Rozpis ke stažení (pdf)
Žebříček B – Morava v orientačním běhu – klasická trať
Jihomoravská liga v orientačním běhu
Závod systému Ranking
Český pohár veteránů
Veřejný závod v orientačním běhu
Český pohár štafet, Česká liga klubů
Mistrovství Hanácké oblasti štafet
Mistrovství Valašské oblasti štafet
Veřejný závod štafet v orientačním běhu
Datum konání:
Sobota 23.4.2016 – závod na klasické trati s intervalovým startem
Neděle 24.4.2016 – štafety
Pořádající orgán:
Český svaz orientačních sportů, sekce orientačního běhu
Pořádající subjekt:
TJ Tesla Brno – Klub orientačních sportů
Typ závodu:
Sobota – jednorázový denní závod jednotlivců na klasické trati s pevným pořadím kontrol
Neděle – jednorázový denní závod tříčlenných klubových štafet s pevným pořadím kontrol
Zařazení do soutěží:
Sobota
– 1. závod Žebříčku B – Morava, závod systému Ranking s koeficientem 1,04
– 4. závod Jihomoravské ligy v orientačním běhu
– 3. Závod Českého poháru veteránů
Neděle
– 3. závod Českého poháru štafet a České ligy klubů
Centrum:
Louka severně od Ranche – CH, Brno – Ořešín, (49°17’6.773″N 16°36’37.466″E)
Prezentace v centru:
Jednotlivci sobota: 9:00 – 10:00 hod.
Štafety sobota: 12:00 – 14:00 hod.
Štafety neděle: 8:00 – 9:00 hod. (výjimečné změny soupisek)
Start 00:
Sobota 11:00 hod. – intervalový start jednotlivců
Neděle 10:00 hod. – ve vlnách podle jednotlivých kategorií
Kategorie:
Žebříček B-Morava:
D14B, D16B, D18B, D20B, D21B, D35B, D40B, D45B, D50B, D55B, D60B, D65B, D70B, D75B
H14B, H16B, H18B, H20B, H21B, H35B, H40B, H45B, H50B, H55B, H60B, H65B, H70B, H75B, H80B
Jihomoravská liga:
D10N, D10C, D12C, D14C, D16C, D18C, D21C, D21D, D35C, D45C, D55C
H10N, H10C, H12C, H14C, H16C, H18C, H21C, H21D, H35C, H45C, H55C, H65C
HDR (rodiče s dětmi), P (příchozí)
Rozdělení do podkategorií D21 a H21 bude provedeno k rozhodnému datu 31. 3. 2016.
Český pohár štafet:
D18, D21
H18, H21
Veřejný závod štafet:
DH12, D14, D105, D135, D165, D180
H14, H105, H135, H165, H180
MIX
Přihlášky:
Do pondělí 11.4. do 23:59 hod. v informačním systému ORIS. Ve výjimečných případech na email prihlasky@tbm.cz, (přihláška je platná po obdržení potvrzení) do stejného data.
Přihlášky po termínu do pátku 15.4. do 23:59 za 1,5 násobek vkladu, po tomto termínu za dvojnásobný vklad (vyjma kategorie P, HDR) dle možností pořadatele.
Soupisky štafet:
Vyplněním v systému ORIS – nejpozději do soboty 23.4. do 20:00.
Vklady jednotlivci:
D21B, H21B, D21C,H21C – 200 Kč
D14B, H14B – 100 Kč
D60B, H60B a vyšší – 130 Kč
Ostatní kategorie B – 180 Kč
D10N, H10N, D10C, H10C, D12C, H12C, D14C, H14C – 40 Kč
HDR – 40 Kč
Ostatní kategorie C, D21D, H21D, P – 80 Kč
Vklady štafety:
D18, D21, H18, H21 – 570 Kč
D105, D135, D165, D180, H105, H135, H165, H180, MIX – 450 Kč
DH12, D14, H14 – 270 Kč
Půjčovné čipu: 40 Kč/závod
Úhrada:
V termínu přihlášek včetně půjčovného a ubytování na účet pořadatele
č. 001003-1341726349 / 0800, v.s. = 22xxxx03, kde xxxx je číslo dle adresáře ČSOS.
Oddíly/kluby, které nebudou mít potvrzeno přijetí platby pořadatelem v seznamu přihlášených, žádáme o předložení dokladu o úhradě na prezentaci.
Vzdálenosti:
Parkoviště auta – centrum 200 – 300 m
Parkoviště autobusy – centrum do 800 m
Centrum start sobota do 1500 m
Centrum start neděle 0 m
Centrum – cíl oba dny 0 m
Ubytování – centrum do 20 km
Předpokládané časy vítězů:
Dle platného Soutěžního řádu soutěží sekce OB
Mapa:
Sobota:
Zavíravá 525, stav duben 2016
pro kategorie DH16-40B,C,D měřítko 1:15 000, rozměr A4
ostatní kategorie měřítko 1:10 000, rozměr A4
Neděle:
U Veverky, stav duben 2016, měřítko 1:10 000, rozměr A4
Pro oba dny ekvidistance 5 m, mapový klíč ISOM 2000, hlavní kartograf Petr Matula
Předchozí mapy: Zelené peklo (1996), Vranov (2002)
Mapy budou vodovzdorně upraveny.
Terén:
Fyzicky náročný kopcovitý terén, porostově rozmanitý od dobře průbežného až po rozsáhlé pasáže se sníženou viditelností i průběžností, středně hustá síť komunikací, svažitý v nadmořské výšce 250 – 450 m n. m.
Systém ražení:
Elektronický systém Sportident, jeden SI čip nesmí být v jednom závodě použit dvakrát.
Požadavek na zapůjčení čipu SI uveďte v přihlášce.
Vklad za půjčení čipu 40 Kč/den.
Při nevrácení půjčeného čipu SI bude účtován poplatek 800 Kč.
Doprava:
Pořadatelé nezajišťují. V případě dopravy vlastním autobusem nás prosím informujte spolu s přihláškou.
Parkování:
V centru dle pokynů pořadatelů.
Stravování:
V centru závodu bude zajištěn prodej se základním sortimentem.
Ubytování:
Ubytování v centru není možné. Pořadatel zajišťuje ubytování ze soboty na neděli pouze v tělocvičně. Cena za osobu a noc 90 Kč. Požadavek nutno uvést v přihlášce. Platby za ubytování zašlete společně s vklady. Informace o dalším ubytování budou uvedeny na webové stránce závodu.
Hlavní funkcionáři:
Ředitelka: Kateřina Štěpánková
Hlavní rozhodčí: Zdenka Kozáková, R1
Stavba tratí: Zdeněk Liščinský R1, Radovan Čech R3 – klasická trať, Zdeněk Liščinský R1 – štafety
Protesty:
Písemně doložené vkladem 200 Kč hlavnímu rozhodčímu v termínu podle
Pravidel OB čl. 26.1 osobně, podle čl. 26.2 poštou na adresu Zdenka Kozáková, Ramešova 4, 612 00 Brno
Informace:
Stránky závodu
Kateřina Štěpánková:
e-mail: katka.stepankova@gmail.com
mobil: 737 971 305
Upozornění:
Všichni závodníci startují na vlastní nebezpečí.
Provozování prodejní nebo propagační činnosti je možno pouze se souhlasem ředitele závodu.
Předpis:
Závodí se dle platných Pravidel OB, Soutěžního řádu závodů sekce OB
a Prováděcích předpisů k soutěžím sekce OB pro rok 2016.
Rozpis závodu byl schválen soutěžní komisí sekce OB ČSOS dne 12. 2. 2016.
Zdenka Kozáková – hlavní rozhodčí
Kateřina Štěpánková – ředitelka závodu