 2  TJ TŽ Třinec                                   77.20   +24.29
         TRI0450 Bruková Petra             24.55 (14)               
         TRI0501 Sikora Matěj              27.01 ( 9)     51.56 (11)
         TRI0451 Haltofová Romana          25.24 ( 7)     77.20 (10)

11. TBM 5  KOS TJ Tesla Brno                              83.38   +30.47
         TBM0679 Doušková Kateřina         19.30 ( 8)               
         TBM0621 Vedra Tobiáš              21.52 ( 4)     41.22 ( 4)
         TBM0603 Fuchs Marek               42.16 (17)     83.38 (11)

12. TBM 6  KOS TJ Tesla Brno                              83.49   +30.58
         TBM0707 Urválek Jan               19.45 (10)               
         TBM0655 Ehlová Martina            33.22 (15)     53.07 (13)
         TBM0653 Fuchsová Ema              30.42 (13)     83.49 (12)

13. TBM 7  KOS TJ Tesla Brno                              88.15   +35.24
         VLI0509 Bednařík Vilém            19.24 ( 5)               
         TBM0559 Králová Denisa            34.02 (16)     53.26 (15)
         TBM0800 Denemarek Max             34.49 (14)     88.15 (13)

14. ZBM 3  SK Žabovřesky Brno                             88.42   +35.51
         ZBM0410 Marek Vojtěch             19.58 (13)               
         ZBM0651 Finstrlová Lucie          33.18 (14)     53.16 (14)
         ZBM0509 Baše Matěj                35.26 (15)     88.42 (14)

15. TBM 4  KOS TJ Tesla Brno                              89.22   +36.31
         TBM0659 Doušková Hana             19.43 ( 9)               
         TBM0611 Čech Radan                32.28 (13)     52.11 (12)
         TBM0629 Mudrák Daniel             37.11 (16)     89.22 (15)

16. ZBM 1  SK Žabovřesky Brno                            100.42   +47.51
         ZBM0455 Rotková Markéta           30.44 (17)               
         ZBM0552 Finstrlová Julie          27.13 (10)     57.57 (16)
         ZBM0456 Pánková Klára             42.45 (19)    100.42 (16)

17. UOL 1  SOB Olomouc                                   104.45   +51.54
         UOL0450 Smékalová Viktorie        25.03 (15)               
         UOL0651 Šaňáková Marie            54.21 (20)     79.24 (19)
         UOL0451 Smékalová Karolína        25.21 ( 6)    104.45 (17)

18. KSU 2  Klub vytrvalostních sportů Šumperk            106.53   +54.02
         KSU0464 Knyplová Tereza           31.09 (19)               
         KSU0484 Skoumalová Petra          48.14 (19)     79.23 (18)
         KSU0494 Šánová Julie              27.30 (10)    106.53 (18)

19. AOP 1  Orientační Běh Opava                          114.20   +61.29
         AOP0651 Holasová Barbora          31.05 (18)               
         AOP0551 Pachmannová Katka         40.31 (17)     71.36 (17)
         AOP0600 Borunský Matěj            42.44 (18)    114.20 (19)

20. BBM 1  BETA URSUS Orienteering                       133.11   +80.20
         BBM0502 Dvořák Jakub              38.53 (20)               
         ADA0601 Richter Rudolf            44.58 (18)     83.51 (20)
         BBM0750 Dvořáková Lucie           49.20 (20)    133.11 (20)

-------------------------------------------------------------------------------



                                                    Vytvořeno 24.04.2016 19:23
24.04.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství
H105      
                                               protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
------------------------------------------------------------------------------
1. UBM 1  MENISKOS Brno                                 164.44         
         UBM7903 Račanský Jan              53.46 ( 1)               
         UBM7104 Rajnoha Miroslav          51.17 ( 4)    105.03 ( 1)
         UBM7105 Tasler David              59.41 ( 3)    164.44 ( 1)

2. ASU 1  Magnus Orienteering                           166.08   + 1.24
         ASU7848 Greschner Luboš           81.31 ( 4)               
         ASU8101 Bubela Tomáš              39.49 ( 1)    121.20 ( 4)
         ASU6849 Pavlík Radek              44.48 ( 1)    166.08 ( 2)

3. ADA 1  OOB Spartak Adamov                            167.27   + 2.43
         ADA7101 Čížek Petr                68.09 ( 3)               
         ADA7400 Odehnal Luděk             41.25 ( 2)    109.34 ( 3)
         ADA7512 Procházka Jiří            57.53 ( 2)    167.27 ( 3)

4. ZBM    SK Žabovřesky Brno                            172.37   + 7.53
         ZBM7603 Finstrle Aleš             59.41 ( 2)               
         ZBM7302 Zelený Pavel              49.09 ( 3)    108.50 ( 2)
         ZBM7608 Kučera Viktor             63.47 ( 4)    172.37 ( 4)

5. KSU 2  Klub vytrvalostních sportů Šumperk            214.38   +49.54
         KSU7337 Patterman Pavel           87.00 ( 5)               
         KSU7501 Štábl Roman               53.12 ( 5)    140.12 ( 5)
         KSU7401 Smrček Petr               74.26 ( 5)    214.38 ( 5)

6. KSU 1  Klub vytrvalostních sportů Šumperk            237.23   +72.39
         KSU7502 Opravil Pavel             90.19 ( 6)               
         KSU6800 Květoň Vladimír           64.32 ( 6)    154.51 ( 6)
         KSU7503 Pavelka Martin            82.32 ( 6)    237.23 ( 6)

------------------------------------------------------------------------------



                                                    Vytvořeno 24.04.2016 19:23
24.04.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství
H135      
                                               protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
------------------------------------------------------------------------------
1. KON 1  KOB Konice                                    117.11         
         KON6919 Huňka Karel               40.34 ( 1)               
         KON6111 Grepl Ladislav            33.25 ( 1)     73.59 ( 1)
         KON6427 Navrátil Václav           43.12 ( 2)    117.11 ( 1)

2. JPV 1  Oddíl OS SK Prostějov                         118.39   + 1.28
         JPV6526 Soldán Vladimír           40.59 ( 2)               
         JPV6217 Chmelař Miroslav          44.23 ( 2)     85.22 ( 2)
         JPV7713 Skřivanek Marcel          33.17 ( 1)    118.39 ( 2)

3. LBM 1  TJ Lokomotiva Ingstav Brno                    156.58   +39.47
         LBM6113 Korpas Jaroslav           45.54 ( 4)               
         LBM5401 Štěpánek Jiří             58.15 ( 4)    104.09 ( 4)
         LBM7362 Korpasová Ivana           52.49 ( 3)    156.58 ( 3)

4. MOV 1  SKOB Ostrava                                  157.17   +40.06
         MOV7202 Svěchota Milan            49.15 ( 5)               
         MOV7000 Vavřík René               47.12 ( 3)     96.27 ( 3)
         MOV6702 Vývoda Zdeněk             60.50 ( 5)    157.17 ( 4)

5. UOL 1  SOB Olomouc                                   180.47   +63.36
         UOL7503 Smékal David              44.05 ( 3)               
         UOL0151 Vránová Eliška            77.06 ( 5)    121.11 ( 5)
         UOL7200 Zbořil Ctirad             59.36 ( 4)    180.47 ( 5)

MS LCE 1  OOB TJ Slovan Luhačovice                         abs         
         LCE7311 Féder Medard              51.21                    
         LCE                                 abs                    
         LCE                                 abs                    

------------------------------------------------------------------------------



                                                     Vytvořeno 24.04.2016 19:23
24.04.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství
H14      
                                                protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. STE 1  SK SKI-OB Šternberk                           107.35         
         STE0204 Světnický František       32.38 ( 1)               
         STE0207 Svoboda Radek             44.44 ( 7)     77.22 ( 3)
         STE0202 Lukašák Šimon             30.13 ( 1)    107.35 ( 1)

 2. TRI 1  TJ TŽ Třinec                                  108.56   + 1.21
         TRI0251 Mrózek Teresa             38.06 ( 3)               
         TRI0301 Bialožyt Marek            38.00 ( 1)     76.06 ( 1)
         TRI0200 Haltof Marek              32.50 ( 4)    108.56 ( 2)

 3. KSU 1  Klub vytrvalostních sportů Šumperk            109.03   + 1.28
         KSU0306 Stryk Štěpán              38.11 ( 4)               
         KSU0201 Hecl František            39.07 ( 2)     77.18 ( 2)
         KSU0401 Štábl Adam                31.45 ( 3)    109.03 ( 3)

 4. ZBM 1  SK Žabovřesky Brno                            123.08   +15.33
         ZBM0208 Tachovský Matyáš          49.51 (10)               
         ZBM0302 Urbánek Adam              43.02 ( 5)     92.53 ( 7)
         ZBM0200 Coufal Jáchym             30.15 ( 2)    123.08 ( 4)

 5. TZL 1  SKOB Zlín                                     123.39   +16.04
         TZL0202 Bartík Filip              47.35 ( 9)               
         TZL0203 Kundrata Jan              43.12 ( 6)     90.47 ( 6)
         TZL0201 Chovanec Václav           32.52 ( 5)    123.39 ( 5)

 6. STE 2  SK SKI-OB Šternberk                           126.27   +18.52
         STE0252 Marková Ema               40.06 ( 6)               
         STE0208 Doležal Matyáš            41.20 ( 3)     81.26 ( 4)
         ZLH0301 Novotný Erik              45.01 ( 6)    126.27 ( 6)

 7. ABM 1  KOB Moira Brno                                143.59   +36.24
         ABM0362 Mulíčková Markéta         44.00 ( 8)               
         ABM0404 Rada Štěpán               50.40 ( 8)     94.40 ( 8)
         ABM0307 Palát Tomáš               49.19 ( 7)    143.59 ( 7)

 8. AOP 1  Orientační Běh Opava                          166.18   +58.43
         AOP0302 Čech Vít                  32.42 ( 2)               
         AOP0351 Pachmannová Bára          68.16 ( 9)    100.58 ( 9)
         AOP0453 Kovalčíková Anna          65.20 ( 9)    166.18 ( 8)

 9. UBM 1  MENISKOS Brno                                 193.30   +85.55
         UBM0202 Čelechovský Matěj         40.22 ( 7)               
         UBM0503 Račanský Jakub            95.39 (10)    136.01 (10)
         UBM0303 Rajnoha Tomáš             57.29 ( 8)    193.30 ( 9)

    TBM 1  KOS TJ Tesla Brno                                abs         
         TBM0326 Lička Adam                40.01 ( 5)               
         TBM0305 Musil Štěpán              42.36 ( 4)     82.37 ( 5)
         TBM                                 abs                    

-------------------------------------------------------------------------------



                                                    Vytvořeno 24.04.2016 19:23
24.04.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství
H165      
                                               protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
------------------------------------------------------------------------------
1. UOL 1  SOB Olomouc                                    93.27         
         UOL6503 Šimek Roman               32.36 ( 2)               
         UOL5301 Navrátil Antonín          26.10 ( 1)     58.46 ( 1)
         UOL6501 Pernica Jiří              34.41 ( 3)     93.27 ( 1)

2. KSU 1  Klub vytrvalostních sportů Šumperk            101.26   + 7.59
         KSU4900 Komárek Jaromír           41.43 ( 4)               
         KSU5749 Janů Zdeněk               28.51 ( 4)     70.34 ( 4)
         KSU7601 Hecl Miloš                30.52 ( 1)    101.26 ( 2)

3. OOL 1  SK Haná orienteering                          105.39   +12.12
         OOL5804 Albert František          45.50 ( 5)               
         OOL5904 Višňa Milan               26.58 ( 3)     72.48 ( 5)
         OOL5707 Zdráhal Robert            32.51 ( 2)    105.39 ( 3)

4. TZL 1  SKOB Zlín                                     106.22   +12.55
         TZL6309 Láznička Robert           32.32 ( 1)               
         TZL7352 Chovancová Jana           26.14 ( 2)     58.46 ( 1)
         TZL5704 Krejčík Zbyněk            47.36 ( 5)    106.22 ( 4)

5. SJI 1  OK Jihlava                                    108.36   +15.09
         SJI6115 Kaňák Petr                34.11 ( 3)               
         SJI6301 Petráček Aleš             29.56 ( 5)     64.07 ( 3)
         SJI5901 Zeman Jaroslav            44.29 ( 4)    108.36 ( 5)

MS KON 1  KOB Konice                                    152.25   +58.58
         KON6515 Hlava Miroslav            43.31                    
         KON4617 Skácel Jaroslav           35.56          79.27     
         STE4801 Sklenář Antonín           72.58         152.25     

------------------------------------------------------------------------------



                                                     Vytvořeno 24.04.2016 19:23
24.04.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství
H18      
                                                protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. ZBM 1  SK Žabovřesky Brno                            114.55         
         ZBM9907 Dekrét Jakub              38.52 ( 3)               
         ZBM9901 Hlaváč Ondřej             38.33 ( 1)     77.25 ( 1)
         ZBM9801 Hirš Otakar               37.30 ( 1)    114.55 ( 1)

 2. LCE 1  OOB TJ Slovan Luhačovice                      116.13   + 1.18
         LCE9803 Černocký Libor            37.42 ( 1)               
         LCE9911 Vopařil Jan               40.10 ( 2)     77.52 ( 2)
         LCE9801 Sýkora Vojtěch            38.21 ( 2)    116.13 ( 2)

 3. STE 2  SK SKI-OB Šternberk                           122.01   + 7.06
         STE0007 Bořánek Michal            42.22 ( 6)               
         UOL9919 Horčička Vít              40.10 ( 2)     82.32 ( 3)
         STE0000 Jirka Mikuláš             39.29 ( 4)    122.01 ( 3)

 4. JPV 1  Oddíl OS SK Prostějov                         123.37   + 8.42
         JPV9911 Chupek Jakub              41.53 ( 5)               
         JPV9824 Kočí Josef                42.36 ( 4)     84.29 ( 4)
         JPV9807 Vystavěl Ondřej           39.08 ( 3)    123.37 ( 4)

 5. KSU 1  Klub vytrvalostních sportů Šumperk            126.56   +12.01
         KSU9908 Jílek Ondřej              41.45 ( 4)               
         KSU0005 Matoušek Matěj            42.48 ( 5)     84.33 ( 5)
         KSU9906 Müller Jonáš              42.23 ( 6)    126.56 ( 5)

 6. TZL 1  SKOB Zlín                                     136.35   +21.40
         TZL0001 Podmolík Jonáš            44.56 (10)               
         TZL9801 Šiška Petr                45.32 ( 6)     90.28 ( 6)
         TZL9901 Láznička Václav           46.07 ( 9)    136.35 ( 6)

 7. TRI 1  TJ TŽ Třinec                                  144.06   +29.11
         TRI0002 Filipek Sebastian         44.52 ( 8)               
         TRI9801 Cienciala Jan             54.37 (12)     99.29 (10)
         TRI9902 Holesz Sebastian          44.37 ( 7)    144.06 ( 7)

 8. TBM 1  KOS TJ Tesla Brno                             145.23   +30.28
         TBM0111 Milán Tomáš               44.50 ( 7)               
         TBM0010 Sedlář Jan                47.25 ( 9)     92.15 ( 7)
         TBM0106 Gryc Vojtěch              53.08 (14)    145.23 ( 8)

 9. PGP 1  SK Praga                                      146.44   +31.49
         PGP9808 Novák Aleš                38.17 ( 2)               
         PGP0104 Siegl Matyáš              63.23 (15)    101.40 (11)
         DKP9801 Semerád Antonín           45.04 ( 8)    146.44 ( 9)

10. ZBM 2  SK Žabovřesky Brno                            148.21   +33.26
         ZBM9905 Kinc Martin               44.53 ( 9)               
         ZBM9903 Říčný Vojta               54.22 (11)     99.15 ( 9)
         ZBM9908 Bžatek Vojtěch            49.06 (11)    148.21 (10)

11. LCE 2  OOB TJ Slovan Luhačovice                      158.36   +43.41
         LCE0111 Féder Medard              62.30 (20)               
         LCE0011 Panovec Kryštof           45.55 ( 7)    108.25 (13)
         LCE0012 Zentrich Dušan            50.11 (12)    158.36 (11)

12. AOP 1  Orientační Běh Opava                          160.06   +45.11
         AOP0001 Valík Tomáš               50.35 (14)               
         AOP0201 Kostka Jiří               52.43 (10)    103.18 (12)
         AOP9900 Tesař Vojtěch             56.48 (16)    160.06 (12)

13. SJI 1  OK Jihlava                                    166.24   +51.29
         SJI9903 Kafka Matěj               54.10 (17)               
         SJI9801 Foltýn Tomáš              70.30 (16)    124.40 (17)
         SJI0001 Čech Petr                 41.44 ( 5)    166.24 (13)

14. JPV 2  Oddíl OS SK Prostějov                         166.28   +51.33
         JPV9915 Kašpar Petr               48.00 (12)               
         JPV9800 Hubáček Filip             47.04 ( 8)     95.04 ( 8)
         JPV9912 Honkyš Jan                71.24 (18)    166.28 (14)

15. ABM 1  KOB Moira Brno                                166.43   +51.48
         ABM0101 Adámek Filip              53.57 (15)               
         ABM9919 Šnyrch Tomáš              58.00 (14)    111.57 (15)
         ABM9901 Florián Vojtěch           54.46 (15)    166.43 (15)

16. KSU 2  Klub vytrvalostních sportů Šumperk            170.20   +55.25
         KSU0105 Šafář Martin              46.43 (11)               
         KSU9933 Ondráček Radek            70.37 (17)    117.20 (16)
         KSU0044 Kroul Josef               53.00 (13)    170.20 (16)

17. TRI 2  TJ TŽ Třinec                                  170.48   +55.53
         TRI0100 Tuharský Erik             54.09 (16)               
         MOV0004 Vavřík Tomáš              55.56 (13)    110.05 (14)
         TRI0101 Kovařík Martin            60.43 (17)    170.48 (17)

18. 24I 1  Israel Orienteering                           190.04   +75.09
         24I0200 Yarden Gilad              66.07 (21)               
         24I0001 Babayof Elad              75.51 (18)    141.58 (19)
         24I0000 Zur Amir                  48.06 (10)    190.04 (18)

19. STE 1  SK SKI-OB Šternberk                           217.01  +102.06
         KON9915 Beneš Miroslav            59.11 (19)               
         STE0104 Poštulka Lukáš            79.55 (19)    139.06 (18)
         STE0101 Neumann David             77.55 (21)    217.01 (19)

20. TBM 2  KOS TJ Tesla Brno                             217.09  +102.14
         TBM0103 Kligl Radim               49.50 (13)               
         TBM0105 Svoboda Martin            92.57 (20)    142.47 (20)
         TBM0114 Němec Ondřej              74.22 (20)    217.09 (20)

21. KSU 3  Klub vytrvalostních sportů Šumperk            246.12  +131.17
         KSU0101 Krč Matěj                 59.03 (18)               
         KSU0111 Babišta Antonín          113.44 (21)    172.47 (21)
         KSU0049 Grulich Ondřej            73.25 (19)    246.12 (21)

-------------------------------------------------------------------------------



                                                    Vytvořeno 24.04.2016 19:23
24.04.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství
H180      
                                               protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
------------------------------------------------------------------------------
1. VBM 1  VSK Mendelu Brno                               85.51         
         VBM6501 Jordanov Nikolaj          31.55 ( 2)               
         VBM4732 Chmelík Aleš              22.45 ( 1)     54.40 ( 1)
         VBM5329 Hanzl Vlastimil           31.11 ( 1)     85.51 ( 1)

2. TZL 1  SKOB Zlín                                     101.02   +15.11
         TZL5102 Jelínek Vít               31.44 ( 1)               
         TZL3613 Láznička Alois            29.12 ( 2)     60.56 ( 2)
         TZL4902 Jelínek Petr              40.06 ( 3)    101.02 ( 2)

3. ADA 1  OOB Spartak Adamov                            112.07   +26.16
         ADA5505 Věžník Antonín            43.05 ( 3)               
         ADA5506 Jelínek Roman             34.04 ( 3)     77.09 ( 3)
         ADA5111 Truhlář Karel             34.58 ( 2)    112.07 ( 3)

------------------------------------------------------------------------------



                                                     Vytvořeno 24.04.2016 19:23
24.04.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství
H21      
                                                protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. LPU 1  OK Lokomotiva Pardubice                       128.47         
         LPU9306 Záveský Filip             41.39 ( 2)               
         LPU9001 Hovorka Lukáš             45.07 ( 6)     86.46 ( 2)
         LPU9036 Kamenický Matěj           42.01 ( 2)    128.47 ( 1)

 2. ASU 1  Magnus Orienteering                           131.00   + 2.13
         ASU8808 Zbranek Roman             43.19 ( 3)               
         ASU9447 Horvát Petr               43.08 ( 1)     86.27 ( 1)
         ASU9644 Šmelík Martin             44.33 ( 5)    131.00 ( 2)

 3. ZBM 2  SK Žabovřesky Brno                            131.53   + 3.06
         ZBM9515 Hruška Jakub              46.26 ( 6)               
         ZBM8721 Zháňal Jan                43.57 ( 4)     90.23 ( 4)
         ZBM9101 Zimmermann Štěpán         41.30 ( 1)    131.53 ( 3)

 4. SHK 1  OK Slavia Hradec Králové                      133.55   + 5.08
         SHK9403 Remeš Petr                46.49 (11)               
         SHK7601 Hepner David              43.54 ( 3)     90.43 ( 5)
         SHK8901 Jirásek Michal            43.12 ( 3)    133.55 ( 4)

 5. ZBM 1  SK Žabovřesky Brno                            136.04   + 7.17
         ZBM9103 Švirák Ondřej             45.42 ( 5)               
         ZBM9202 Mokrý Stanislav           44.02 ( 5)     89.44 ( 3)
         ZBM9102 Bravený Vít               46.20 (11)    136.04 ( 5)

 6. TRI 1  TJ TŽ Třinec                                  139.32   +10.45
         TRI9103 Kantor Ondřej             41.37 ( 1)               
         TRI9601 Walach Ondřej             53.17 (21)     94.54 ( 8)
         TRI9301 Argaláš Michal            44.38 ( 6)    139.32 ( 6)

 7. ZBM 4  SK Žabovřesky Brno                            143.29   +14.42
         ZBM9104 Kazda Adam                46.39 ( 7)               
         ZBM6708 Přikryl Petr              48.21 ( 9)     95.00 ( 9)
         ZBM9711 Kelbl Vladimír            48.29 (13)    143.29 ( 7)

 8. LCE 1  OOB TJ Slovan Luhačovice                      143.49   +15.02
         LCE9302 Vavrys Johan              45.31 ( 4)               
         LCE9102 Vlažný Jakub              52.50 (20)     98.21 (11)
         LCE7602 Horyna Roman              45.28 ( 9)    143.49 ( 8)

 9. PHK 1  OK 99 Hradec Králové                          143.52   +15.05
         PHK8802 Panchártek Jan            46.45 ( 9)               
         PHK8701 Justa Pavel               52.03 (17)     98.48 (13)
         PHK8602 Balcar Aleš               45.04 ( 7)    143.52 ( 9)

10. TZL 1  SKOB Zlín                                     144.30   +15.43
         TZL9701 Podmolík Josef            48.42 (16)               
         TZL6915 Podmolík Tomáš            52.12 (19)    100.54 (18)
         TZL8508 Dlabaja Štěpán            43.36 ( 4)    144.30 (10)

11. DOB 1  KOB Dobruška                                  145.26   +16.39
         DOB8002 Janda Martin              48.07 (13)               
         DOB8737 Hošek Radim               52.02 (16)    100.09 (15)
         DOB9200 Dutkowski Mikolaj         45.17 ( 8)    145.26 (11)

12. LCE 2  OOB TJ Slovan Luhačovice                      145.47   +17.00
         LCE8801 Perůtka Jan               46.47 (10)               
         LCE8902 Slezák Zdeněk             48.53 (11)     95.40 (10)
         LCE9001 Slezák Jiří               50.07 (15)    145.47 (12)

13. PGP 1  SK Praga                                      146.48   +18.01
         PGP9601 Landovský Jakub           48.50 (17)               
         PGP7506 Pokorný Ondřej            51.42 (15)    100.32 (17)
         PGP6401 Janovský Tomáš            46.16 (10)    146.48 (13)

14. SJI 1  OK Jihlava                                    146.57   +18.10
         SJI9602 Vacek Vojtěch             49.03 (19)               
         SJI7313 Prášil Marek              43.34 ( 2)     92.37 ( 6)
         SJI9702 Frýba Dominik             54.20 (18)    146.57 (14)

15. ZBM 3  SK Žabovřesky Brno                            147.28   +18.41
         ZBM8707 Bialožyt Michal           50.35 (20)               
         ZBM8100 Hikl Tomáš                48.12 ( 8)     98.47 (12)
         ZBM8928 Zimmermann Jakub          48.41 (14)    147.28 (15)

16. ABM 1  KOB Moira Brno                                149.25   +20.38
         ABM9410 Mokrý Ondřej              48.37 (14)               
         ABM7415 Palát Petr                45.51 ( 7)     94.28 ( 7)
         ABM7401 Rada Pavel                54.57 (19)    149.25 (16)

17. AOP 1  Orientační Běh Opava                          149.57   +21.10
         AOP7802 Holas Tomáš               54.20 (23)               
         AOP9301 Hadač Filip               48.44 (10)    103.04 (20)
         AOP9501 Sklenář Martin            46.53 (12)    149.57 (17)

18. PLU 1  TJ SOKOL Plumlov                              154.04   +25.17
         PLU7917 Otruba Karel              48.56 (18)               
         PLU8007 Matyšek Radoslav          49.54 (12)     98.50 (14)
         PLU8417 Stoklasa Bohumil          55.14 (20)    154.04 (18)

19. KSU 1  Klub vytrvalostních sportů Šumperk            158.29   +29.42
         KSU9202 Jílek Jakub               51.46 (21)               
         KSU9045 Janů Zdeněk               50.53 (14)    102.39 (19)
         KSU7410 Tomanek Daniel            55.50 (21)    158.29 (19)

20. SHK 2  OK Slavia Hradec Králové                      159.58   +31.11
         SHK0104 Stanek Jerzy              48.37 (14)               
         SHK8904 Tomalík Ondřej            60.28 (25)    109.05 (23)
         SHK7911 Weiner Jakub              50.53 (16)    159.58 (20)

21. ZBM 5  SK Žabovřesky Brno                            160.05   +31.18
         ZBM7207 Zřídkaveselý Libor        56.38 (25)               
         ZBM8833 Bořil Tomáš               52.06 (18)    108.44 (22)
         ZBM8511 Drábek Jan                51.21 (17)    160.05 (21)

22. VBM 1  VSK Mendelu Brno                              163.20   +34.33
         VBM8103 Mazal Zdeněk              54.42 (24)               
         VBM8002 Henek Vladan              50.06 (13)    104.48 (21)
         VBM8801 Bravený Adam              58.32 (23)    163.20 (22)

23. STE 1  SK SKI-OB Šternberk                           166.10   +37.23
         STE9202 Doležel Ondřej            46.52 (12)               
         STE5809 Václavek Tomáš            53.31 (22)    100.23 (16)
         STE7607 Fendrych Michal           65.47 (26)    166.10 (23)

24. AOP 2  Orientační Běh Opava                          168.02   +39.15
         AOP7101 Valík Luděk               57.01 (26)               
         AOP6501 Hadač Miroslav            54.28 (23)    111.29 (25)
         AOP7402 Borunský Tomáš            56.33 (22)    168.02 (24)

25. ASU 2  Magnus Orienteering                           172.42   +43.55
         ASU8304 Khýn Vítězslav            46.41 ( 8)               
         ASU9141 Hnilica Přemek            64.37 (26)    111.18 (24)
         ASU8817 Navrátil Tomáš            61.24 (24)    172.42 (25)

26. EKP 1  VŠTJ Ekonom Praha                             176.38   +47.51
         EKP8310 Pidrman Milan             53.24 (22)               
         EKP8211 Kalina Miroslav           58.26 (24)    111.50 (26)
         EKP9205 Hlaváč Jaroslav           64.48 (25)    176.38 (26)

27. VBM 2  VSK Mendelu Brno                              216.18   +87.31
         VBM8204 Verner Tomáš              68.12 (29)               
         VBM7401 Kořan Pavel               74.10 (28)    142.22 (28)
         VBM8001 Čech Viktor               73.56 (28)    216.18 (27)

28. ZBM 6  SK Žabovřesky Brno                            223.19   +94.32
         ZBM7902 Finstrle Luděk            58.50 (27)               
         ZBM7504 Cicvárek Ivo              72.22 (27)    131.12 (27)
         ZBM8512 Kožoušek Adam             92.07 (29)    223.19 (28)

    28P 1  UNTS Warszawa                                   DISK         
         28P9800 Rutka Jan                  DISK                    
         28P9501 Wolowczyk Krzysztof      189.12 (30)               
         28P9350 Kubicka Zuzanna           67.58 (27)               

    ASU 3  Magnus Orienteering                             DISK         
         ASU8606 Šrubař Michal             61.49 (28)               
         ASU8948 Thiemel Jiří             107.07 (29)    168.56 (29)
         ASU0299 Greschnerová Tereza        DISK                    

MS  ZBM 7  SK Žabovřesky Brno                            207.42   +78.55
         ZBM8411 Liščinský Tomáš           63.44                    
         ZBM7609 Pátek Richard             79.37         143.21     
         ZBM     Goldner Yakir             64.21         207.42     

-------------------------------------------------------------------------------



                                                     Vytvořeno 24.04.2016 19:23
24.04.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství
MIX      
                                                protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. OSN 1  SK Orientační sporty Nové Město na Moravě     124.16         
         OSN7118 Zrník Tomáš               38.17 ( 2)               
         OSN9549 Kamenický Jeroným         37.12 ( 1)     75.29 ( 1)
         OSN7557 Nechanická Daniela        48.47 ( 3)    124.16 ( 1)

 2. MFP 1  VŠSK MFF UK Praha                             138.12   +13.56
         MFP6700 Siegl Roman               42.11 ( 4)               
         MFP7050 Sieglová Dagmar           47.34 ( 3)     89.45 ( 3)
         PGP9255 Westin Kjersti            48.27 ( 2)    138.12 ( 2)

 3. TRI 1  TJ TŽ Třinec                                  140.17   +16.01
         TRI5701 Bialožyt Miroslav         45.22 ( 8)               
         TRI6950 Kovaříková Mária          41.37 ( 2)     86.59 ( 2)
         TRI6450 Jastrzembská Jarmila      53.18 ( 4)    140.17 ( 3)

 4. UOL 1  SOB Olomouc                                   145.27   +21.11
         UOL9801 Chaloupka Josef           43.04 ( 5)               
         UOL0050 Konečná Adéla             55.30 ( 6)     98.34 ( 7)
         UOL0104 Šimek Štěpán              46.53 ( 1)    145.27 ( 4)

 5. ABM 1  KOB Moira Brno                                155.41   +31.25
         ABM9210 Otrusina Jan              43.35 ( 6)               
         ABM0199 Radová Kateřina           54.58 ( 5)     98.33 ( 6)
         ABM7210 Kurečka Robert            57.08 ( 5)    155.41 ( 5)

 6. STE 2  SK SKI-OB Šternberk                           156.10   +31.54
         STE9700 Poštulka Tomáš            39.28 ( 3)               
         STE6600 Poštulka Zdenek           56.27 ( 7)     95.55 ( 5)
         STE7900 Novák Jan                 60.15 ( 7)    156.10 ( 6)

 7. VBM 1  VSK Mendelu Brno                              161.49   +37.33
         VBM6000 Hirš Libor                47.22 ( 9)               
         VBM9353 Chmelíková Zuzana         48.31 ( 4)     95.53 ( 4)
         VBM6155 Bravená Alexandra         65.56 (10)    161.49 ( 7)

 8. SOP 1  OOB TJ Slezan Opava                           177.40   +53.24
         SOP9901 Procházka Zdeněk          35.38 ( 1)               
         SOP5101 Jurčák Karel              74.01 (13)    109.39 ( 8)
         SOP9903 Procházka Jakub           68.01 (11)    177.40 ( 8)

 9. KSU 1  Klub vytrvalostních sportů Šumperk            184.17   +60.01
         KSU7222 Ondráček Martin           54.19 (10)               
         KSU7676 Ondráčková Adéla          65.16 (10)    119.35 (10)
         KSU0333 Patterman Prokop          64.42 ( 9)    184.17 ( 9)

10. STE 1  SK SKI-OB Šternberk                           189.51   +65.35
         STE7200 Silnoušek Jiří            66.07 (14)               
         STE9751 Dosedělová Klára          63.12 ( 9)    129.19 (13)
         STE6100 Doseděl Emil              60.32 ( 8)    189.51 (10)

11. ADA 1  OOB Spartak Adamov                            209.47   +85.31
         ADA9652 Čížková Markéta           57.14 (12)               
         ADA6701 Strýček Jiří              67.04 (12)    124.18 (12)
         BBM7300 Dvořák Miloš              85.29 (12)    209.47 (11)

12. ZLH 1  OOB TJ Zlaté Hory                             211.37   +87.21
         ZLH4800 Novotný Stanisl           57.23 (13)               
         ZLH4850 Novotná Ludmila           94.21 (14)    151.44 (14)
         SSU6700 Zatloukal Tomáš           59.53 ( 6)    211.37 (12)

    TZL 1  SKOB Zlín                                        abs         
         TZL0257 Šuráňová Pavlína          57.02 (11)               
         TZL0400 Šemnický Jakub            62.57 ( 8)    119.59 (11)
         TZL6309 Láznička Robert             abs                    

    DOB 1  KOB Dobruška                                     abs         
         DOB9800 Garstka Jakub             43.50 ( 7)               
         DOB0150 Niezgodka Dominika        65.52 (11)    109.42 ( 9)
         DOB                                 abs                    

-------------------------------------------------------------------------------