cp page header

The End

2. 6. 2008 napsal p/d

We’ll be back 🙂
Maybe.


Děkujem

27. 5. 2008 napsal p/d

Předsedovi, bez kterého by žádné závody nebyly. Můžete si přečíst jeho interní ředitelské ohlédnutí.

Počasí, že se vyčasilo.
Panu starostovi, SK Mars Svratka a obci Svratka za perfektní zázemí.
Našim partnerům za podporu a skvělé hodnotné ceny pro vás.

Příprava závodu tentokrát lehce drhla a my pořadatelé jsme byli i trochu zaskočeni hladkostí průběhu akce samotné. Děkujeme tudíž především a hlavně všem vám závodníkům za účast a vynikající sportovní výkony, vyslovené pochvaly, konstruktivní kritiku a spolknutí případných nadávek a pokud se ještě někdy ztopoříme k nějakému pořádání, těšíme se na shledanou.


Pozávodní informace

27. 5. 2008 napsal p/d

Výsledky jsou již dávno, mapy s tratěmi některých kategorií najdete v příslušné sekci, foto a videošílenství bylo odsunuto do mediálního koutku.
Nezapomeňte kouknout na televizi nebo na internet na pořad M ČR v orientačním závodu horských kol Svratka.


Bajky v televizi

26. 5. 2008 napsal p/d

Jistě jste si v sobotu všimli, že na závodech byl přítomen početný televizní štáb. Své hvězdné výkony uvidíte v televizi na ČT4 v úterý 27. 5. 2008 v 18:00 a ve 23:45 a ve čtvrtek 29. 5. 2008 v 19:40.
Pokud televizi nemáte, přenosy lze v uvedených termínech zřejmě sledovat i na internetu – viz odkaz “Sledujte po internetu” na jednotlivých stránkách pořadu.


A je to

26. 5. 2008 napsal p/d

Závody začaly, proběhly a skončily. Úspěšně, zdá se.
Výsledky jsou již k dispozici, během pondělí doufám přibudou obvyklé materiály – fotografie, mapy, atd.


Krátká rekapitulace dlouhých tratí

23. 5. 2008 napsal p/d

1997 Pravděpodobně první M ČR na dlouhé trati, tipuji že se odehrálo v Seleticích, ale nevím jistě.
Pak mám trochu okno, jen tuším, že 1999 se konala legendární megabrutální dlouhá ve Smržovce, asi nejtvrdší MTBO závod, jaký kdy u nás proběhl.
2002 – dnešní Pells – Zubří
Krásné teplé počasí, šíleně dlouhé postupy napříč mapou, asi pět výměn map. Při tomhle závodě byly pravděpodobně naposledy na MTBO použity normální orienťácké mapy.
2003 – Smržovka v Jablonci na Břízkách
Krásné počasí, trochu kopce, ale jinak pohoda.
2004 – Vizovice – Lidečko
Fakt velké kopce – podívejte se na mapy s ne zrovna běžnou ekvidistancí 10 metrů. Ale celkově pěkné závody.
2005 – FS Praha – Dolní Hbity – Houpačka
Dlouhá trať která nebyla (dlouhá). Pěkný terén, ale závodníci byli nečekaně rychlí. Mapy najdete na stránkách závodu.
2006 – Severka Šumperk – Vidnava
Pěkné jarní počasí, krásný závod v krásném terénu.
2007 – Blansko – Brlohy
To asi všichni pamatujete – docela velké kopce a silná průtrž mračen, která trochu pozměnila charakter závodu. Ale celkově to bylo hezké.
2008 – Tesla – Svratka
Ty dlouhé tratě jsou vlastně pohoda. Jaké to bude? Nic vyjímečného, nemáte se čeho bát. Terén jako loni na pětideních v Plzni. Kopec tam jsou, ale proti Smržovce nebo Vizovicím je to rekreace. Obecně čekáme spíše rychlejší časy – podívejte se na výsledky z MS, jelo se celkem rychle. A kdyby něco, tak stavitelka je Hanka a na tu si nikdo z vás netroufne 🙂
Abych nezapoměl, Marek P. úspěšně odmaturoval.


Závodní informace

22. 5. 2008 napsal p/d

Pokyny, plánky shromaždiště, Svratky, náhledy map, délky tratí, startovky na oba dny. Všechno máte. Délky tratí po postupu na neděli budou pouze pokud Pari do víkendu ještě sesedne z kola.


Chcete si koupit Karlštejn?

20. 5. 2008 napsal p/d

Pokud by se vám líbilo bydlet na Karlštejně, rozbijte prasátko a kupte si ho. 50 miliónů korun není zase tolik za stavbu které po střeše prochází rozvodí Labe – Dunaj. A navíc byste v sobotu mohli vyrazit na trať rovnou z obýváku!


Odvezte si hotové fotky hned ze závodů

19. 5. 2008 napsal p/d

Na shromaždišti bude od pátku do neděle k dispozici všem účastníkům samoobslužný fotokiosek. Ve fotokiosku si budete moci okamžitě vytisknout v perfektní kvalitě Vaše závodní i jiné fotky (z digitálu či mobilu) a taky případně vypálit fotky z karty na CD. Kiosek taky umí 15×20 cm veliké koláže – viz obrázek, kam si můžete naskládat různé fotky a doplnit i textem. Nebo fotky v různých rámečcích, nebo udělat pohlednici s Vaší fotkou, kterou můžete hned ve Svratce hodit do schránky a pozitivně šokovat Vaše blízké. Nezapomenutelná vzpomínka – a to nejen pro Vás.

Ceny – lidové:
formát 10×15 za 10,- Kč (pohlednicový)
formát 15×20 za 20,- Kč
vypálení CD za 100,- Kč
pohlednicová nálepka za 5,- Kč

Fotky uložené v PC jsou jen padesátiprocentní vzpomínky. Vytiskněte si fotky a nebudete litovat !!! Více na www.bezvafotky.eu

Koláž


Karlštejn

19. 5. 2008 napsal p/d

Aby se vám start závodu na dlouhé trati líbil, rozhodli jsme se postavit ho přímo před Karlštejnem.


Plakát

18. 5. 2008 napsal p/d

Vylepením tohoto krásného plakátu (pdf) na strategických místech ve Svratce zvýšíme informovanost místních obyvatel o tom proč tam už zase jezdí ti cyklisté s divným stolečkem na řídítkách.
Pokud jste členy / členkami fanklubu Marka P. i vy si jej můžete vytisknout a pověsit nad postel. Marek maturuje ve středu, držíme mu palce.


Mapy

14. 5. 2008 napsal p/d

V sekci Mapa si můžete prohlédnout dřívější mapy prostorů. Ti ambicióznější z vás by měli strávit víkend cvičnou stavbou tratí a vymýšlením optimálních postupů. Ten, kdo dokáže určit kde budou při závodech starty, má bod.


A jsme na řadě

14. 5. 2008 napsal p/d

Sezóna MTBO začala velmi ostře, najednou máme za sebou už čtyři závody a další na řadě jsou ty naše. Vám už zbývají jen dva dny na přihlášení se, my máme ještě pár dní navíc na to, abychom pečlivě přepočítali, kolik tak asi bude potřeba sudů piva.


Rozpis zveřejněn

25. 4. 2008 napsal Kýta

Web

17. 3. 2008 napsal p/d

No jo. A dokonce jsem si už i udělali web. Asi jsme letos první. Aspoň v něčem.


Hurááá. Budem pořádat závody

17. 3. 2008 napsal p/d

Sláva nazdar výletu, budem pořádat čp a MČR na DT v MTBO ve Svratace. 24.5. – 25.5.2008