Tábor Třemešek

Blíží se konec prázdnin a to může znamenat jen jediné – i tradiční každoroční táborosoustředění je za námi. Holedná je nám málo kopcovatá a proto jsme se letos vydali do Jeseníků, prozkoumat kopce v okolí tábora v Třemešku. To se nám taky docela dobře povedlo, podívali jsme se kde se běželo mistrovství světa 2008, seznámili jsme se s Mrtvým mužem a nakonec jsme i prohnali Yetiho.
Devítidenní pobyt ve skanzenu socialismu, bez možnosti zásobovat se čipsy a kolou, byl pro moderní mládež výzvou, přesto věříme, že nejen vedení, ale i účastníci odjížděli sportovně uspokojeni.
Tábor by se nekonal buď vůbec, nebo ne v tak vysoké sportovní kvalitě, nebýt obrovského úsilí oraganizačního týmu a hlavně a především ředitele Jirky Ehla. A jsme rádi a bylo nám potěšením i letos spolupracovat s našimi kamarády z Řevnic.
Předběžně počítáme s tím, že minimálně ještě příští rok se tábor bude konat ve stejném modelu, opět ve spolupráci s řevickými na zatím neznámém místě.
Fotky samozřejmě budou, nějaká ta tisícovka se už pomalu kupí v galerii, čekání si můžete krátit projetím fotek minulých ročníků.
2018, 2017, 2016 1, 2016 2, 2015, 2010.

A je to tady! Podle gůglu nakonec prý jenom 751 fotek z tábora, letos od opravdu širokého spektra autorů.

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *