Kosův týden 6.5. – 12.5.

Pondělí:
žáci starší, dorost + další 17.45-18.45 protahování a Power Yoga, ZŠ Vedlejší vede Jindřiška
Úterý:
žáčci 16.30-18.00 běhání loděnice Komín, vede Dana, Peťula, Janča
žáci mladší 16.30-18.00 běhání loděnice Komín, vede Hajousek
žáci starší 16.30-18.00 běhání loděnice Komín, vede Jirka, Dvoři, David
dorost 16.30 dráha Pastviny + mapová teorie, vede Jana, Lahvin, Pavel
Středa (svátek):
Oblastní žebříček Kanice, info zde, vede Iva Miková
Čtvrtek:
žáci starší 16.30-18.00 dráha Pastviny, vede Dvoři, Kaška
dorost 17.30 – 18.30 Downhill sprinty, vede Jára
Brněnský pohár MTBO, info zde
Pátek:
Sobota:
Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP – žebříček A, Šumperk, info zde, vede Jana Grycová
Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), vyzývací pohár, Třemešek
Neděle:
Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), vyzývací pohár, Třemešek

Rubriky: Novinky | Napsat komentář

Letní OB tábor Třemešek

Letošní OB tábor se uskuteční v termínu 17.8.-25.8. 2019 (sobota až neděle, tj. 9 dní, 8 nocí) v rekreačním areálu Třemešek www
Společná doprava vlakem nebo autobusem, bude upřesněno.
Jedná se o sportovní OB tábor, jednoduché ubytování v chatkách ve spacáku, plná penze, cena cca 4.000 Kč (v jednání příspěvek oddílu).
Přihlášky provádějte přes KPS, 1.termín do 10.5.

Rubriky: Novinky | Napsat komentář

Kosův týden 29.4. – 5.5.

Pondělí:
žáci starší, dorost + další 17.45-18.45 protahování a Power Yoga, ZŠ Vedlejší vede Jindřiška
Úterý:
žáčci 16.30-18.00 běhání loděnice Komín, vede Dana, Peťula, Janča
žáci mladší 16.30-18.00 běhání loděnice Komín, vede Hajousek
žáci starší 16.30-18.00 běhání loděnice Komín, vede Jirka, Dvoři, David
Středa – neděle:
dorost soustředění Jakuszyce
Středa:
svátek
Čtvrtek:
žáci starší 16.30-18.00 dráha Pastviny, vede Ondra
Pátek – neděle:
mladší + starší žáci soustředění Řásná
Sobota:
Český pohár MTBO – 1. kolo + 2. kolo, Hradec Králové, vede King
Neděle:
Český pohár MTBO – 3. kolo, Hradec Králové

Rubriky: Novinky | Napsat komentář

Fotky z velikonoc

Album fotek z velikonoc. Pokud nějaké máte, přidejte je.

Rubriky: Novinky | Napsat komentář

Kosův týden 23. 4. – 28. 4.

Úterý:
žáčci 16.30-18.00 běhání loděnice Komín, vede Dana, Peťula, Janča
žáci mladší 16.30-18.00 běhání loděnice Komín, vede Hajousek
žáci starší 16.30-18.00 běhání loděnice Komín, vede Jirka, Dvoři, David
dorost 16.30 běhání loděnice Komín, vede Jana, Lahvin, Pavel – zrušeno
Středa:
žáci mladší + žáci starší 16.15 – mapový trénink Žebětín, start zde vede Katka
dorost 17.00-19.00 vrstevnicový kombotech, vede Jára
Čtvrtek:
žáci starší 16.30-18.00 dráha Pastviny, vede Dvoři, Kaška
dorost 18.00-19.30 intenzita Jundrov, vede Víťa
Brněnský pohár MTBO Jehnice, info zde
Pátek:
Sobota:
Oblastní žebříček, Mikulov, vede Verča Ptáčková
Neděle:
dorost, individuální mapový trénink

Rubriky: Novinky | Napsat komentář

Velikonoční soustředění 2019 – info a program

Termín: 18.-22. 4. 2019 (čtvrtek-pondělí)
Kde: Lipnice nad Sázavou
Ubytování: kamenické učiliště – postele s povlečením (skupiny žactva), základní škola cca 1 km od učiliště – na zemi ve vlastních spacácích (skupina dorost+dospělí); rozdělení na pokoje bude k dispozici u trenérů
Strava: snídaně, obědy, večeře a čaj/šťáva ve várnici, kafe bude zajištěno na učilišti; skupina dorost+dospělí bude mít k dispozici školní kuchyňku (snídaně vlastní, kdo nechce ráno docházet na učiliště), obědy a večeře na učilišti
Doprava: auty nebo vlakem – využijte automodulu v KosMapu (nevíte-li, co je KosMap, informujte se u trenéra)
vlak žáci: čtvrtek 12:31 z KrPole (dejte vědět do středečního poledne Hajouskovi nebo se přihlašte v KosMapu)
vlak dorost+dospělí: čtvrtek 14:31 z KrPole (viz KosMap)
Sraz: čtvrtek 18. 4. do 17h
Čtvrteční večeře: 18:00-19:00

NEZAPOMEŇTE S SEBOU: hrníček, buzolu, SI čip, mapník, lihovku, plavky, podložku na protahování, nožík na pomlázku, resp. vajíčka

Podrobný program tréninků naleznete zde.
Skupina dorost+dospělí má veškeré další informace v Kosmapu. V případě změny programu platí to, co je v Kosmapu.

Režim dne:
Celý příspěvek

Rubriky: Novinky | Napsat komentář

Kosův týden 15. 4. – pondělí 22. 4.

Pondělí:
žáci starší, dorost + další 17.45-18.45 protahování a Power Yoga, ZŠ Vedlejší vede Jindřiška
Úterý:
žáčci 16.30-18.00 běhání loděnice Komín, vede Dana, Peťula, Janča
žáci mladší 16.30-18.00 běhání loděnice Komín, vede Hajousek
žáci starší 16.30-18.00 běhání loděnice Komín, vede Jirka, Dvoři, David
dorost 16.30 dráha Pastviny, vede Pavel, Jana, Lahvin
Středa:
žáci mladší + žáci starší 16.15 – mapový trénink Bystrc, start zde vede Janča
Čtvrtek – pondělí:
Velikonoční soustředění, Lipnice nad Sázavou
Pátek – neděle:
Velikonoce ve skalách, Kozly

Rubriky: Novinky | Napsat komentář

Kosův týden 8. 4. – 14. 4.

Pondělí:
žáci starší, dorost + další 17.45-18.45 protahování a Power Yoga, ZŠ Vedlejší vede Jindřiška
Úterý:
žáčci 16.30-18.00 běhání loděnice Komín, vede Dana, Peťula, Janča
žáci mladší 16.30-18.00 běhání loděnice Komín, vede Hajousek
žáci starší 16.30-18.00 běhání loděnice Komín, vede Jirka, Dvoři, David
dorost 16.30 dráha Pastviny, vede Jana, Lahvin
Středa:
žáci mladší + žáci starší 16.15 – mapový trénink Soběšice, start zde vede Janča
dorost 20.15-21.45 mapový trénink NOB middle Karolín, vede Adam
Čtvrtek:
žáci starší 16.30-18.00 dráha Pastviny, vede Dvoři, Kaška
Pátek:
Sobota:
Mistrovství oblasti na krátké trati, Jedovnice, vede Katka Schwabová
Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB, Boháňka – Skála
Neděle:
INOV-8 CUP – žebříček A, oblastní žebříček, Boháňka – Skála

Rubriky: Novinky | Napsat komentář

Kosův týden 1. 4. – 7. 4.

Přechod na letní období!
Pondělí:
žáci starší, dorost + další 17.45-18.45 protahování a Power Yoga, ZŠ Vedlejší vede Jindřiška
Úterý:
žáčci 16.30-18.00 běhání loděnice Komín, vede Dana, Peťula, Janča
žáci mladší 16.30-18.00 běhání loděnice Komín, vede Hajousek
žáci starší 16.30-18.00 běhání loděnice Komín, vede Jirka, Dvoři, David
dorost 16.30 běhání loděnice Komín, vede Jana, Lahvin
17.30 – 19.00 Vítání posil a letní sezóny – štafetky, opékání buřtů (občerstvení zajištěno) + seznámení se s novými členy
Středa:
žáci mladší + žáci starší 16.15 – mapový trénink Jehnice, start zde vede Janča
dorost mapový trénink Říčany, vede Adam
Čtvrtek:
žáci starší 16.30-18.00 dráha Pastviny, vede Dvoři, Kaška
Pátek:
Veřejný sprint CEYOC, Ostrava – Vítkovice, vede Jirka
Sobota:
Žebříček B-Morava, Háj ve Slezsku, info zde, vede Jirka
Seminář Trénink MTBO a školení trenérů T3 MTBO
Neděle:
Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C), Háj ve Slezsku

Rubriky: Novinky | Napsat komentář

Kosův týden 25. 3. – 31. 3.

Pondělí:
dorost + další 17.45-18.45 protahování a Power Yoga, ZŠ Vedlejší vede Jindřiška – ZRUŠENO
Úterý:
žáčci 16.00-17.30 tělocvična Pastviny, vede Peťula, Dana
žáci mladší 16.30 – 18.00 tělocvična Sirotkova, vede Hajousek
žáci starší 16.45 – 18.30 běhání + tělocvična Plovdivská, vede Jirka, Dvoři, Kaška
dorost 17.00 – 19.00 běhání Kupkova a tělocvična Blažkova, vede Jana, Lahvin
Středa:
dorost 18.00 – 19.45 mapové kopce Jundrov, vede Adam
Čtvrtek:
žáci mladší 16.00 – 18.00 mapový trénink, teorie není, vede Hajousek
žáci starší 16.00-18.00 mapový trénink, teorie není, vede Dvoři, Plech
dorost 19.00 – 20.30 NOB Chlébské, vede Adam
dospělí 19.00-20.15 košíková, Gymnázium Křenová – zájemci vítáni
Pátek:
Sobota:
Oblastní žebříček, Radostice, vede Monika Jašková
Neděle:

Rubriky: Novinky | Napsat komentář