Archiv autora: katka

Kosův týden 3. 2. – 9. 2. 2020

Pondělí: dorost + další 17.45-18.45 protahování a Power Yoga, ZŠ Vedlejší vede Jindřiška Úterý: žáčci (skupina Marcel) 16.00-17.30 tělocvična Pastviny, vede Marcel žáci mladší 16.00 – 17.30 tělocvična Sirotkova, vede Janča + Hajousek skupina Janča (sraz 15.50!) 16.00–17.00 tělocvična, 17.00 … Celý příspěvek

Rubriky: Novinky | Napsat komentář

Kosův týden 27. 1. – 3. 2. 2020

Pondělí: dorost + další 17.45-18.45 protahování a Power Yoga, ZŠ Vedlejší vede Jindřiška Úterý: žáčci (skupina Marcel) 16.00-17.30 tělocvična Pastviny, vede Marcel žáci mladší 16.00 – 17.30 tělocvična Sirotkova, vede Janča + Hajousek skupina Janča (sraz 15.50!) 16.00–17.00 tělocvična, 17.00 … Celý příspěvek

Rubriky: Novinky | Napsat komentář

Úspěšná olympiáda dětí a mládeže

byla včera zakončena v Karlovarském kraji. Jihomoravská lobařská výprava si odvezla 5 cenných kovů: Kuba Milán: 1.místo sprint, 2. místo krátká trať Lucka Hlaváčová: 3. místo krátká trať, 2. místo štafety Jonáš Ptáček: 2. místo štafety Ani ostatní se rozhodně … Celý příspěvek

Rubriky: Novinky | 1 komentář

Kosův týden 20. 1. – 26. 1. 2020

Pondělí: dorost + další 17.45-18.45 protahování a Power Yoga, ZŠ Vedlejší vede Jindřiška Úterý: žáčci (skupina Marcel) 16.00-17.30 tělocvična Pastviny, vede Marcel žáci mladší 16.00 – 17.30 tělocvična Sirotkova, vede Janča + Hajousek skupina Janča (sraz 15.50!) 16.00–17.00 tělocvična, 17.00 … Celý příspěvek

Rubriky: Novinky | Napsat komentář

Hry IX. zimní olympiády dětí a mládeže 2020

v Karlovarském kraji (19. – 24.1.) jsou zahájeny a náš oddíl má nemalé zastoupení. V lyžařském orientačním běhu bude Jihomoravský kraj reprezentovat Marťa Ehlová, Lucka Hlaváčová, Lenka Miková, Jonáš Ptáček, Filip Schwab a Ondra Gryc. Lobařský tým doplní Julie Finstrlová … Celý příspěvek

Rubriky: Novinky | Napsat komentář

Kosův týden 13. – 19. 1. 2020

Pondělí: dorost + další 17.45-18.45 protahování a Power Yoga, ZŠ Vedlejší vede Jindřiška Úterý: žáčci (skupina Marcel) 16.00-17.30 tělocvična Pastviny, vede Marcel žáci mladší 16.00 – 17.30 tělocvična Sirotkova, vede Janča + Hajousek skupina Janča (sraz 15.50!) 16.00–17.00 tělocvična, 17.00 … Celý příspěvek

Rubriky: Novinky | Napsat komentář

Kosův týden 6.1. – 12.1.2020

Pondělí: dorost + další 17.45-18.45 protahování a Power Yoga, ZŠ Vedlejší vede Jindřiška – zrušeno Úterý: žáčci (skupina Marcel) 16.00-17.30 tělocvična Pastviny, vede Marcel žáci mladší 16.00 – 17.30 tělocvična Sirotkova, vede Janča + Hajousek skupina Janča (sraz 15.50!) 16.00–17.00 … Celý příspěvek

Rubriky: Novinky | Napsat komentář

Kosův silvestrovský týden 30.12.2019 – 5.1.2020

Pondělí: Úterý – Silvestr: Středa: Čtvrtek: dorost 17.00-18.45 Jundrov, mapové kopce, vede Adam Pátek: Sobota: BBP Kuřimský kros, info zde Neděle: BZL Návrat ke kořenům, info zde

Rubriky: Novinky | Napsat komentář

Kosův vánoční týden 23.12.2019 – 29.12.2019

Pondělí: Úterý – štědrý den: všichni, Skalka 9.30 hod, tradiční setkání brněnských orienťáků a běh na Babu a zpět Středa: Čtvrtek: BBP4, Štěpánský běh Syrovice, info zde Pátek: Sobota: Neděle:

Rubriky: Novinky | Napsat komentář

Kosův týden 16.12. – 22.12.

Pondělí: dorost + další 17.45-18.45 protahování a Power Yoga, ZŠ Vedlejší vede Jindřiška – zrušeno Úterý: žáčci (skupina Marcel) 16.00-17.30 tělocvična Pastviny, vede Marcel žáci mladší 16.00 – 17.30 tělocvična Sirotkova, vede Janča + Hajousek skupina Janča (sraz 15.50!) 16.00–17.00 … Celý příspěvek

Rubriky: Novinky | Napsat komentář