Pari nejúspěšnějším českým bikerem uplynulého víkendu

Martin Ševčík se stal nejúspěšnějším českým bikerem uplynulého víkendu v rámci 3. a 4. kola ČP v MTBO 2015 a MČR 2015 ve štafetách.
V pátek odstartoval prodloužený MTBO víkend prvním tuzemským letošním závodem, a to hned Mistrovstvím ČR ve štafetách. V tomto závodě se podařilo mužům Tesly ve složení Martin Ševčík, Martin Tišnovský a Marek Pospíšek obhájit mistrovský titul z loňského roku a stát se mistry ČR. Bronz ještě přidala druhá štafeta Tesly ve složení Jaroslav Rygl, Miroslav Rygl a Martin Štěpánek. Třetí medaili tentokrát bronzovou získala veteránská štafeta mužů ve složení Tomáš Gryc, Zdeněk Tišnovský a David Schwab. Ženám se tolik nedařilo a v mistrovském závodě obsadily sedmé místo. V sobotu pokračoval ČP závodem – long. Zde opět na stupních vítězů v kategorii ME stanul Martin Ševčík jako nejlepší český závodník. Vítězství si odnesl Andreas Waldmann z Rakouska a na třetí stupeň vystoupil Jiří Hradil ze Zlína. Třetí závod – middle se konal v neděli a tentokrát nenašel Martin Ševčík žádného přemožitele: stanul na nejvyšším stupni. Všechny výsledky naleznete http://www.mtboracingteam.cz/index.php?strana=mcr_vysledky

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.