Vítězství JMO ve vyzývacím poháru žactva

Žactvo JMO o víkendu šokovalo český orienťák a stalo vítězem vyzývacího poháru žactva, poprvé v historii této soutěže.

Nevím, jestli se někde dá najít nějaká historie téhle soutěže, ale dá se bezpečně říct, že žáci JMO zvítězili poprvé! Pro nás, Teslu, je to obrovský úspěch, protože na úspěšnosti oblastního výběru jsme se podíleli velmi výrazně. Z 33 účastníků bylo 19 tesláků.
Pochválit je třeba všechny zúčastněné, nejen ty kteří stáli na stupních, ale i ty, ktěří bojovali vzadu a nevzdali, a i ty, kteří to případně podiskali, ale získali tak cenné zkušenosti. A také ty, kteří tam nebyli, ale “jenom” chodí na tréninky a na závody a tvoří pevnou základnu, na které stojí ti nejlelepší.
Velmi impresivní byl nedělní výkon dívek v D12, kde se štafety umístily na 1., 4. a 7. místě z 31 štafet, ale kluků v H12 na 2. a 3. místě, H14 – 1. místo. A vlastně všech zúčastněných.
Za Teslu to byli:
Doušková Hana, Doušková Kateřina, Hlaváčová Lucie, Fuchsová Ema, Ehlová Martina, Dušková Tereza, Štěpánek Jan, Folprecht Matyáš, Dobrovolná Anna, Kubáňová Tereza, Ptáček Jonáš, Čech Radan, Schwab Filip, Račanský Jiří, Miková Lenka, Milán Jakub, Doušek Tomáš, Gryc Ondřej, Ehl Ondřej
Výsledky – bodové hodnocení – najdete zde. Krásné čtení.

Doufáme také, že tenhle úspěch přispěje k rozvoji spolupráce v naší oblasti a že se nám podaří na podzim na mistrovství na něj navázat.

Nějaké fotky, pokud máte další, přidejte je do alba.

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *