Kamarádi a přátelé OB, budeme vás všechny v červnu potřebovat!!!

Někteří víte, někteří tušíte. V červnu, přesně 23 a 24.06.2018 budeme nedaleko Nedvědice pořádat Mistrovství ČR na krátké trati. A tak bych vás, všechny KOSáky, KOSice i KOSáčata, touto cestou rád pozval a požádal o pomoc při pořádání této, pro náš klub výjimečné a prestižní, události.

Od podzimu 2016, kdy jsme uspěli ve výběrovém řízení a postupně začali s přípravami závodu, se požadavky na pořadatele výrazně změnily. Na mistrovských závodech je nyní běžná přítomnost ČT, online vysílání na velkoplošnou obrazovku v centru, VIP hosté, sponzoři, antidopingová kontrola atd. atd. Taktéž organizace a časový průběh vlastního závodu je vzhledem k různým semifinálovým rozběhům a finálovým závodům poněkud odlišná od běžných žebříčkových závodů. Všechno umíme, ale musí nás být hodně! 😊

Společně s hlavní rozhodčí Zdenčou Kozákovou bych vás rád požádal o rezervaci tohoto termínu. Svou vůli podílet se na pořádání závodu prosím projevte přihláškou v KPS.

Slíbit vám můžeme ubytování, stravování a krásné letní počasí. Zvažujeme i slušivá pořadatelská trička, do KPS tedy pište i vaši očekávanou velikost v červnu 2018. A nakonec budete mít určitě dobrý pocit, že jste přiložili ruku k dílu a byli tak součástí zdařilého pořadatelského týmu.

Další informace budou postupně přibývat, jednak zde na klubových stránkách nebo přímo od vedoucích jednotlivých úseků.

Sportu Zdar, OB zvláště.
Zino, ředitel

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *