ož logo

Mapy

31. 3. 2009 napsal p/d

A úplně na konec – mapy všech kategorií v Routegadgetu.


A je to

28. 3. 2009 napsal p/d

Vaše vynikající výsledky jsou na světě. Později ještě přibude odkaz na RouteGadget, kde si budete moci zakreslit svoje postupy.

Naše sněhové obavy se nenaplnily a závody proběhly ve sluncen zalitý a vyhřátý první skutečně jarní den. Nám pořadatelům se tudíž líbily, doufáme že i vám závodníkům se líbily, děkujeme vám za vaši účast a těšíme se na shledanou na některém z dalších závodů, pořádaných našim oddílem.

Ať žije ředitel!


Drobné aktualizace

26. 3. 2009 napsal p/d

Startovky podle kategorií obsahují i parametry tratí, startovky podle oddílů zase platby.

Na startu bude i jedna mistrině a jedna vícemistryně světa. Z případného získání jejich cenných skalpů se ale budou moci radovat jen pánové – pokud se ovšem vůbec nějací takoví najdou.

Emanuel přijel dnes do Brna na bílém koni. Naštěstí na něm zase i odjel. Lyže tudíž nechte doma a doufejte, že Soňa na koni jezdit neumí.


Startovky

26. 3. 2009 napsal p/d

Startovky prvních jarních LOBů, tak jak je pro vás vylosoval a schválil děda Mráz.
Po oddílech a po kategoriích.


Aktuální sněhové zpravodajství z Deblína

23. 3. 2009 napsal Zdenča

Pro lyžaře máme zprávu špatnou, pro milovníky červenobílých lampionů naštěstí dobrou: sníh v okolí Deblína úspěšně vymizel. Les je sice místy podmáčený, nicméně hustníky nám zase o kousek povyrostly, takže si nebudete muset tolik namáhat záda ohýbáním :-). Můžete se tudíž začít těšit na první sobotní kufrování.


POZOR aktualizace kategorií!

22. 3. 2009 napsal Osin

Navíc budou vypsány také kategorie D10, H10 a H65. Kategorie příchozích T3 a T5 budou sloučeny do jedné kategorie označené P. Důvodem je sladění kategorií dle soutěžních řádů Jihomoravské oblasti a Oblasti vysočiny.


Máme to za pár

7. 3. 2009 napsal p/d

Zima nás opouští rychlým krokem, již za tři týdny si budete moci vychutnat první nesmělé pípání a blikání do jara se probouzejících kontrol na našem oblži na tradičním fotbalovém hřišti u Deblína.