Fotky

11. 8. 2014 napsal hajousek

Fotky z cílové arény najdete tady.
Máte-li nějaké další, pošlete je (nebo odkaz na ně), např. by se hodila nějaká startovní vlkovka nebo nějaký cílový vlk. Povedených bubáků není nikdy dost.


Mezičasy

6. 8. 2014 napsal hajousek

Ahoj, mezičasy najdete zde, pokud máte co doplnit, klidně doplňujte. Až se mi sejdou postupy, hodím je do jedné mapy, třeba z toho vyleze něco zajímavého na farstách…


Výsledky

5. 8. 2014 napsal hajousek

Tady jsou.
Ztratil jsem jeden časoměřičský papírek a doběh na 3. a 4. místě jsem tak teď pouze odhadl…nevíteš Myrku náhodou, v kolik jstei dokončili sběr malin?
vysledkyBV14


O výsledcích Brněnského Vopruzu rozhodoval fotofinish

4. 8. 2014 napsal hajousek

Šestý ročník Brněnského vopruzu si do svých vopruzených análů zapsal hned dva vítěze. Štěpiho (který tak zkompletoval zlatý hatrick) doprovodil na nejvyšší stupínek Jiřin. Ani dlouhé zkoumání cílové fotografie totiž neurčilo, jestli vopruzenecký matador svou cílovou rybičkou stačil uhájit první místo před mocně dotírající mladou puškou.
fotofinish


Aktualizovaný seznam přihlášených

16. 7. 2014 napsal hajousek

Ahoj vy blázni.
Protože nemám přístup do levého menu a Dvoři je s děckama na táboře (šmejdí po stejném lese, kde se i vy budete trápit na závěrečném “běhu”), seznam opruzených půlek (zatím celkem 12) alespoň takto do článku:

Martin Schwab
Miro Kovář
Martin Štěpánek
Radovan Čech
Petr Strejček
David Schwab

Škoda že nejedu, asi bych vyhrál.
A ty, milý (zatím) nepřihlášený?
Porazil bys je?

OB + MTBO + HROB = 9 hodin.
Pak asi pivo.

Hajousek


To bude zas Vopruz

11. 7. 2014 napsal hajousek

Ač se to zdá skoro nemožné, ještě stále lze najít cestu z Brna na Vysočinu, jež nepoznala dravý vzorek opruzencova biku (letošní trasa pouze lehce “štrejchne” jednu z prvních varianta a překříží jednu z dalších). Plány na počáteční popojetí vlakem někam bokem tak nechávám na svém nástupci.

Můžete se těšit na krásné výhledyvyhled, pěšinky (chybět nebude ani ta lesmistrova) i pár prudších výjezdů. Vodu překonáte většinou suchým pláštěm.

A ještě než začnete šlapat na kole, čeká vás při běhu opravdu jemná mapařinka!
Těšte se!


Datum určeno

29. 6. 2014 napsal p/d

Voprudit si pozadí můžete v sobotu 2.8.2014


Brněnskej vopruz

5. 5. 2014 napsal p/d

BUDE!! I v roce 2014 se uskuteční Vopruz, tentokrát pod organizační taktovkou zasloužilého vopruzence Hajouska.