Archiv autora: katka

Kosův týden 7.10. – 13.10.

Pondělí: žáci starší, dorost + další 17.45-18.45 protahování a Power Yoga, ZŠ Vedlejší vede Jindřiška Úterý: žáčci 16.30-18.00 běhání loděnice Komín, vede Marcel, Janča žáci mladší 16.30-18.00 běhání loděnice Komín, vede Hajousek, Ondra, Marmi žáci starší 16.30-18.00 běhání loděnice Komín, … Celý příspěvek

Rubriky: Novinky | Napsat komentář

Kosův mistrovský týden 30.9. – 6.10.

Pondělí: žáci starší, dorost + další 17.45-18.45 protahování a Power Yoga, ZŠ Vedlejší vede Jindřiška Úterý: žáčci 16.30-18.00 běhání loděnice Komín, vede Marcel, Janča žáci mladší 16.30-18.00 běhání loděnice Komín, vede Hajousek, Ondra, Marmi žáci starší 16.30-18.00 běhání loděnice Komín, … Celý příspěvek

Rubriky: Novinky | Napsat komentář

Kosův týden 23. 9. – 29. 9.

Pondělí: žáci starší, dorost + další 17.45-18.45 protahování a Power Yoga, ZŠ Vedlejší vede Jindřiška Úterý: žáčci 16.30-18.00 běhání loděnice Komín, vede Marcel, Janča žáci mladší 16.30-18.00 běhání loděnice Komín, vede Hajousek, Ondra, Marmi žáci starší 16.30-18.00 běhání loděnice Komín, … Celý příspěvek

Rubriky: Novinky | Napsat komentář

Kosův mistrovský týden 16.9. – 22.9.

Pondělí: žáci starší, dorost + další 17.45-18.45 protahování a Power Yoga, ZŠ Vedlejší vede Jindřiška Úterý: žáčci 16.30-18.00 běhání loděnice Komín, vede Marcel, Janča žáci mladší 16.30-18.00 běhání loděnice Komín, vede Hajousek, Ondra, Marmi žáci starší 16.30-18.00 běhání loděnice Komín, … Celý příspěvek

Rubriky: Novinky | Napsat komentář

Kosův týden 9.9. – 15.9.

Pondělí: žáci starší, dorost + další 17.45-18.45 protahování a Power Yoga, ZŠ Vedlejší vede Jindřiška – začne v týdnu od 16.9. Úterý: žáčci 16.30-18.00 běhání loděnice Komín, vede Marcel, Janča žáci mladší 16.30-18.00 běhání loděnice Komín, vede Hajousek, Ondra, Marmi … Celý příspěvek

Rubriky: Novinky | Napsat komentář

První poprázdninový kosův týden 2.9. – 8.9.

Pondělí: žáci starší, dorost + další 17.45-18.45 protahování a Power Yoga, ZŠ Vedlejší vede Jindřiška – začne v týdnu od 16.9. Úterý: žáčci 16.30-18.00 běhání loděnice Komín, vede Marcel, Peťula, Janča žáci mladší 16.30-18.00 běhání loděnice Komín, vede Hajousek, Ondra, … Celý příspěvek

Rubriky: Novinky | Napsat komentář

Prázdninový program

Červenec: 3. – 8.7. MTBO5Days Plzeň 2019, vede King 5. – 7.7. Třemošná 2019, vede Zdenča 12. – 14.7. H.S.H Vysočina cup, Svratouch, vede Lenka Lukášová 19. – 21.7. Grand prix Silesia,Bohdanovice, vede Hela Procházková 24. – 28.7. Bohemia orienteering, … Celý příspěvek

Rubriky: Novinky | Napsat komentář

Kosův týden 24.6. – 30.6.

Pondělí – pátek: Hry IX. letní olympiády dětí a mládeže 2019 – Liberecký kraj, www zde sledujte naše mladé naděje Aničku, Háňu, Jirku a Jonáše Pondělí: Úterý: žáčci 16.30-18.00 běhání loděnice Komín, vede Dana, Marcel, Peťula, Janča žáci mladší 16.30-18.00 … Celý příspěvek

Rubriky: Novinky | Napsat komentář

Kosův týden 17.6. – 23.6.

Pondělí: Úterý: žáčci 16.30-18.00 běhání loděnice Komín, vede Dana, Marcel, Peťula, Janča žáci mladší 16.30-18.00 běhání loděnice Komín, vede Hajousek, Ondra P. žáci starší 16.30-18.00 běhání loděnice Komín, vede Jirka, Dvoři, David dorost 16.30 běhání loděnice Komín, vede Jana, Lahvin, … Celý příspěvek

Rubriky: Novinky | Napsat komentář

Kosův týden 10.6. – 16.6.

Pondělí: žáci starší, dorost + další 17.45-18.45 protahování a Power Yoga, ZŠ Vedlejší vede Jindřiška Úterý: žáčci 16.30-18.00 běhání loděnice Komín, vede Dana, Peťula, Janča žáci mladší 16.30-18.00 běhání loděnice Komín, vede Hajousek žáci starší 16.30-18.00 běhání loděnice Komín, vede … Celý příspěvek

Rubriky: Novinky | Napsat komentář