Otevřený individuální trénink Zadní Hády

Navazujeme na otevřený trénink tento víkend v Žebětíně (který byl super, díky Sašo!) a připravujeme pro vás mapový trénink na další víkend.

Bude opět připraveno několik tratí různé obtížnosti: DH12, DH14, XS, S, M, L. Mapy ve formátu PDF najdete zde, každý si ji vytiskne sám na své tiskárně a trať si oběhne kdykoliv od pátku 17:00 do neděle 17:00.

Zjistili jsme, že část tréninku je v chráněné oblasti, respektujte tedy prosím pravidla a pohybujte se v ní pouze po cestách. Zároveň parkujte dle pravidel, o víkendu se na tuto oblast chtějí zaměřit ochranáři!

Místo: https://mapy.cz/s/retacekane

Protože cílem je nepotkat se s ostatními orienťáky, zapisujte své přijezdy do této tabulky. Přijeďte autem nebo na kole, nejezděte autobusem. Po příjezdu a po doběhnutí se nezdržujte u aut, nezapomeňte mít s sebou po celou dobu roušku a držte se v dostatečné vzdálenosti od ostatních.

Je pro vás nachystaný kombotech; tratě jsou rozděleny na kratší úseky, které se zaměřují na různé mapové techniky. V každém z cílů si vždy odpočiňte, ale příliš se nezdržujte, ať se moc nepotkáváte. Tratí je celá řada, také se dají různě kombinovat a zkracovat:

DH12 3,5 km XS 4,5 km M 7,5 km
DH14 3,9 km S 5,9 km L 9,2 km

Tratě S, M a L jsou na mapě bez cest, na trati XS jsou k dispozici varianty – s cestami i bez. Žákovské tratě mají plnou mapu.

Na kontrolách jsou buď červenobíle plastové fáborky, nebo na některých úsecích je toaleťák (ten není tak moc vidět).

Můžete si i zasoutěžit: první tři úseky na tratích M a L + had na L + vrstevnicová linie budou jako segmenty na Stravě. Tak to choďte přesně pod čarou, ať vás to rozpozná 🙂

O-Segment 1
O-Segment 2
O-Segment 3
O- Segment 4 (had)
O-Segment 5

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *