Všechny potřebné informace zveřejněny

1. 10. 2021 napsal p/d

Pokyny, parametry tratí, startovky, vše najdete v orisu nebo v odkazech zde.


Přijďte zabloudit v kukuřici

30. 9. 2021 napsal p/d

Pokud vám sobotní klasika nebude stačit a rádi byste si ještě pohledali nějaké kontroly, můžete navštívit PopCornSprint v nedalekých Kníničkách. Využijte této jedinečné příležitosti a užijte si radostné bloudění s mapou v kukuřičném bludišti ve tvaru České republiky.


Teď už to určitě vyjde

13. 9. 2021 napsal p/d

Loni to nedopadlo, letos na jaře to nedopadlo. Ale teď na podzim to už určitě vyjde. Závody budou. Rozpis jsme aktualizoval, můžete se těšit na béčka v prostoru, ve kterém se běžel světový pohár.


Adamna Cup určitě bude

17. 2. 2021 napsal p/d

Jsme opravdu velcí optimisté. Pokud to situace umožní, nabídneme vám během druhého aprílového víkendu opravdový festival orientačního běhu 🙂 
Samozřejmě, konání sobotního a případně i nedělního závodu nezáleží na nás, ale na aktuálním štěkotu psa. Nicméně již teď vám můžeme s poměrně velkou jistotou nabídnout páteční Adamna Cup, který bude organizován tak, aby splňoval i ty nejpřísnější hygienické požadavky, a proto se už teď můžete začít těšit a přihlašovat!


Jsme optimisté

17. 2. 2021 napsal p/d

Pokud bude situace příznivá, zveme vás i na páteční závod ve sprintu (Adamna Cup) a nedělní veřejný závod štafet (pro oblast Hanáckou, Moravskoslezskou a Vysočina vypsanou jako Mistrovství oblasti). Informace o těchto akcích se včas objeví zde na stránce závodu.


Rozpis krásně rozepsán

4. 2. 2021 napsal p/d

Protože jsme optimisté.


Krásná klasika

4. 2. 2021 napsal p/d

Je únor, chladno, vlhko, pošmourno, temno. Covid všude vůkol. My ale věříme, že v dubnu uspořádáme krásný závod na klasice v prostoru, kde se běžel dokonce i světový pohár v orientačním běhu!