Akce pořádané KOSem v 21. století


2018
23.-24.6. mčr kt Chlébské


2017

23.-24.9. 16. a 17. čp MTBO Brno
1.4. oblastní žebříček Útěchov


2016

24.9. oblastní žebříček Studnice
23.4. – 24.4. ŽB Morava, ČPŠ 2016 Ořešín


2015

26.9. – 28.9. MČR Middle a MČR Klasika MTBO Zvůle
1.8. Brněnskej vopruz 2015
28.3. oblastní žebříček Soběšice


2014

14.12. OBliga VŠ koleje pod Palackého vrchem
2.8. Brněnskej vopruz 2014
7.6. – 8.6. ČP ŽA a ŽB Morava Odranec
16.2. Ski Adventure Sklené
15.2. – MČR na KT a MČR dvojčlenných štafet Sklené


2013

31.8. Brněnskej vopruz 2013
8.6. – 9.6. 7. a 8. závod Českého poháru v MTBO 2013 a MČR ve sprintu a štafetách Viničné Šumice
20.4. oblastní žebříček Klínek
23.2. MČR na KT a MČR dvojčlenných štafet, Vlachovice
23.2. – 24.2. Ski Adventure Vlachovice
Skiadventure


2012

15.9. oblastní žebříček Klínek
18.2. – 19.2. Ski Adventure Nové Město na Moravě
Skiadventure


2011

24.9. oblastní žebříček Lesná
5.8. Brněnskej vopruz 2011
19.2. – 20.2. Ski Adventure Nové Město na Moravě
Skiadventure


2010

24.10. Dětská narozeninová bojovka 2010
23.10. oblastní žebříček Svatoslav
11.9. – 12.9. 16. a 17. závod Českého poháru v MTBO 2010 a MČR na krátké trati Brno – Lesná
31.7. Brněnskej vopruz 2010
14.2. Ski Adventure Nové Město na Moravě
13.2. LOB – 6. závod Poháru elity, žebříčku A a B jednotlivců na krátké trati, 7. závod mistrovství ČR družstev – Nové Město na Moravě
Skiadventure


2009

25.10. Dětská narozeninová bojovka 2009
1.8. Brněnskej vopruz 2009
28.3. oblastní žebříček Deblín
22.2. Ski Adventure Nové Město na Moravě


2008

2.11. Dětská narozeninová bojovka 2008
2.8. Brněnskej vopruz 2008
7.6. oblastní žebříček Bukovinka
24.5. – 25.5. 5. a 6. závod Českého poháru v MTBO 2008 a MČR na DT Svratka
17.2. Ski Adventure Nové Město na Moravě


2007

28.4. – 29.4. Rakve Open
14.4. oblastní žebříček Deblín


2006

21.10. oblastní žebříček Brno – Soběšice
26.8. – 27.8. 9. a 10. závod Českého poháru v MTBO 2006 a WRE Žďár nad Sázavou
10.6. – 11.6. 6. a 7. závod Žebříčku B – Morava Deblín


2005

14. 5. Český pohár štafet Bukovinka


2004

6. 6. Continental cup, žebříček A Zhoř
1.5. – 2.5. 1. a 2. závod Českého poháru v MTBO Prštice


2002

20.4. MČR NOB Brno-Lesná