Archiv autora: katka

Mistrovství Brna v nočním parkovém OB – 17. ročník

Letošní MB v NOPB se koná 31.10. od 17:30 na Lesné. Informace a přihlášky zde Přijďte se proběhnout tak trochu netradičně – v setmělém Brně bez čelovek. Nestačí tedy jen volit nejkratší postupy, ale je nutné přemýšlet, kde jsou a … Celý příspěvek

Rubriky: Novinky | Napsat komentář

Kosův týden 14. – 20.10.

Pondělí: žáci starší, dorost + další 17.45-18.45 protahování a Power Yoga, ZŠ Vedlejší vede Jindřiška Úterý: žáčci 16.30-18.00 běhání loděnice Komín, vede Marcel, Janča žáci mladší 16.30-18.00 běhání loděnice Komín, vede Hajousek, Ondra, Marmi žáci starší 16.30-18.00 běhání loděnice Komín, … Celý příspěvek

Rubriky: Novinky | Napsat komentář

MČR oblastních výběrů žactva

Společně, možná již naposled, s Mistrovstvím ČR štafet a klubů proběhlo i Mistrovství oblastních výběrů žactva DH12 a DH14. V nabité konkurenci se mladí KOSové neztratili. Jihomoravská oblast získala 31 z 60 žákovských medailí a mladí KOSata získala 17 z … Celý příspěvek

Rubriky: Novinky | Napsat komentář

Kosův týden 7.10. – 13.10.

Pondělí: žáci starší, dorost + další 17.45-18.45 protahování a Power Yoga, ZŠ Vedlejší vede Jindřiška Úterý: žáčci 16.30-18.00 běhání loděnice Komín, vede Marcel, Janča žáci mladší 16.30-18.00 běhání loděnice Komín, vede Hajousek, Ondra, Marmi žáci starší 16.30-18.00 běhání loděnice Komín, … Celý příspěvek

Rubriky: Novinky | Napsat komentář

Kosův mistrovský týden 30.9. – 6.10.

Pondělí: žáci starší, dorost + další 17.45-18.45 protahování a Power Yoga, ZŠ Vedlejší vede Jindřiška Úterý: žáčci 16.30-18.00 běhání loděnice Komín, vede Marcel, Janča žáci mladší 16.30-18.00 běhání loděnice Komín, vede Hajousek, Ondra, Marmi žáci starší 16.30-18.00 běhání loděnice Komín, … Celý příspěvek

Rubriky: Novinky | Napsat komentář

Kosův týden 23. 9. – 29. 9.

Pondělí: žáci starší, dorost + další 17.45-18.45 protahování a Power Yoga, ZŠ Vedlejší vede Jindřiška Úterý: žáčci 16.30-18.00 běhání loděnice Komín, vede Marcel, Janča žáci mladší 16.30-18.00 běhání loděnice Komín, vede Hajousek, Ondra, Marmi žáci starší 16.30-18.00 běhání loděnice Komín, … Celý příspěvek

Rubriky: Novinky | Napsat komentář

Kosův mistrovský týden 16.9. – 22.9.

Pondělí: žáci starší, dorost + další 17.45-18.45 protahování a Power Yoga, ZŠ Vedlejší vede Jindřiška Úterý: žáčci 16.30-18.00 běhání loděnice Komín, vede Marcel, Janča žáci mladší 16.30-18.00 běhání loděnice Komín, vede Hajousek, Ondra, Marmi žáci starší 16.30-18.00 běhání loděnice Komín, … Celý příspěvek

Rubriky: Novinky | Napsat komentář

Kosův týden 9.9. – 15.9.

Pondělí: žáci starší, dorost + další 17.45-18.45 protahování a Power Yoga, ZŠ Vedlejší vede Jindřiška – začne v týdnu od 16.9. Úterý: žáčci 16.30-18.00 běhání loděnice Komín, vede Marcel, Janča žáci mladší 16.30-18.00 běhání loděnice Komín, vede Hajousek, Ondra, Marmi … Celý příspěvek

Rubriky: Novinky | Napsat komentář

První poprázdninový kosův týden 2.9. – 8.9.

Pondělí: žáci starší, dorost + další 17.45-18.45 protahování a Power Yoga, ZŠ Vedlejší vede Jindřiška – začne v týdnu od 16.9. Úterý: žáčci 16.30-18.00 běhání loděnice Komín, vede Marcel, Peťula, Janča žáci mladší 16.30-18.00 běhání loděnice Komín, vede Hajousek, Ondra, … Celý příspěvek

Rubriky: Novinky | Napsat komentář

Prázdninový program

Červenec: 3. – 8.7. MTBO5Days Plzeň 2019, vede King 5. – 7.7. Třemošná 2019, vede Zdenča 12. – 14.7. H.S.H Vysočina cup, Svratouch, vede Lenka Lukášová 19. – 21.7. Grand prix Silesia,Bohdanovice, vede Hela Procházková 24. – 28.7. Bohemia orienteering, … Celý příspěvek

Rubriky: Novinky | Napsat komentář